2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun satlarimiz aynı. Benim de karından gözükmüyor mecbur vajinal bakıyoruz. Ama benim değerim 10 binlerin üstünde artık sanırım erken döllenme diyebiliriz. Aşılama olmuştum yumurtaları 10 günde catlatmistik

Sağol canım:) senin de hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. En son pazartesi 708çıktı değerim. Bidaha baktırmadım. İnş çarşamba görülür kese. Kalp atışı ne zaman duyulur acaba?kimisi altıncı hafta diyo. İnş duyarız

Kızlar bende test yaptım ve sılıkte olsa pozıtıfı gördüm bugün beklenen adet tarıhımdı inşallah vardır sağlıkla bu defa kucağıma alırım... Benim gibi sılık çıkan arkadaşlar betahgc degerınız kaç cıktı?

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-02-13-12-24.png
    264 KB · Görüntüleme: 144
  • Screenshot_2017-11-02-12-59-56.png
    213,8 KB · Görüntüleme: 147
Kese görülür artık ama karından gozukmeyebilir vajinal bakılır o durumda. Değerine göre kalp atışına daha var diyebilirim. Benim 4. haftada değerim 2000 di sadece kese göründü. 5. haftada kan olcturmedik ama kesenin büyüdüğünü gördük 1 cm olmuş. Dr iki hafta sonra gel kalp atışı bakalım dedi.

Benim bu şekilde çıktığında 48 di değerim. Adet gunume 3 gün vardı. Hayırlı olsun

Pazartesi’den itibaren yaklaşık 2kat artarsa 10.000 civarı oluyor değerim. Artık bişeyler görelim bari yaa:)) sana da 2hafta dediyse demek 8.haftada filan duyulacak. Benim de o aralar yada daha geç olur belki. Hayırlısı olsun inş. Sağlıkla gelsin meleklerimiz de:)

Kızlar bende test yaptım ve sılıkte olsa pozıtıfı gördüm bugün beklenen adet tarıhımdı inşallah vardır sağlıkla bu defa kucağıma alırım... Benim gibi sılık çıkan arkadaşlar betahgc degerınız kaç cıktı?

merhaba kızlar adetim 2 gün gecikti normalde tam gününde veya 1 gün önce olur sanırım ben de temmuz annesi olacağım..3 ay önce boş gebelik olmuştu şimdi tekrar heyecanlandım

testin bekleme süresi olan 5 dk'da ortaya çıktı mı silik çizgi? yoksa sonradan vakit geçince mi fark ettin?
Bazen erken test yapılınca başta negatif çıkıp, sonradan silik bir çizgi oluşabiliyor.

Selam kızlar ben en son 26 eylülde hasta olmuştum normalde 22 ekimde olmam gerekiyordu 25ine kadar dayandim sonra evde test yaptım ikinci çizgi pembe bi şekilde görünüyordu 6 gün sonra saglik ocağına gidip kan testi yaptırdım ertesi gün sonuclari almaya giderken bile acaba test mi yanlıştı yoksa kist felan olduğu için mi hasta olmadım diye düşünmeye başladım ama çok şükür gittiğimde doktorum elbeye yonlendirdi değerim 558.78 çıkmıştı 5 haftalık hamileymisim 8 kasıma kadın doğuma randevu aldım kese görünür mu acaba? Bu arada rabbim isteyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Görülebilir ama kalp atışı duyulmaz.. Amin inşallah canım

kalp atışının 6. veya 7. haftalarda duyulduğunu, hatta geç döllenme gibi durumlar varsa 8. haftaya kalabileceğini biliyorum.
Ama ayrıca bir değer falan var mı, bundan sonra kalp atışı duyulur diye?
Onu bilmiyorum canım ilk çocuğumda 6+3 te gittim doktora duydu öyle olunca kan değerine bakmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…