2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim de adet günüm yarın canım 39 çıktı kimyasal dan şüpheleniyorum inşallah yükselir değerler

Bende bu sabah mide bulantısı ile uyandım ve hala bulanıyor adet tarihim yarın. Doktor ilaç verecekti serumla, gebelik şüphesi var diyince vermeyip test yaptı değer 99.43 çıktı. Bi problem olmazsa Nisan annesi olucam bende. Sat 6 Temmuz, bat 1 Ağustos

Benim de adet günüm yarın canım 39 çıktı kimyasal dan şüpheleniyorum inşallah yükselir değerler
cnm bilmiyorum bende ne düşüneceğimi benim pkos var ilk hamileliğim tedavi ile oldu , allahıma dua ediyorum hiç aklımızda yokken gelen bu misafirimiz tutunsun hayalimiz gerçek olsun , bu sefer o kadar yorulmayalım zor şeyler yaşamayalım diye ama yinede şükür olsun diyeyim beklemektenbaşka çaremiz yok ,
ben yarın sabah tekrarlıyorum testi 2 katına çıkarsa sağlıklı bir gebelikten bahsedilebilirmiş
allah yardımcımız olsun

senin değerin benimkine göre daha iyi , olumsuz düşünme ,
olacak olan olacak ama senşn adetinde gelmeden 39 çıkmış kötü değil bence ama tabiki bekleyip göreceğiz

Hayırlı olsun Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin inşaAllah

Benim de bu 3. Olacak canım ikisinin de kalp atışı durdu bu sefer kan sulandırıcı kullanıyorum yıpratıcı bir süreçti şimdi de kimyasalda diye sevinmiyorum

Benim de bu 3. Olacak canım ikisinin de kalp atışı durdu bu sefer kan sulandırıcı kullanıyorum yıpratıcı bir süreçti şimdi de kimyasalda diye sevinmiyorum

ah canım aynen , ilk gebeliğimde 9 ay clexane iğne vurdum karnıma ,
allah nayırlısı ne ise onu nasip etsin bazısı hiç farketmiyorda öteki ay farkedip doktora giderkenden kalp atışı falan duyuyor, onlarada hayırlısı olsun , keşke diyorum hiç yapmasaydım tetsi direk adet olsaydım daha az üzülürdüm
neyse belki değilizdir kimyasal gebe , sen ne zaman test yaptın ve ne zaman tekrar ediceksin?

ben dün sabah yaptım 25,9
yarın sabah tekrar yapıcam

yazarım sana

Ben ilk defa bugun yaptırdım canım aynen benim zaten ümidim yoktu idrar testinde çift çizgi görünce ümitlendim

Hayi
Hayırlı olsun canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın mide bulantisindanmi gittin benimde dün baya vardı bugün yoktu

Hayi

Hayırlı olsun canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın mide bulantisindanmi gittin benimde dün baya vardı bugün yoktu
Evet mide bulantısı kusma şikayeti ile gittim. Kendime söz vermiştim aslında bu ay. Günüm en az 3 gün geçmeden test yapmayacaktım :) kısmette böyle öğrenmekte varmış

Allah Razı olsun cnm Rabbim seninkinide bağışlasın kucağına almayı nasip etsin
Amin canım RABBİM hepimizinkini bağışlasın 2 yaşında kızım var Rabbim onu bize bağışlasın ama ben hamile değilim yani inşallah oyleyimdirde ama daha belli bişey yok

Evet mide bulantısı kusma şikayeti ile gittim. Kendime söz vermiştim aslında bu ay. Günüm en az 3 gün geçmeden test yapmayacaktım :) kısmette böyle öğrenmekte varmış
Okadar şiddetli oldu demeki geçmiş olsun inşallah güzel bi hamilelik geçirirsin benim kızımda ilk 2 ay hiç bişey yiyemedim resmen aç yaşıyordum su bile içsem kusiyordum sizin ilkmi

Okadar şiddetli oldu demeki geçmiş olsun inşallah güzel bi hamilelik geçirirsin benim kızımda ilk 2 ay hiç bişey yiyemedim resmen aç yaşıyordum su bile içsem kusiyordum sizin ilkmi
Hayır 4 yaşında bir kızım var. Enfeksiyon varmış birde salgın sanırım ondan bulanıyor. Doktorum bu kadar erken başlamaz bulantı dedi. Kızımda 6 7 haftalıkken başlamıştı bulantı ve 14. Haftaya kadar devam etmişti. Kusmuyordum ama fena bulantı oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…