2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba cnm benjm adetim 2 gün geçince yaptım negatif çıktı idrar testi ..
3. Gün de gidip tahlil yaptım beta hcg 77.5 çıktı
Kızımda adet günümde yapmıştım çok silik çıkmıştı ve değerim aynı gün 35 ti
İdrar testlerin e hiç güvenmiyorum en iyisi kan tahlili istersen yaptır daha kesin bir sonuç alırsın

Tebrik ederim canım :)) inş sayımız giderek artar. Meleklerimizi hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alıruz hepimiz inş

İnşallah cnm idrarda pozitifi gördüm 4 yıl sonra kan verdim sonucu bekliyorm isteyen herkeze nasip etsi rabbim bu güzel duyguyu

Selam kizlar , bende hikayemi anlatayim. Bir kizim var dunya guzeli Allahima cok sukur ona bir kardes istiyoruz, temmuzda bir dusuk yaptim 6 haftalik cok zordu benim icin ama hayirlisi diyip 2 ay korunduktan sonra tekrar basladik ve eylulde yine hamile kalmistim. Ama maalesefki ekimde oda dustu (5haftalik) simdi ise hic adeti beklemeden calismalara devam ettim.. hayirlisiyla bekliyorum rabbim insallah saglikla 2018 temmuzda bana ve isteyen herkeze anneligi yeniden tatdirir

Öncelikle herkesi merhaba diyorum bende yeni üye oldum. Bugün test alıp yaptım ve inanılmaz silik çift çizgi vardı umarım bende hamileyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…