2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ne kadar ilginc ya bu durumu yaşayan birçok kişi var aynı şeyi bana da dediler ve bir hafta sonra gittiğimde ikinci kese yoktu.doktor bazen kaybolabilir dedi kese.ama burada bu durumu yaşayan birkaç kişi daha okudum

Masallah duyarsin insallah :) benimde ikizlerim var :)

Ben önceki gebeliğimde kullanmıştım, şidi yine enfeksiyon var, daha jinekoloğa gitmedim, sağlık ocağındaki dr ilk 12 ay ilaç iyi değil dedi ama ben işk gebeliğimde monurol en az 4 defa kullandım, ilki 12 hafta içinde, hamilelikte enfeksiyon hiç bitmiyor zaten

Herkese iyi akşamlar ben de 2 gün önce öğrendim kanda 510 cıktı bugün ki testte 1128 çıktı dr salı günü gel dedi ultrason için 1 ağustos çıkıyor takvimde ama benim 2. Bebek olduğu için 1 ağustostan 10-15 gün önce alırlar muhtemelen. Keseyi sizler kaçıncı haftada gördünüz acaba beni de listeye eklerseniz sevinirim

Zarari olmadi dimi? Bendede bugun idrar yolu enfeksiyonu cikti affina siginarak bisi sorucam idrar yolu enf. Kasinti yaparmi ozel bolgede yoksa mantardami var bende? Monurol verdi dr insallah gecer

Kontrollere para almaması lazım. 1 kere ödedikten sonra 2 hafta para almaması lazım. Ama ger hafta da garip olmuş cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…