2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Aynisini bizde yasadik dr dinletti esim elinde telefon oylece kaldi sonra kayit edebilirmiyiz dedi dr tekrar dibletti zararli falan demedi zahar bizede derdi biz istedik diye acmadi insallah sonucta biz ne bilek seni okuyunca korktum

Kizlar ya disarda ictigimiz acik ayranla ilgili dusunceleriniz nedir bugun lokantada ictimde sonra dan aklima geldi su listeria virusumu ne varmis ya. Kaynamamis sutten de yogurt yapmazlsr heralde sonucta bir suru hamile gidiyor oralara ama bende hergun kendime dert buluyorum huyum kurusun.

Aynisini bizde yasadik dr dinletti esim elinde telefon oylece kaldi sonra kayit edebilirmiyiz dedi dr tekrar dibletti zararli falan demedi zahar bizede derdi biz istedik diye acmadi insallah sonucta biz ne bilek seni okuyunca korktum
Allah korur insallah bizimki biraz kuralci bebegi cok dusunuyor ondan olsa gerek hani ne kadar az disardan mudahale o kadar iyi mantığı

Su icmekte zorlanan unutan arkadaslar su hatırlatıcı program var kac bardak ictiginizi filan not alıyorsunuz indirebilirsiniz

Bu arada park halindeki arabama carptilar cok sinirliyim

Son düzenleme:
Su icmekte zorlanan unutan arkadaslar su hatırlatıcı program var kac bardak ictiginizi filan not alıyorsunuz indirebilirsiniz

Bu arada park halindeki arabama carptilar cok sinirliyim
Ben onu indiriyorum sonra bildirim geldikce sinir geliyor geri siliyorum .. Aslında unutmak değil de içim almıyor benim derdim o Duran arabaya neden ve nasıl çarpmış acaba

Cnm valla ben 5. Haftadan bu tarafa oluyorum evin her tarafı çürük elma kokuyor. Evine giremiyoru.artık serumlarla duruyorum ayakta ınş benim gibi olmazsi
Allah yardmcn olsun canım inşallah biran önce toparlarsın. Buzdolabnı açyorm iğrenç bi koku geliyo burnuma çürük bşeyde yok eşime söylüyorm o açıyo hiç bir koku yok dyo deliryorm galiba

Ben onu indiriyorum sonra bildirim geldikce sinir geliyor geri siliyorum .. Aslında unutmak değil de içim almıyor benim derdim o Duran arabaya neden ve nasıl çarpmış acaba
Hem de otoparkta sinir krizi gecirdim arabayi da goremedim esim hemen sanayiye göndermiş biz daha kredi borcunu odemeye ugrasiyoruz .Hayir kazadır olur da hic kazaya musait bir yer degildi basima agrilar girdi

Allah yardmcn olsun canım inşallah biran önce toparlarsın. Buzdolabnı açyorm iğrenç bi koku geliyo burnuma çürük bşeyde yok eşime söylüyorm o açıyo hiç bir koku yok dyo deliryorm galiba
Yemek falan yapıyorum ama yemek dışındaki her şey kokuyo ve sürekli midem bulanıyo hiç istifra etmedim ama edecek dereye geliyorum geri gidiyo nasıl bişi bu önceki hamileliklerimde sanki hiç olmamış gibi yada ben hatırlamıyorum sanki heryer hayatta hiç sevmediğiniz pis bişi gibi kokuyo evde hep dudak kıvrık dolaşıyorum ve ağlama geliyo bu halimden bugünki ortamda sigara içtiler.Ama cam kenarında içeriye falanda girmiyo aslında sanki Ama sanki dumanı burnumun içine üflüyorlar gibiydi boğuldum resmen çıktım kokusuz biryere aldım kolonya heryerime sürdüm ama elim ayağım nasıl titredi

Bende aynen o durumdaym

Herkese iyi akşamlar, ne zamandır yazamadım inşallah herkes iyidir. Benimde sabah biraz midem bulandı ve çok halsizim sanırım yavaş yavaş belirtiler başlıyor, Allah hepimize kolaylık versin

Herkese iyi akşamlar, ne zamandır yazamadım inşallah herkes iyidir. Benimde sabah biraz midem bulandı ve çok halsizim sanırım yavaş yavaş belirtiler başlıyor, Allah hepimize kolaylık versin
Allah kolaylık versin hepimize bencede ben çok kötü durumdayım normalde sabah bulantım olması gerek benim öğleden sonra başlıyo uyuyana kadar

Benim de henüz duyulmadı kalp atışı. Ben gittiğimde 6. Haftanın içindi kese göründü. Kese için de 5 haftalık kese dedi. Gecdollenme olabiliyormus. Ama zaten ben çok emin değilim tarihinden. Haftaya salı ongun sonra tekrar gel dedi. O zaman duyulur kalp atışı inşallah.

Bende Henuz duymadim gittigimde 6+0di keseyi gordu sonra iki kese diyince zaten Ben șok la odadan çıktım kalp atisi derdine dusemedim șok tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…