2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydn kızlar dün akşam gelicektim ama yatar yatmaz uyuyup kalmışım...
Gün içinde 15dk bile uyumazsam gece hemen uykum geliyor..

Yaa evet. Bütün hamilelik belirtilerini doruklarda yaşıyorum. Bı daha çocuk yapar mıyım bilmiyorum fobi oluştu resmen. Neyse sağlıklı olsunlar da. İnşallah sizin hamileliginiz daha rahat geçer.
Yaparsın yaparsın hayatımızda bu anları kaç kez daha yaşarız ki hamile olmak çok güzel ve özel birşey rabbim bize nasip etti çok şükür nasıl geçtiğinin önmi yok hepsine razıyım yeter ki evladımı kucağıma alayım sağ salim...isteyen herkeze nasip etsin rabbim

Bende anlamadım ki canım. Normalde gs gebelik kesesi olıyormuş bende o yazmıyor. İnş haftaya gidince daha net bilgiler edinebiliriz.
İnşallah cnm kafana takma birşeyi..
Bnmde yarın kontrol sonynda geldii heycan yapıyorummm...

Kızlar benim gögüs hassasiyetim geçti,belimde ağrı vardı geçti, mide bulantım yok başlamadı, baş dönmem yok, yorgunluk ve uyku durumu zaten hiç yaşamadım randevuma 1 hafta var. Aslında bunlar yok diye şükretmem gerekior ama bi an içimi korku sardı bişey olmamıştır bebeğime demi
Dert etme cnm illa belirti olucak die bişy yok bazıları 3 ay adet olmadm die dr gidip öğreniyo hamile olduğunu hatta bi program var öyle yabancı hamile olduğumu bilniyordum diye doğumda öğreniyolar
Stres yapma yeterkii

Gunaydin kizlar size bir sorum olcak. Ben sinemaya gitmek istiyorum film komik esimde cok gulersin daha keseyi kalp atisini gormedik birsey olur bebege diyor :KK48: çok gulmenin zarari olurmu acaba ya tup bebekle olunca daha da bi korkuyoz:KK68::KK71:
Komediden bişi olmaz cnm korku dram değil ya etkilemez

Günaydın kızlar :)
Yorumlarınız için teşekkür ederim içim rahatladı, çok küçük olup hissedemeyince insanı bi panik sarıyor sanırım ama saha rahat stressiz davranıcam artık 1 hafta dişimi sıkıcam :)

ayprensesii ayprensesii bize de haber ver doktordan çıkınca. Hayırlı haberlerle gel inş. Keseyi görmüşmüydün sen ilk mi gidiyorsun daha?
Geçen hafta gittim ama sadece kana baktı 10 gün sonra gel ultrasonla bakıcam dedi yarın gidicem inşallah kalp atışını duyarım birde onun için 10gün beklemek istmiyorm

Kizlar bana dua edin bebek gorunmedi kesede fazla buyumemis doktor alttan bakaym dedi ben istemedim. Simdi baska yere gidiyorum lutfen duanizi esirgemeyin

Merhabalar,

Ben de ilk keseyi görmeye gittiğimde çok gazım vardı görünmedi doktor alttan baktı. 10 gün sonra kalp atışını duymak için gittiğimde de daha net görebilmek için yine alttan baktı ve kalp atışını da duyduk çok şükür.
Alttan muayenenin hiçbir zararının olmadığını, düşük vs. tetiklemediğini söyledi doktorum.

kızlar merhaba. aranıza yeni katıldım. adet günümün 7 gün geçtikten sonra hcg değerim 2460 çıktı iki gün sonra 9304 çıktı. farklı hastanelerde yaptırmak zorunda kaldım. sizce bunun bir önemi var mıdır? perşembe günü kontrole gideceğim. keseyi görürüm inş

Kizlar bana dua edin bebek gorunmedi kesede fazla buyumemis doktor alttan bakaym dedi ben istemedim. Simdi baska yere gidiyorum lutfen duanizi esirgemeyin

alttan bakmanın hiç bir sıkıntısı yokmuş. aklınızın bir köşesinde bulunsun. hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşşş..

Geçen hafta gittim ama sadece kana baktı 10 gün sonra gel ultrasonla bakıcam dedi yarın gidicem inşallah kalp atışını duyarım birde onun için 10gün beklemek istmiyorm

Off bna da 2hafta sonra gel demişti. Daha bir hafta ancak geçti. Keseyi görmek ilk adım sonrasını daha heyecanlı bekliyor insan. Dokuz ay nasıl sabredicez bilmiyorum :)kese görünür bnce ama kalp atışı belki alttan duyulabilir canım. Genelde 7,8.haftalarda diyorlar kalp atışı için

Canım kac haftalıksin? Benim 7. haftaya kadar üstten hiç göremedik mecbur hep alttan baktık. Stresli bir hafta geçireceğine alttan baktır.

Allah yardımcın olsun inşallah sorun yoktur..

Merhabalar,

Ben de ilk keseyi görmeye gittiğimde çok gazım vardı görünmedi doktor alttan baktı. 10 gün sonra kalp atışını duymak için gittiğimde de daha net görebilmek için yine alttan baktı ve kalp atışını da duyduk çok şükür.
Alttan muayenenin hiçbir zararının olmadığını, düşük vs. tetiklemediğini söyledi doktorum.

alttan bakmanın hiç bir sıkıntısı yokmuş. aklınızın bir köşesinde bulunsun. hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşşş..

Off bna da 2hafta sonra gel demişti. Daha bir hafta ancak geçti. Keseyi görmek ilk adım sonrasını daha heyecanlı bekliyor insan. Dokuz ay nasıl sabredicez bilmiyorum :)kese görünür bnce ama kalp atışı belki alttan duyulabilir canım. Genelde 7,8.haftalarda diyorlar kalp atışı için

Canım kac haftalıksin? Benim 7. haftaya kadar üstten hiç göremedik mecbur hep alttan baktık. Stresli bir hafta geçireceğine alttan baktır.
Alttan baktırmaya bnde korkuyorum sorun olmaz derse baktırırm belki kalp atışını duymak için..düşüğe neden olmaz inşallah

X