2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlar size bir sorum olcak. Ben sinemaya gitmek istiyorum film komik esimde cok gulersin daha keseyi kalp atisini gormedik birsey olur bebege diyor :KK48: çok gulmenin zarari olurmu acaba ya tup bebekle olunca daha da bi korkuyoz:KK68::KK71:

Gunaydinn :) tam olarak aynisi basima geldigi icin dun korkudan doktora gittim. Korkma benim hicbir seyim yok. Bebekimin fotografi olmasa ona bile inanmayacagim. Ama cok sukur gorduk bebegimizi. Hic canini sikma. Ben doktora sordum bu iyi bir sey dedi. Ne guzel sikintisiz gecirirsin insallah dedi.
kizckardesimde hiç bir belirti olmadı bulantı aş erme ağrı kusma hiçbirşey kızı şimdi 3bucuk yaşında. Keşke ben de öyle olsam ama ağrı bulantı yemeklerden tiksinti yaşıyorum. Göğüs şişmesi ağrım 4.5.haftalar vardı geçti sonra

Kızlar ben çok kötüyüm lütfen bişey söyleyin 4+4 günlük hamileyim ya bi insanın hiç bi belirtisi olmaz mı ilk öğrendiğimde kasığım ağrıdı o kadar hiç belirti Yok bi sorun olsa kanamam olur değil mi günüm 1 hafta geçti daha
HeRkeste ayrı tepkı verırvucud korkma daha ufak hem
Hiç uyumadım gece birazdan doktoru araycam ne diyim onu da bilmiyorum 4+5 olan bebek te kese görünür mü doktor nasıl anlar
Tam gozukmez sabret bu sefer gıdersın neden gozuköedı dıe dert edersın
günaydın kızlar; kabızlık için önereceğiniz bişeyler varmı? sabah incir yiyip su içiyorum ama sanki pek faydası olmadı.
Off sorma cozum bulamadım bndede o dert var dun cok sancılandım bıde hemoroıt var agrı ılacı aldım mecbur dayanamadım
günaydın; benim 4+1 de 827 çıktı. Çoğul gebelik olabilir mi acaba??
sanmıyorum sanım 5+ da benım 10.000 lerdeydı

günaydın kızlar; kabızlık için önereceğiniz bişeyler varmı? sabah incir yiyip su içiyorum ama sanki pek faydası olmadı.
Günaydın canım ben inciri zeytinyağında bekletiyorum her sabah tüketiyorum birde kuru kayısıyı suda bekletiyorum onunda suyunu içiyorum

Benimde 2 saatlik uykum var midem çok bulandı kızlar :110:boş boş midem ağzıma geldi sizler nasılsınız :bicak:

Günaydın canım ben inciri zeytinyağında bekletiyorum her sabah tüketiyorum birde kuru kayısıyı suda bekletiyorum onunda suyunu içiyorum
İşe yaradı mı? Ben direkt yiyorum hiçte sevmem ama mecbur üstünede ılık su içiyorum. Hala sıkıntı yaşıyorum. Yarın sabah senin yöntemini denicem umarım işe yarar.

İşe yaradı mı? Ben direkt yiyorum hiçte sevmem ama mecbur üstünede ılık su içiyorum. Hala sıkıntı yaşıyorum. Yarın sabah senin yöntemini denicem umarım işe yarar.
Yaradı canım şükür benimde düşük tehlikem varmış doktor kabız kalmamı söyledi o yüzden 1 gün incir bir gün kuru kayısı tüketiyorum birde ev yapmı turşu 2 hafta sonra tekrar randevumuz var umarım herşey yolunda gider

Yaradı canım şükür benimde düşük tehlikem varmış doktor kabız kalmamı söyledi o yüzden 1 gün incir bir gün kuru kayısı tüketiyorum birde ev yapmı turşu 2 hafta sonra tekrar randevumuz var umarım herşey yolunda gider
Çok dikkat et kendine ve bebeğine. Benimki de tüp bebek transfer gününden beri yaşıyorum bu sorunu. Sürekli bir panik halindeyim. İnşallah gelecek randevundan güzel haberler ile çıkarsın. :dua:

Merhabalar

bende hala ne bulantı ne bir şey ne göğüs ağrısı ne kabızlık :) maşşallah hiçbir şeyim yok.

dün diyetisyenim ceviz yemeyi ihmal etmememi söyledi. bu dönemlerde bebeğin gelişimi için çok önemli. özellikle beyin gelişimi için dedi.

yiyin kızlar sizde, çiğ fındık, ceviz, çiğ badem tüketin.

Çocuum sabah sabah migrosta bana masraf çıkardı ama canı sağ olsun :emir_bebek::nazar::halay:

Günaydın kızlar....

bu 3. gebeliğim ilk iki de ne bir kusma ne aşerme ne mide bulantısı yaşadım... hiçbir ağrım olmadı gayet iyiydim..

ama bunda sabahları diş fırçalamak işkence oldu benim için direk afedersiniz öğürmeye başlıyorum... işyerine gelene kadar serviste can çekişiyorum resmen...

balık kokusundan tiksindim koku geldiği an öğürmeye başlıyorum böyle nereye kadar gider bilmiyorum walla

Günaydın kızlar....

bu 3. gebeliğim ilk iki de ne bir kusma ne aşerme ne mide bulantısı yaşadım... hiçbir ağrım olmadı gayet iyiydim..

ama bunda sabahları diş fırçalamak işkence oldu benim için direk afedersiniz öğürmeye başlıyorum... işyerine gelene kadar serviste can çekişiyorum resmen...

balık kokusundan tiksindim koku geldiği an öğürmeye başlıyorum böyle nereye kadar gider bilmiyorum walla
Bir kaç gündür bende de aynı sorun var bende dişimi gece yatarken fırçalıyorum artık sabah fırçalama işini yapamıyorum.

X