2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar nasılsınız dun çok giremedim geçmişi de okuyamaadim
Ama çok kötüyüm gece gündüz kusuyorum dün gece çok kötü oldum
Birazdan doktorum u arayip durumu bildirecem hiç bişey yiyip icemiyorum çok kötüyüm çok :KK61:

AdaisyLove AdaisyLove Canim gecmis olsun insallah hepimiz bu durumlari cabuk atlatiriz benim de geceden beri kasik agrim var
Sağol cnm inşallah çabucak gecer
Biraz geçmişe baktım simdi arabanız için de geçmiş olsun cnm ona stres mi yaptın acaba ondan mi kasiklarn ağrıyor
Gerci bu haftalarda olurmuş bağlar geriliyormus rahim büyüyor ya

Sağol cnm inşallah çabucak gecer
Biraz geçmişe baktım simdi arabanız için de geçmiş olsun cnm ona stres mi yaptın acaba ondan mi kasiklarn ağrıyor
Gerci bu haftalarda olurmuş bağlar geriliyormus rahim büyüyor ya
Sagol canim Evet biraz üzüntüden oldu cok gerildim istemeden. Hayirlisi artik

Ne kadarlık oldu? Evet bazı doktorlar ne kadar az o kadar iyi diyorlar. Hatta yurt dışında çok az ultrasona giriliyorlarmış. Bir tek 20. Hafta da ayrıntılı ultrason ile bakılan bir çok ülke varmış. Ama işte merak bizde ki :KK76:
ilk gittiğimde 6+2ydim kalp atışlarını gösterdi ne zaman duyabiliriz dedim istersen şimdi de duyarsın ama zararlı dedi doppler açınca ısı mı oluyormuş bir şey dedi ama bende kalsın ozaman gördük o da yeter dedim

günaydın kızlar işten ayrıldım drum iş temponu düşür dedi :KK70: öncelik meleklerimiz:anneadayı: iş yerinde yemek yeyince uyku basıyordu artık bol bol uyucam acısını çıkarcam :uykucu:dün biraz bulantım oldu benimde ama iştahım açık ya yarım kilo almışım bile sürekli ayak üstü koşturarak çalıştığım halde :KK48: 24 gün var tekrar dr a gitmemize ve belim ağrıyor.sizler nasılsınız rabbim hakkımızda hayırlısınu versin sağlıkla kavuşalım İnşallah meleklerimize:KK200:

Günaydın herkeze nasılsınız inşallah bugun herkez şçin güzl bi hün olur...

günaydın kızlar işten ayrıldım drum iş temponu düşür dedi :KK70: öncelik meleklerimiz:anneadayı: iş yerinde yemek yeyince uyku basıyordu artık bol bol uyucam acısını çıkarcam :uykucu:dün biraz bulantım oldu benimde ama iştahım açık ya yarım kilo almışım bile sürekli ayak üstü koşturarak çalıştığım halde :KK48: 24 gün var tekrar dr a gitmemize ve belim ağrıyor.sizler nasılsınız rabbim hakkımızda hayırlısınu versin sağlıkla kavuşalım İnşallah meleklerimize:KK200:
Hayırlı olsun cnm

Benim de henüz duyulmadı kalp atışı. Ben gittiğimde 6. Haftanın içindi kese göründü. Kese için de 5 haftalık kese dedi. Gecdollenme olabiliyormus. Ama zaten ben çok emin değilim tarihinden. Haftaya salı ongun sonra tekrar gel dedi. O zaman duyulur kalp atışı inşallah.
Günaydınlarrr, sizinle de tarihimiz aynıymış, benim de geç döllenme 6+1 de gitttim geçen hafta kese 4,5 haftalık dedi dr, yarın yine kontrolüm var, inşallah her şey yolundadır, sizin kese o zaman kaç mm çıkmıştı? benim bhcg 3625 iken kese 6,2 mm çıktı, 4,5 haftayla uyumlu dedi doktorum.

Günaydınlarrr, sizinle de tarihimiz aynıymış, benim de geç döllenme 6+1 de gitttim geçen hafta kese 4,5 haftalık dedi dr, yarın yine kontrolüm var, inşallah her şey yolundadır, sizin kese o zaman kaç mm çıkmıştı? benim bhcg 3625 iken kese 6,2 mm çıktı, 4,5 haftayla uyumlu dedi doktorum.
Canım senle yakınız sanırım bende 6 haftalık gittim kese 5 haftalık görünüyor geç döllenme bebek oluşmamış daha dedi kese 14mm çıkmış kağıttan baktım.bugün yine çağırdı bakalım ins.kalp atisinida duyarım rabbimin izniyle

İşten tamamen mi ayrıldın hamileliğinde bir sorun mu oldu yoksa ondan mı dedi doktorun? Hayırlısı olsun şimdi önemli zamanlardayız hele şu ilk 3 ayımızı atlatalım Allahın izniyle iş güç hep olur.

Kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım ilk defa yazıyorum.Allah nasip ederse bende temmuz annesi olucam suan 7+4 deyim gecen hafta kalp atışını duyduk bebeğimin.haftaya tekrar kontrolum var.suara mide bulantısı ve yorgunlukla başa çıkmaya çalışıorum hiç bir iş yapamıyorum bazen biraz iyi oluyorum bazende diplerdeyim.sizler nasılsınız nasıl geçiyor bu zamanlar?:anneadayı::KK39:

Benim de henüz duyulmadı kalp atışı. Ben gittiğimde 6. Haftanın içindi kese göründü. Kese için de 5 haftalık kese dedi. Gecdollenme olabiliyormus. Ama zaten ben çok emin değilim tarihinden. Haftaya salı ongun sonra tekrar gel dedi. O zaman duyulur kalp atışı inşallah.
Aynen benimde öyle bende duymadım ama yarın kontrolum var inşallah iyidir hepside :anneadayı:

kızlar günaydın :anneadayı: bir şey sormak istiyorum aranızda vajinasında batma hissi yaşayan varmı? Benim dün akşamdan beri bu his var endişelenmelimiyim?İnternette araştırdım rahim büyürken oluyormuş sizde yaşayan varmı?

Kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım ilk defa yazıyorum.Allah nasip ederse bende temmuz annesi olucam suan 7+4 deyim gecen hafta kalp atışını duyduk bebeğimin.haftaya tekrar kontrolum var.suara mide bulantısı ve yorgunlukla başa çıkmaya çalışıorum hiç bir iş yapamıyorum bazen biraz iyi oluyorum bazende diplerdeyim.sizler nasılsınız nasıl geçiyor bu zamanlar?:anneadayı::KK39:
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun

Serum taktım kızlar çok kötüyüm dularinizi esirgemeyin
Geçmiş olsun cnm inşallah hemen toparlaraın kendini

X