2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
benimde son adet tarihim 26.06.2018 kesede gördük çok şükür ptesi günü ama sata göre 5 hafta 2 günlük doktorumun dediğine göre 4 hafta 6 günlük bugün normal mi kızlar sizce ?

Benim adet günüm yarındı bu sabah test yaptım ve negatif çıktı.İlk bebeğimi adete 3 gün kala çift çizgiyle öğrenmiştim.Nasip değilmiş bu ay

Günaydın kızlar dualarınıza ihtiyacım var :) iki gün önce kan sonucum 39 du bugün yine verdim inşallah yükselir
Hayırlısıyla 2 katını geçer canm merak et. Sonuç çıkınca yaz mutlaka.
gözün aydın Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
amin canım inşAllah. Allah isteyen herkese nasip etsin.
Kızlar moralim çok bozuk bu sabah idrar testi yaptım negatif nasip değilmiş herşeyin hayırlısı
canım bozma moralini. Adetin ne zaman dı? Allah gönlüne göre versin inşAllah

Kızlar hamişler herkese selam beta hcg 147 çıktı hamileyim değil mi ?? Regl günüm yarın normalde adet gelmeden kan tahlili vereyim dedimdi

Yazarım canım olumlu veya olumsuz alıştırdım kendimi hakkımızda hayırlısı

Valla canım bende emin değilim adetim ne zaman normal adet günüm 28 temmuz ama yumurtlama geç oldu diye tahmin ediyorum ama emin değilim test filan yapmadım sadece yumurtlama zamanında olan beyaz akinti çok geç oldu ondan sonra adet gününü sayarsam 4 gun var bilmiyorum artık her iki kosuldada çıkardı diye düşünüyorum düştüğümde adete 3 varken çıkmıştı hayırlısı artık heran adet olcam diye korkuyorum adet olmak istemiyorum resmen beni bunalıma sokuyor

Tebrikler canım sağlıkla gelsin :) iki günde bir yaptıracaksın değil mi tahlil?
Evet öyle yaptırmak gerekliymiş sanırım dimi p.tesi tekrar yaptırabilirim ya da yarın mı yaptırsam bu ç.ba günün kan ı çünkü asm da yaptırdım bi gün sonra çıktı sonuç

Evet öyle yaptırmak gerekliymiş sanırım dimi p.tesi tekrar yaptırabilirim ya da yarın mı yaptırsam bu ç.ba günün kan ı çünkü asm da yaptırdım bi gün sonra çıktı sonuç
Cumartesi bi özel hastanede yaptırsan çok iyi olur aslında gelişimini takip etmek önemli. Bugün mü yaptırdın tahlili?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…