2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar herkese nasılsınız ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri çok şükür ki mide bulantısı yok ama aşırı baş ağrısı var mahvoluyorum resmen bir de sınıf öğretmeniyim 1. SınıfOkuldan eve gelir gelmez yatıp kalıyorum baş ağrısı yaşayıp çözüm bulan var mı

İlil
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım. 1. Sınıflarla zor olacak bu sene senin için ama bi yandan da zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Bi arkadaşta daha şiddetli baş ağrısı vardı. Ilık duş , mentollü kremlerle masaj önerildi. Bir de doktoruna danışıp kullanabileceğin bir ağrı kesici var. Onu deneyebilirsin

Hayırlısı olsun Rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Başağrısı için başınıza tam ense kısmınıza doğru buzda koyabilirsiniz iyi geliyor

Kızlar çok moralim bozuk gece acile gittim leke gelmişti doktor lekeye akıntı dedi ama ben kendimi biliyorum kan dedim neyse progestan iğne ve hap verdi bu sabahta kalktım daha koyu az bişey kan lekesi gelmişti çok korkuyorum şu an bişey olacak diye (

Sabun, duş jeli, ıslak mendil, vajinal losyonlar kullanma demişti doktorum. Ama günlük ped için ne o bişi dedi, ne de ben sordum... bilemedim ben yine de kullanmayayım bari... içim rahat etmeyecek yoksa

Normalden daha sık değiştirmek koşuluyla pamuksu ve kokusuz olanlar kullanılabilirmiş tatlım.

Canim esim duydu duyali koltukta yatiyor yaklasmiyor
Karnina vururum yanlislikla diye
Nefis meselesi erkekler sabirsiz olur bide yasaksa dahada dayamazlar
Bi sekilde eslerini bosaltmalari gerekir

Gecmis olsun bol bol dinlen

Slm kızlar 5+5 günlük hamileyim keseyi gördük ama kalp atışı kaç haftalikken duyuluyor yada duydunuz

Cnm koyu kanama 'dan korkma kırmızı olmasın ınş bir şey çıkmaz benimde pembeydi sonra kahveye döndü şimdi çok şükür yok rabbim bizlere bağışlasın yavrularimizi korkma dinlen bol bol ınş bir şey olmaz

Canim benim tekti sonra 2 göründü.Farkli 2 doktor farkli günlerde bakti.yanlis hatirlamiyorsam 5 gün arayla.Bugun tekrar kontrolüm var bakalim kaç görünecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…