2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

@Neva su BeyazOrkidem BeyazOrkidem kızlar inşallah Allahım esirgesin dualaşalım bu bebeğimi de kaybetmem inşallah :KK43:
Su an kac haftaliksin cnm gec döllenme olabilir bende gittim dra kese buyumus embriyo gorundu henuz kalp atisi yok gec döllenme olabilir dedi bi arkadasta aynisini yasadi burada sorun degil bir hafta kucuk olmasi yeterki saglikli olsun bizimle olsun gec yumurtlama ile alakali bu durum

Kızlar çok moralim bozuk gece acile gittim leke gelmişti doktor lekeye akıntı dedi ama ben kendimi biliyorum kan dedim neyse progestan iğne ve hap verdi bu sabahta kalktım daha koyu az bişey kan lekesi gelmişti çok korkuyorum şu an bişey olacak diye :KK43:(
Canim sakin ol uzan ve kalkma kafana takma bak bebegin etkilenir igneyi olmussun ve koyu ise korkma wc ye gittikce takip et kirmizi olursa hemen dr a git belki kendini cok yormussundur ondandir

Ben bu ilişki konusunu hakikaten çok tuhaf buluyorum. Birincisi doktora sormak lazım en normali o. İkincisi eşleriniz nasıl dayanamıyor ben anlamıyorum. Benim eşim bana bir şey olur diye korkudan ters yatıyor, siz de bence eşlerinizle konuşun. Bu kadar mı önemli bu konu hani 1 ay dayanılmayacak ne var ki?
Ben de senin gibi düşünüyorum canim ben cok zor hamile kaldim cok zor donemler atlattim .Esim her gun bak rahatsiz edersem koltuga geceyim diyor tabii ki hayir diyorum ama düşündüğü için de içten içe seviniyorum .Dr a sormadim cunku o sakincasi yok dese bile biz istemeyiz 3 ay dolana kadar riskli bir durum olabilir .Kisiden kisiye degisir tabi herkesin gebeligi farkli

Kizlar mide bulantilarim artmadan biseyler hazırlayıp dolaba atmayi düşünüyorum .Nohut hasliyacam köfte yapcam .Baska ne koyabilirim aklima bisey gelmiyor

Ben de senin gibi düşünüyorum canim ben cok zor hamile kaldim cok zor donemler atlattim .Esim her gun bak rahatsiz edersem koltuga geceyim diyor tabii ki hayir diyorum ama düşündüğü için de içten içe seviniyorum .Dr a sormadim cunku o sakincasi yok dese bile biz istemeyiz 3 ay dolana kadar riskli bir durum olabilir .Kisiden kisiye degisir tabi herkesin gebeligi farkli
Benimkide yatagin bi kosesinde uyuyo donmuyo bile:KK70::KK70:

Yaz donemi olsa daha cok konulurdu canim da bu mevsim sebze zaten konmaz pogaca kurabiye yapip koyabilirsin
Yazin sebze koymuştum sukur bamya fasulye filan var biraz ama onu yapcak kadar iyi olursam normal yemek de yapabilirim benim korkum sogan kokusu .Bir de hashasli corek yapayim diyorum ben yemem ama esim rezil olmasin .

Kızlar çok moralim bozuk gece acile gittim leke gelmişti doktor lekeye akıntı dedi ama ben kendimi biliyorum kan dedim neyse progestan iğne ve hap verdi bu sabahta kalktım daha koyu az bişey kan lekesi gelmişti çok korkuyorum şu an bişey olacak diye :KK43:(
Merhaba. Ben suanda 7+5 im. 15 gündür az çok kanamam var 5 gun de hastanede yattim. Iki gun önce oyle bir kanama oldu ki Bayılacak duruma geldim. Doktora gittik zaten iğne oluyorum birde hap verdi. Yatak istirahati yapıyorum. Hani kahverengi veya kırmızı diyoruz ya inan bebek yasayacaksa yaşıyor. O kanamaya karşı bebeğim hala benimle. Sen de moralini yüksek tutmaya çalış. Kesinlikle yatak istirahati yap.
Çok geçmiş olsun.

Kontrollere para almaması lazım. 1 kere ödedikten sonra 2 hafta para almaması lazım. Ama ger hafta da garip olmuş cidden

Yok canm ya valla her hafta verdim 3 kere oda artik baydi yani kandiriyorlar mi kazikliyorlar mi anlayamadim. Ama sinir oldm hatta kontrol muayanesi dedim danismadaki kiza oda bana olsun almamiz lazm oyle gozukuyor dedi tahlil flnda yapilmadi daha

Yazin sebze koymuştum sukur bamya fasulye filan var biraz ama onu yapcak kadar iyi olursam normal yemek de yapabilirim benim korkum sogan kokusu .Bir de hashasli corek yapayim diyorum ben yemem ama esim rezil olmasin .
Canim sartlama kendini miden bulanicak diye bulanmicak etkilenmicem de.. ins bulanti olmaz benimde sabah ac karna oluyo bazen kokuya gelemiyorum... limon kolonyasi kurtaricim onceki gebeligimda cantamda tasiyodum bulantim yoktu ama kokular mahvediyodu beni.. iyi olur yap koy canim yapabilirsen

Canim sartlama kendini miden bulanicak diye bulanmicak etkilenmicem de.. ins bulanti olmaz benimde sabah ac karna oluyo bazen kokuya gelemiyorum... limon kolonyasi kurtaricim onceki gebeligimda cantamda tasiyodum bulantim yoktu ama kokular mahvediyodu beni.. iyi olur yap koy canim yapabilirsen
Bulantilarim iki gun once basladi agirlasmasindan korkuyorum aksam asansordeki yemek kokusundan dolayi cikardim yavas yavas geliyo iste keske gelmese annem de yok dizimin dibinde

Merhaba. Ben suanda 7+5 im. 15 gündür az çok kanamam var 5 gun de hastanede yattim. Iki gun önce oyle bir kanama oldu ki Bayılacak duruma geldim. Doktora gittik zaten iğne oluyorum birde hap verdi. Yatak istirahati yapıyorum. Hani kahverengi veya kırmızı diyoruz ya inan bebek yasayacaksa yaşıyor. O kanamaya karşı bebeğim hala benimle. Sen de moralini yüksek tutmaya çalış. Kesinlikle yatak istirahati yap.
Çok geçmiş olsun.
Canım çok geçmiş olsın Allahım esirgesin yavrularımızı evet Allahım yaşayacak ömür verdiyse kanamaya rağmen bebeğe bişey olmuyormuş inşallah olmaz yatıyorum artık suyumu bile kendim kalkıp almıycam ev kirlendi diye sinir oluyordum artık hiç gözümde değil valla

X