2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hem de otoparkta sinir krizi gecirdim arabayi da goremedim esim hemen sanayiye göndermiş biz daha kredi borcunu odemeye ugrasiyoruz .Hayir kazadır olur da hic kazaya musait bir yer degildi basima agrilar girdi
Ah ya kıyamam .. Cana geleceğine mala gelsin denir ama malda canın yongası işte .. Sen sakin kalmaya bak canım benim miniğin için . Hallolur size bişey olmasın

Bende Henuz duymadim gittigimde 6+0di keseyi gordu sonra iki kese diyince zaten Ben șok la odadan çıktım kalp atisi derdine dusemedim șok tan

Hepimiz duyarız inşallah en kısa zamanda

Kızlar ya muhabbet kuşum var çok yakınız sürekli temas halindeyiz diyebilirim. Bundan bana bişey bulaşabilir mı acaba? Senelerdir kuş beslerim hiçbir şey bulasmadi ama bende hastalık yapmayan şey bebekte yapar mı acaba? Daha 6 ay var doğuma nasıl uzak tutarım kendimden bilmiyorum. Psikolojisi bozulur hayvanın.

Hadi hayırlısı olsun inşallah Rabbim sağlıklı sıhhatli kucagimiza almayı nasip etsin hepimize bu arada bebislerimizin tahmini doğum günü aynı
Aynen cnm hepimiz hayırlı saglikli bi sekilde alalım ins kucagimiza. Tahmini doğum tarihi aynı burda benim ultrasonda 10 temmuz cıktı mesela 3 hafta once gittiğimde 16 temmuz cikmisti senin ultrasonda kaç cnm

Benim evimde 2 kedim var cnm doktoruma sormuştum hiç bişey olmaz demisti bana istersen sende doktoruna bi sor cnm

Bizde de var ele gelir ama opmem cok yakin temas kurmuyorum kafasina gore takılıyor. Ilk aldigimizda esim bi hastaliktan dolayi dahiliyeye gitmisti rontgen istemis dr sonra demis ki evde evcil hayvan mi besliyorsunuz esim kusumuz var demis cok öpüyorsun galiba demis nerden anladiniz deyince cigerinde buğulu bi goruntu var bir noktada bundan sonra öpme demis .Herkeste ayni seyi mi yapar ya da ondan mi oldu bilemeyiz ama belki bu bilgi isine yarar canim mümkün mertebe uzak dur kucuk tuyler ucunca görünmüyor

Ya canım ben çok öpüyorum kuşu ama inan ben opmesem de o omzuma gelip dudaklarima uzanıyor. Annesi sanıyor olabilir beni o derece takıntılı bana. Tüyler bebeğe bişey yapmaz belki ama şimdi gagasında azcik beyazlık var belki mantardir diyorum.

Vazelin surersen gecer canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…