2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Biz daha dinleyemedik kalp atışlarını geçen gitiğimde doktor bebeğe zararlı dedi dinletmedi

Biz daha dinleyemedik kalp atışlarını geçen gitiğimde doktor bebeğe zararlı dedi dinletmedi
Ne kadarlık oldu? Evet bazı doktorlar ne kadar az o kadar iyi diyorlar. Hatta yurt dışında çok az ultrasona giriliyorlarmış. Bir tek 20. Hafta da ayrıntılı ultrason ile bakılan bir çok ülke varmış. Ama işte merak bizde ki

Erken gitmiş olursan da bebişi görürsünüz bahaneyle. İki hafta sonra tekrar görürsün
Haklısın erken geldin die fırçalamaz inşallah :))

Garanti olsun diye 11 e gir öyle git o zaman. 11. haftada yaptırıyor çoğu kişi.
11in içinde oluyorum aslında 10+3

Valla bilmiyorum canım ben kime sorduysam erken dedi ama görcez bakalım artık
Kendime dert buldum 2hafta düşğnğrüm artk

Canim ses dinlemek bebek icin iyi degilmis bu nedenle dr bir kez dinletti 3 saniye sürdü esim heyecandan video cekememis tekrar dinleyelim dedik dr zararli diyince aman kalsin dedik .Aman sen unutma dr a soyle hemen kayit baslat sonra ben gibi esinin basinin etini yersinBen duyacağına eminim Allah in izni ile

Odaya girdiğim anda kayda basayım o zaman ben. Sonra keserim kalp atışı kısmını yoksa benim eşim de heyecandan unutur büyük olasılıkla... gerçi unutsak bile sonraki haftalarda kaydedilir. Sağlıkla duyalım da , kaydımız da olmayıversin

Oyle deme icin icini yiyor kayit alamadim diye su an olsa milyon kere dinlemistim o an ses kulaklarima doldu gozumu kapatınca o ani yaşıyorum nasil agladim ama yaa hala duygusalim pit pit atiyordu yarin beni cok iyi anlayacaksin

Oyle deme icin icini yiyor kayit alamadim diye su an olsa milyon kere dinlemistim o an ses kulaklarima doldu gozumu kapatınca o ani yaşıyorum nasil agladim ama yaa hala duygusalim pit pit atiyordu yarin beni cok iyi anlayacaksin
İnşallah unutmayız o zaman

Ayynen öyle gerçekten Bir bardak için 3 kez lavobo Yatana kadar bir 3-5 bardak daha içebilsek bugünü kurtarırız sanırım

Önceki akşam eşim saya saya 9bardak içirdi bana yatana kadar:) şimdi gelince sorar gene yandım ben:)) ama tamam artık bugünden itibaren birbirimizi suya teşvik edelim bebeğin suyu içinde sağlıklıymış aslında su içmek. Gerçi o kadar çok yararı var ki suyun. Hele ki şuan hamileyiz ve idrar Yolu enfeksiyonumuz var. Başlıca çözümü su içmek! Kendimizi değil bebişimizi düşünelim bari :)

Benim gebeliğim sonladı.

Oooo ben günde toplam 9 bardak içsem daha ne isterim Meyve sıkıp içiyorum ama yerini tutmuyor tabii .. Bulantım olmasa da keşke içebilsem Su sağlıktır içiyoruzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…