2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Şimdi göndereceğimi de yeni yaptm alttakini şimdi yaptm
Geçmiş olsn mu desem ne desem bilemdim inşallah bu gün gecer...bn kimyasal gebelik geöirdiğim sırada adetten sonra akıntıda pirinç kadar fln kırmızı kan vardı sonra cok sulu geldi öyle gittim de öğrendm kiöyasal olduğunu idrarda cıkıyor kanaman yoko zmn ya daha yeni yükseliyor yada yalnışlık var devlettemi yaptırdın kan testini

Yakın zamanda arkadaşım böyle bişey yaşadı idrar testi o kadar netti ki git hemen kan ver dedm çok sevinmştk taki o aptal sonuç çıkana kadar 0.5 gibi bi değer çıktı. Aradan iki gün geçti hala adet olmayınca başka bi hastneye gitti ve değeri baya yüksek çıktı.. adetin ne kadar gecikti bilmyrm ama bence hata var gibi sonuçta

Bncede idrar testinde hemen beliriyorsa nsl olurki düşük değer bn anlamdm

Çok gecmis olsun Allah sifasini versin tez zamanda insallah

On gün icinde gidersen muayene ucreti vermiyorsun ozelde olsa bir arastir istersen

Evet bende kuaförümden ögrendim hemen büyünce acıyınca sütlü oluyormuş anne umarım doğru tespitttir mama vermek istemem
evet oyle oluyo gercekten oglumda cok sukur sutum coktu 17 ay emzirdim rahatsizlandim mecbur biraktim emzirmeyi ama corba icin hamileyken bol bol ben cok icerdim yesil mercimekli cok sukur sutum iyiydi insallah bu bebegimdede iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…