Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim gibi 8ci haftaya gelip hiçbir belirti yaşamayan varmı? Dün kalp atışını dinleme gittiğimde bi terslik çıkacak diye çok korkuyordum ama herşey yolundaymış
Ben 6+3 üm yarın gidicem kalp atışına ara ara olan mide bulantısı dışında hiçbir belirtim yok ben de endişeleniyordum yarın gidicem kalp atışına bakalım 🥰

Ben 6+3 üm yarın gidicem kalp atışına ara ara olan mide bulantısı dışında hiçbir belirtim yok ben de endişeleniyordum yarın gidicem kalp atışına bakalım 🥰
İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Ben bi türlü bebeğe ısınamıyordum, bağ kuramıyordum. Dün kalp atışını duyduğumda o kadar ağladımki eve gelince anca kendime geldim

Canım benimde 9 haftalık, kusma vs yok ama diğer arkadaşların söylediği gibi şişkinlik kabızlık iştah artışı var, genel olarak sakin geçiyor bünyeye göre değişiyor heralde bazı hamileler diğer grupları okuyorum ilerleyen aylarda yaşıyormuş
Benimde 6.hafta sürecimde şişkinlik kabizlik gibi şikayetler dışında belirtim yok.. Benim arkadaşlarımda 5.hafta itibari ile bulantılar başlamıştı neyse doğurdular çok sağlıklı bebekleri bende belirti yok bende korkmuyor değilim.. ama işte her hamilelik kendine has bol dua yapacak biseyde yok

Benimde 6.hafta sürecimde şişkinlik kabizlik gibi şikayetler dışında belirtim yok.. Benim arkadaşlarımda 5.hafta itibari ile bulantılar başlamıştı neyse doğurdular çok sağlıklı bebekleri bende belirti yok bende korkmuyor değilim.. ama işte her hamilelik kendine has bol dua yapacak biseyde yok
Benim annem ve teyzelerim de aynı geçirmiş durumu. Bebeğin sağlığıyla ilgisi yok doktor öyle söyledi. Bünyeye göre değişiyormuş. İnşallah gelecek aylarda katlanarak gelmez😂

Kızlar benim gibi 8ci haftaya gelip hiçbir belirti yaşamayan varmı? Dün kalp atışını dinleme gittiğimde bi terslik çıkacak diye çok korkuyordum ama herşey yolundaymış
Bende 8 haftalığım. Öyle amaan aman belirtim var dersem yalan olur. 2 gündür kaşık ağrısı yaşıyorum sadece. Millet hastanelik oluyor bulantidan ben de bulantı da yok.insan ister istemez tedirgin oluyor ama belirti olmak zorunda değil tabi ki ☺️

Bende 8 haftalığım. Öyle amaan aman belirtim var dersem yalan olur. 2 gündür kaşık ağrısı yaşıyorum sadece. Millet hastanelik oluyor bulantidan ben de bulantı da yok.insan ister istemez tedirgin oluyor ama belirti olmak zorunda değil tabi ki ☺️
İyi böyle ya keşke sona kadar böyle olsa. Ben daha beter olduğunu hayal etmişdim🤭

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Ben bi türlü bebeğe ısınamıyordum, bağ kuramıyordum. Dün kalp atışını duyduğumda o kadar ağladımki eve gelince anca kendime geldim
Çünkü o zaman tamamen anlıyorsun içimde bir can var ben içimde atan bir kalp taşıyorum diye eminim ki bambaşka bir duygudur o darısı bizlere 🥰🙏🏻

Bir yurtdışında doktor kalp atışını duyduktan sonra rahat olabilirsini diye paylaşmış çok nadir gebeliklerde sorun oluyor diye, her şeyin iyi gitmesine odaklanalım

Merhaba şuan 6 haftalığım ama hala yüz üstü yatıyorum bazen henüz karnım yok diye zararı olur mu bilemedim
Valla daha erken gebelik dönemlerinin tadını çıkarmaya bakıyorum ben de o şekilde uyuyorum gala sorun olacağımı sanmam ya karnımız falan çıkmamış daha sonuçta

X