2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben yaşadım canım uzun sürse korkardim herhalde ama kısa süre sonra geciyor. Bunu daha çok gün içerisinde bacaklarimi yorduysam ters pozisyonda yattiysam falan hissediyorum.

Arada oluyor bende. Anlık sürüyor zaten. Hemen geçiyor. Kasık ağrısı gibi düşünüyorum bende.

Ben yaşadım canım uzun sürse korkardim herhalde ama kısa süre sonra geciyor. Bunu daha çok gün içerisinde bacaklarimi yorduysam ters pozisyonda yattiysam falan hissediyorum.

Arada oluyor bende. Anlık sürüyor zaten. Hemen geçiyor. Kasık ağrısı gibi düşünüyorum bende.

teşekkürler hanımlar, akşam misafirler vardı uzanamadım doğru düzgün ondan sonra oldu galiba

Kese 15 mm boyutlarına ulaştığında embriyo oluşmaya başlıyor diye biliyorum, senin epey büyükmüş canım kesen, muhtemelen bugün görürsün bebişini, duacıyız, inşallah güzel haberlerle gelirsin. Kese ortalama günlük 1-2 mm büyürmüş, benim de sağlıklı ilerlediyse ortalama 18 mm olmuştur diye düşünüyorum, inşallah herkes sağlıklıca alır kucağına yavrularını.

Günaydın güzel anne adayları..
Ben bugün biraz kötüyüm sabah kasığımda şiddetli bir ağrıyla uyandım ve hala devam ediyor Bebeğimide bir haftadır görmedim çok korkuyorum ona birşey olacak diye... Kasığın yanı sıra karnımın sağ yanının gerılmıs ve agrıdıgını hissediyorum... Bana bu konuda ne önerirsiniz?

Dün bi arkadaşımıza doktor kasık ağrın oldukca bol su iç demiş .. İstersen suyu biraz arttır . Eğer şiddeti devam ederse mutlaka bir hekim görsğn ama ne olur ne olmaz

Yatıp dinlen yorma kendini dinlendiğin halde geçmiyorsa dr a danış batma şeklindeyse normaldir ama ağrı sürekliyse mutlaka dra git

Kızlar ben de sarı su geliyor.İstifra etmeye başladım.Doktora zar zor gittim.Sat a göre 7+5 usg ye göre 6+3 çıktı.Bebek 5.5 mm. 5+2 de kesem 4 mm di.İlerde aynı durumu yaşayanlar korkmasın okusun yazımı diye yazıyorum.Kese boyutum niye az diye korkmayın yani.Herkes kalp atışı duymuştur sanırım temmuz annelerinde.Saglıkla alalım kucagımıza inşallah.

Ben kaldım kalp atışını duymayan inşallah cumaya gidicem dr ama korkuyorum bi sıkıntı olur diye içim içimi yiyor cuma günü 6+2 olucam inşallah bebeğim sağlıklıdır

Dün bi arkadaşımıza doktor kasık ağrın oldukca bol su iç demiş .. İstersen suyu biraz arttır . Eğer şiddeti devam ederse mutlaka bir hekim görsğn ama ne olur ne olmaz
Evet suyun iyi geldiğini farkettim canım bende çok su ıcmeye çalışıyorum tuvaletletten de öte gelemiyorum o ayrı :)

Allah yardmcn olsun canım inşallah biran önce toparlarsın. Buzdolabnı açyorm iğrenç bi koku geliyo burnuma çürük bşeyde yok eşime söylüyorm o açıyo hiç bir koku yok dyo deliryorm galiba
Cnm ınan bende öyleyim artık evin her tarafı çürük elma kokuyor kimse bana inanmıyor sürekli istifar ediyorum bu yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…