2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 10 seneden fazladır günlük ped kullaniyodum hic bir sorun yoktu ama yaklasik 4 aydr kasintilarim oluyo artik kullanmiyorum gece kasintiya uyanir hale gelmistim gunluk pedi birakinca geciyo tekrar kullaninca tekrar kasinti basliyo. Bu aralar akintida cok oluyo bebekten dolayi sanrm ama artk kendmce cozumler buldum mecbur

Benimde beyaz kremsi akintim var canim iki gebeligimde de oldu dedigim gibi gun icinde uc dort kez camasir degistirdigim oluyo senin mantar gecmisin var o yuzden en iyisi dr danismak
Bundan sonra hep yanıma çamaşır alayım ozaman sık sık değiştireyim inşallah normal akıntıdır benimkide. Kaşıntısı falan yok ama akıntı hep geliyor cuma günü sorucm doktorum inşallah ozamana kadar bir şey olmaz

Sen şimdilik kullan fitil koyuyorsun ya onun akıntısı daha fazla oluyor fitilin bitince pedi de koymazsin artık , direk bir zararı yok da ama hava gecirmiyor bakteri ürüyor hemen zamanla artık böyle bakteriden kaynaklı mantardir kaşintidir kokudur cilt rahatsızlıkları yapıyor

kizlar bise soracam bn doktra sormaya utandim iliski zararlimi esim cok istiyo bn korkuyorum yapmadik ama o ugrastikca kasiklarim geriliyo zararlimi bu bilemedim
Bizim doktor 1 ay Yok dedi. Ama bizim riskli gebelik olduğu için. Eğer doktor bir uyarıda bulunmadıysa zararı Yok diye biliyorum

kizlar bise soracam bn doktra sormaya utandim iliski zararlimi esim cok istiyo bn korkuyorum yapmadik ama o ugrastikca kasiklarim geriliyo zararlimi bu bilemedim
Bazi dr lar yasak koymuyo ilk cocugumda tedavili bi gebelikti dusuk tehlikem vardi ilk aylar yasak koydu dr sonrasi bizim korkumuzdan bisey yapmadik simdiki gebeligimde daha dr gitmedim ve yine ayni korkulari tasiyoruz bende dr danismalisin canim evet biraz zor bi soru ama bebegimiz icin...

ultrasyona gırdım kesenın yanında kan var dedı dusuk rıskı var ıişkiyı yasakladı doktorum oncesınde belım cok agrıyordu kasıklarımla beraber

Ya aynen öyle. Normal de hiç akıntım Yoktur zaten. İlk hafta ped kullanmadım. Ama çamaşır yetişmiyor yani :)
Gerçi sürekli de takılı değil. Fitili taktıktan sonraki 4-5 saat takılı onda da 2-3 kere değiştiriyorum. Sorun olmaz diye düşünmüştüm. Ama okuyunca dedim kullanmasam mı? 4 sene sonra gelen bi bebek de...

Benim tüp bebek doktor ilk ogrendigimdede ilk muayenedede kendisi yasak dedi direk bisey sormadan. Ama tabi normal gebelikte doktor ne derdi bilemiyorum yada kisiden kisiye degisiyo olabilir

Kızlar ben aşılamayla hamile kaldım çoğul gebelik olabilir demişti doktor birden fazla yumurta gelişmişti 5+2 de keseyi gördük tekti doktor şimdilik tek görünüyor dedi ilk tek görüp sonra çift gören var mı şimdilik diyince doktor merak ettim şükür Rabbime 1 e de razıyım 3 ede 5ede herşey ondan yanlış anlaşılmasın.

Ilk ve normal yolla hamile kaldım. Hiç kanama sorunum olmadı şimdiye kadar. Dr cinsel ilişki serbest dedi açıklama yaparken. Tedavi ile olanlara ve kanaması olanlarda yasaklamalar olabiliyormuş bildiğim kadarıyla.

Ilk ve normal yolla hamile kaldım. Hiç kanama sorunum olmadı şimdiye kadar. Dr cinsel ilişki serbest dedi açıklama yaparken. Tedavi ile olanlara ve kanaması olanlarda yasaklamalar olabiliyormuş bildiğim kadarıyla.
cok sukur kanamam olmadi kendiliginden oldu bebisim ama bana bise dmedi doktr bnde soramadim canm tesekkurler

Ben ilk hamileliğimde yüzümü kizartip sordum doktora eşimle birliktelik sakıncalı mı diye yok dedi ama tabi bulantılarımın geçmesini beklemiştim yine de herkes mutlaka doktoruna sorsun herkesin hamileliği farklı çünkü doğurana kadar yasak koyanlar da var özellikle de çoğul gebeliklerde , bebelerimizi riske atmadan önce emin olalım sonra gönül rahatlığıyla şey edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…