2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yemek falan yapıyorum ama yemek dışındaki her şey kokuyo ve sürekli midem bulanıyo hiç istifra etmedim ama edecek dereye geliyorum geri gidiyo nasıl bişi bu önceki hamileliklerimde sanki hiç olmamış gibi yada ben hatırlamıyorum sanki heryer hayatta hiç sevmediğiniz pis bişi gibi kokuyo evde hep dudak kıvrık dolaşıyorum ve ağlama geliyo bu halimden bugünki ortamda sigara içtiler.Ama cam kenarında içeriye falanda girmiyo aslında sanki Ama sanki dumanı burnumun içine üflüyorlar gibiydi boğuldum resmen çıktım kokusuz biryere aldım kolonya heryerime sürdüm ama elim ayağım nasıl titredi
Cnm benim ya resmen. Sende kendimi gördüm bende aynı durumdayım çok merak edyorum bu bebeklerin cinsiyetlerini herkes kurmaktan şikayet ci rabbim bizlere yardım etsin onlara sağlık versin ve bizlere bağışlasın sağ saglim

Teyzeleri nasılsınız?
Biz büyüdük biraz hatta biraz da hareket ettik çok şükür düşük tehlikemizde kalmamış Allahtan :) iğneyi bıraktırdı doktor ama progestan a devam dedi. Ultrasonu koyuyim sizce kız mı erkek mi acaba :emir_bebek:

Eklentiler

• 4EFB14FA-AB1E-4DF4-A24A-D03957676088.jpeg
    4EFB14FA-AB1E-4DF4-A24A-D03957676088.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 112
Teyzeleri nasılsınız?
Biz büyüdük biraz hatta biraz da hareket ettik çok şükür düşük tehlikemizde kalmamış Allahtan :) iğneyi bıraktırdı doktor ama progestan a devam dedi. Ultrasonu koyuyim sizce kız mı erkek mi acaba :emir_bebek:
Ne birazı kocaman olmuşsunuz siz yerim onun mınıcık ellerını ayaklarını :-) cınsıyet konusunda da hiç bir fikrim yok inşallah gönlünden geçendir :KK66:

İşten tamamen mi ayrıldın hamileliğinde bir sorun mu oldu yoksa ondan mı dedi doktorun? Hayırlısı olsun şimdi önemli zamanlardayız hele şu ilk 3 ayımızı atlatalım Allahın izniyle iş güç hep olur.
tamamen ayrıldım bebeğin oldugu yerde acı olmuştu.dr um iş temponu azalt dedi azaltamıcam için ayrılmam gerekti canım.öncelik meleklerimiz ilk 3 ay çok önemli aynen başka bi sorunumuz yok şükür

Teyzeleri nasılsınız?
Maşallah ikinizede ya :nazar: sağlıkşa kavuşun İnşallah:KK200: kız bence :)

Ne birazı kocaman olmuşsunuz siz yerim onun mınıcık ellerını ayaklarını :-) cınsıyet konusunda da hiç bir fikrim yok inşallah gönlünden geçendir :KK66:
Annemle eşimde girdi annemin ilk torunu olacak çok heycanlandı :) Allahım hepinize yaşatsın ve sağlıcakla kucaklarımıza aldırsın hepinize duacıyım canım benim

Cnm benim ya resmen. Sende kendimi gördüm bende aynı durumdayım çok merak edyorum bu bebeklerin cinsiyetlerini herkes kurmaktan şikayet ci rabbim bizlere yardım etsin onlara sağlık versin ve bizlere bağışlasın sağ saglim
Amin inşallah canım eşim dalga geçiyo benimle bi doktor maskesi alıcam sana artık .yazık akşam balkonda sigara içti içeri girdi o girer girmez direk yapıştım kolonyaya tişörtümle burnumu kapattım ama bayılıcam yazık kalktı gitti bütün gece yatak odasında kaldı gelmedi bile salona zaten yatamıyorum yanında çok üzülüyorum ama napim oda hamile bırakmasaydı beni :KK22:

X