2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Zarari olmadi dimi? Bendede bugun idrar yolu enfeksiyonu cikti affina siginarak bisi sorucam idrar yolu enf. Kasinti yaparmi ozel bolgede yoksa mantardami var bende? Monurol verdi dr insallah gecer
Günaydın herkese, idrar yolu enfeksiyonu yanma yapar, kaşıntı da varsa kültür bakılmalı, doktorum bana özellikle her seferinde sorardı, kaşıntı bir defa oldu , cleocin vajinal krem fayda etmedi, tek kullanımlık fitil vermişti ama afedersin kafayı yemiştim bir gece sürmüştü, çok ilerlemeden çözümüne bak, monurol bir zararı olmadı çok şükür ama kaşıntıyı çözmez bence, onu doktorunla paylaş, idrarda kültüre bakılsın, çok geçmiş olsun

Sağol canim inşallah sende duyarsin kalp atışlarını :) :)
İnşallah cnm çok teşekkür ederim :)
Hayır cnm lekelenme bile yok inşallah bu geceyi gülerek hatırlarm yanlışlık olmuştur yazık bu gece varsa bile bebeğme ettiğimz eziyet Allah affetsn ağlamaktan gözüm çıktı
Kesin yanlislik olmuş 1.96 değerle idrarda pozitif çıkması imkansız ötesi cnm
Belli değer 196 dir yanlış görmüştür hemşire bugün mutlaka git tekrarla testi acilde yaptır istersen 1 saatte çıkıyor daha fazla bekleyip strese girme

Ben önceki gebeliğimde kullanmıştım, şidi yine enfeksiyon var, daha jinekoloğa gitmedim, sağlık ocağındaki dr ilk 12 ay ilaç iyi değil dedi ama ben işk gebeliğimde monurol en az 4 defa kullandım, ilki 12 hafta içinde, hamilelikte enfeksiyon hiç bitmiyor zaten

Canım bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. E.coli bakterisi yazıyor. Doktor aksef adında 10günlük antibiyotik verdi. Ama korkuyorum içmeye. Tek dozluk ilacı arkadaşımda demişti bana neden ondan vermedi ki?antibiyotik bi zarar verirse diye aklıma geliyor hep.

İyi aksamlar kızlar ben adet gunumu unnuttum pazartesı test aldım pozitif cıktı silikdi 2gun sonra tekrar aldım net cıktı bugun devlet hastesıne gittim ultrasyonda cıkmadı Rabbim kımseyı umutsuz bırakmasın
Bende de çıkmadı ama Dr ultrasona guvenemeyiz dedi kan tahlili yaptirdi bana o zaman kesinleşti , daha çok yeni ultrasonda görünmemesi çok normal , ben 1 hafta sonra gittiğimde artık göründü kesem çok şükür , sen kan tahlili yaptirdin mi ?

Günaydın herkese. Size acil bir sorum var beyaz bir akıntım geldi baya büyük bir şekilde sanırım mantar mantarsa bebeğime zararı olur mu acaba doktor randevumda cuma günü öncesinde de gitmem imkansız :KK43:

Günaydın herkese. Size acil bir sorum var beyaz bir akıntım geldi baya büyük bir şekilde sanırım mantar mantarsa bebeğime zararı olur mu acaba doktor randevumda cuma günü öncesinde de gitmem imkansız :KK43:
Jel veya vajinal progestan kullaniyorsan onlar akinti yapiyor dedigin gibi

Jel veya vajinal progestan kullaniyorsan onlar akinti yapiyor dedigin gibi
Yok canım bir şey kullanmıyorum hiç bir şey. Mantarla hep başım dertte benim evlendiğimden beri hatta yumurtlama zamanında bile kulladım hamile olduğumu bilmiyordum o geçirmişti ama yine tekrarlıyor mu anlamadım ki :KK43: inşallah bir şey olmaz bebeğime :KK43:

Dur canım telaş yapma mantar öyle hemen tesir etmez , nacizane tavsiyem günlük ped kullanma çamaşırını sık sık değiştir ve günde bir kaç defa özel bölgeni sabunla yıka temiz tut belki de mantar değildir ama eczaneye falan sorup fikir ala bilirsin hani ne ola bilir bir fikirleri var mı diye

Dur canım telaş yapma mantar öyle hemen tesir etmez , nacizane tavsiyem günlük ped kullanma çamaşırını sık sık değiştir ve günde bir kaç defa özel bölgeni sabunla yıka temiz tut belki de mantar değildir ama eczaneye falan sorup fikir ala bilirsin hani ne ola bilir bir fikirleri var mı diye
İnşallah mantar değildir ya kaşıntısı falan yok ama baya koyu bir beyaz akıntıydı. Günlük pedide ne Zamandır kullanmıyorum zaten şuan işteyim çamaşırım yok yanımda ama peçetrylr idare edeyim bugün en azından ıslak kalmaz altım. Çok sağol canım yarın kan testi için acilede gitcem olmadı acil doktoruna sorarım

İnşallah mantar değildir ya kaşıntısı falan yok ama baya koyu bir beyaz akıntıydı. Günlük pedide ne Zamandır kullanmıyorum zaten şuan işteyim çamaşırım yok yanımda ama peçetrylr idare edeyim bugün en azından ıslak kalmaz altım. Çok sağol canım yarın kan testi için acilede gitcem olmadı acil doktoruna sorarım
Gebelikte beyaz akıntı olur. Çoğumuzda oluyor. Belki normaldir yani ama mantar geçmişin olduğu için mutlaka doktora danis.

Günaydın herkese, idrar yolu enfeksiyonu yanma yapar, kaşıntı da varsa kültür bakılmalı, doktorum bana özellikle her seferinde sorardı, kaşıntı bir defa oldu , cleocin vajinal krem fayda etmedi, tek kullanımlık fitil vermişti ama afedersin kafayı yemiştim bir gece sürmüştü, çok ilerlemeden çözümüne bak, monurol bir zararı olmadı çok şükür ama kaşıntıyı çözmez bence, onu doktorunla paylaş, idrarda kültüre bakılsın, çok geçmiş olsun
Tesekkur ederim canim. Gidince sorarim tekrardan

Günlük ped zararlı mı ki hamilelikte. Progestanı fitil olarak kullanıyorum da. Normal de akıntı sorunum yoktur hiç.. ama fitilden kaynaklı bi akıntı var. Günlük ped kullanıyordum. Kullanmamalı mıyım?

Günlük ped zararlı mı ki hamilelikte. Progestanı fitil olarak kullanıyorum da. Normal de akıntı sorunum yoktur hiç.. ama fitilden kaynaklı bi akıntı var. Günlük ped kullanıyordum. Kullanmamalı mıyım?
Gunluk ped hic masum degil canim bakteriler mantarlar daha cabuk cogaliyormus dr m ilk gebeligimde uyarmisti beni gunluk ped kullanma pamuklu ic camasiri kullan birde akinti falan olursa sik sik degistirin kuru olmasi onemli

X