2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bnm de çok az kaldı bat tarihine ama korkuyorum negatif çıkıcak die aşılamalarda negatif çıktı idrar tahlili yapmaktan korkuyorm

Anladım cnm, o zmn biraz daha sabredip sonra test yapsam daha iyi olacak
kesinlikle bekle günün geçsin mutlaka ben testi yaptım tek çizgi çıktı banyoda öyle bıraktım çubuğu çıktım ağladım durdum sonra geri baktım T silik çıkmış çok şaşırdım doktora gitmek için heyecanlandım ama hafta sonuna girmişti gidemedim daha yeni olduğu için silik çıkıyormuş değerler çok yükselmediğinden şu an günün geçmeden yaparsan yanlış sonuç alabilirsin bekle bence canım :dua:

Merhabalar, sanırım bende Temmuz annesi olacağım.. sat 30 eylül henüz doktora falan gitmedim sadece gebelik testi yaptım sanırım bikaç gün daha beklicem kan testi için

canım regl 2 gün geçmişti gebelik testi (idrar) ile T çok silinik çıktı 3 gün sonra kan testi ile çıktı ultrasonda görünmez çok küçük 1 hafta sonra gel dendi.

merhaba hayırlı olsun bu arada, benim de adetlerim çok düzesiz ama tahminimce 20 ekim de yumurtladım dün test yaptım dediğiniz gibi silik çıktı, kan 1 hafta sonra vereyim diyorum sizin beta hcg kaç çıktı acaba?

Kızlar size bir sorum var ben 6 aydır diyetteyim ve öncesinde pco vardı 45 35 32 günde bir oluyordum... şimdi düzene gireli günlerimi yazdım fikrinizi sormak istiyorm...
36.(ilk kg verdim) 29. 32. 25. 28. 29. 23. Gün olarak adet oldum 28. Adetimden sonra hamile kaldım sanrm 29.adet olduğumda kimyasal gebeliğim düşürdüm bu hesaba göre 27.günde oluyormuşum bat 5 kasım diyor
Bu düzene göre ne zmn test yapmalıyım yadane zmn geciktim diyebilirim
Aranıza bnde katılmak istiyorum

Kızlarrrr beni de alın aranıza:))) bnimde sat 27eylül. 29unda test yaptım çıktı. Kan verdim 196çıktı değerim. 2gün sonra verdim 708 oldu. Doktor haftaya çağırdı. Kese görünmedi henüz inş Çarşamba gittiğimizde görürüz dua edin :)) bnde bir yengeç olarak yengeç bebiş sahibi olucam inş. :)) tahmini Doğum tarihi 5temmuz nasipse:)

X