2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar ya bnm gibi olan varmi bn daha hic bise yemedim canm hic bise istemiyo ne yemek yapmak istiyorm ne de yemek ne yesem diye dolaniyorm sabahtan veri

kizlar ya bnm gibi olan varmi bn daha hic bise yemedim canm hic bise istemiyo ne yemek yapmak istiyorm ne de yemek ne yesem diye dolaniyorm sabahtan veri
Ben de öyle 1 kilo verdim bu hafta.Dışardan yiyoruz hep benim yüzümden.Sadece mandalina yiyorum kendim bir de çubuk.Mide boş kaldıkça daha da bulanıyor.Meyve ye sende o bulandırmıyor sanki.

Maşallah çok büyümüş. Benimde kontrolüm vardı bu hafta bu hafta doktor olmadığından haftaya gidicem inş. bende büyümüş görürüm bebeğimi. Haftaya bizde 10 haftalık olucaz .

Kızlar bişey sorucam ayağında uyuşukluk olan var mı 2 gündür sadece ayak baş parmağım uyuşuyor gerçi hamilelikle ilgilimi onuda bilmiyorum :)

İnşaallah güzel haberlerle gelirsiniz yarın doktordan. Benimki de 1.84 cm. yazıyor sanırım 11 mm falan oluyor.

Kızlar bişey sorucam ayağında uyuşukluk olan var mı 2 gündür sadece ayak baş parmağım uyuşuyor gerçi hamilelikle ilgilimi onuda bilmiyorum :)
Parmak uyuşma nedenin oturuş yada yatış şeklinden deilse dr a git mutlaka önemli olabilir kan pıhtılaşması fln olmasın allah korusun ihmal etme

Ayy eller ayaklar nasil da belli masallah cinsiyeti ben de cok merak ediyorum allahtan hayirlisini diliyorum hepimize

Kızlar ben Marmariste özel bir hastaneye gidiyorum ve atın 19unda sesli kalp atışı duyduktan sonra inşallah memlekete gidicem yani 2.5 aylıkken.Eskişehire..Orda yaşayan veya doktor önerisi olan var mı?Doktorum burda ben Eskişehirde Nasıl olcak bu iş bilmiyorum.Var mı bilgisi olan.Testler falan varmış sanırım sonra.

Kızlar benim gibi kucuk cocugu olanlar Napio :) kusma yok çok șükür de mide bulantisi istahszlik halsizlik Hic bisi yapasim yok oglumla Elimden geldgince Ilgileniorum ama Sanki hakszlik yapiomusum gibi hissediorum ona Bnm gibi olan warmi aranizda

canım ben eskişehirdeyim kemal hükmene gidiyorum muayne 150 tl testlerde ücretli ama sana şöyle söyleyim ilk gebeliğim devletteki drlar yüzünden kötğ sonuçlandı progestronum düşükmüş ilk gebeliğimde buna ve hiç bişeye bakılmadı hatta kalbini duyana kadar önemsemediler canlanacakmı bilmioz folic asit versem nolacak dedi hatta biri.bu gebeliğimde 177 hcgm çıktı adam sağolsun hemen progestan folic asit ve d vitamini bi damla verdi desteklememiz lazım hemen dedi düşün daha keseyi görmeden desteklemeye başladı.150 çok evet ama nelere 150 tller harcıyoruz meleklerimize mi harcamıcaz.150 tl ödediğin muayneden sonra 15 gün içinde kaç kez muayneye gidersen git ücret almıo.çok memnunum kistim de var ama çok iç rahatlatıcı bi dr hiç strese sokmuo çok rahat bi dr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…