2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ay inşallah inşallah, bulantılar ne zaman başladı canım senin?
6.haftada başladı cnm ya bitecek gibi de değil sabahlardan nefret ediyorum
Bulantıların bitmesine sevindim, darısı bizlerin başına. Benim her geçen gün fazlalaşıyor. Belki benimde erken biter, inşallah yani
Ahh cnm ahh nerde bitmedi ki bir an öyle sandım ama kahvaltıdan sonra ne yediysem kustum ve aksama kadar bişey yiyemedm
Benimki hiç bitmeyecekmis gibi hissediyorum inşallah hemencecik geçer zor günler
Kızlar doktora gittim bugün çok şükür minigimin kalbi atıyor yaa büyümüş maşallah :):)
Maşallah cnm gözünaydin darısı başıma doğum tarihlerimiz aynı

Bide beni düşünsevincim kursağımda kaldı, sabahı zor ederm artk
bundan once kımyasal gebelık gecırdım ıdrarda cıkmadı kanda 7ıydı deger adetımı 4gun gectı adet oldum oncesındede belıydı zaten karın ve bel agrısından yataktan cıkamıyordum bence yanlış cıkmıstır ardaslarıda dedıgı gıbı ıdrarde okadar dusuk deger cıkmaz benımkı 7dı bıle hayalet cızgı bıle cıkmadı

Allahım duyar sesimi inşallah dualarınızı esirgemeyin sevincim yarım kalmasın

İnşallah dediğiniz gibi olur yarın sabaha randevu aldım hayırlısı olur inşallah
Canim bence de yanlislik olmuştur benim kan değerim tahminince 35 civarıyi ve idrarda çıkmadi adetim 10 gün geçmesine rağmen yaptım hatıra olsin sakliyim diye silik çıktı sen yarın mutlaka tekrarla
Kanaman var mı ???

Sağol canim inşallah sende duyarsin kalp atışlarını :) :)

İyi aksamlar kizlar. Bende nasipse temmuz annesi olacagim. Benide eklermisiniz :)
Yas 27
Sat 15 ekim
Beklenen d tarihi 22 temmuz :) 4+5 te kese gorundu kalp atisini daha duymadik haftaya randevum var :)

daha kalp atisini duymadik gitmedim ama insallah kalp atisini da duyariz kizlar listeye benide eklermisiniz
sat 12 ekim
tahmini dogum 4 temmuz sezeryan
sehir kayseri
dunyam hastanesi
yas 25

Kızlar hoşgeldiniz ve hayırlı olsun şuan kayınvalidemdeyim listeye yarın ekleyeceğim ama bilgilerinizi özel msj atarsanız daha iyi olur sayfalarda kaybolmasın...

Hayır cnm lekelenme bile yok inşallah bu geceyi gülerek hatırlarm yanlışlık olmuştur yazık bu gece varsa bile bebeğme ettiğimz eziyet Allah affetsn ağlamaktan gözüm çıktı

Cnm bilmyrm 1.96 dedi eminmisin dedm eminim dedi yanlış mı gördü noldu ne bitti bilmyrm hala uyuyamıyorum
Aksam baska bi hastanede verseydin 1 saatte netlesirdi tabii imkanin var mi bilmiyorum. Su an uyumaya calis Ya Kadir esmasini oku insallah bi yanlislik vardir üzülme lutfen

Aksam baska bi hastanede verseydin 1 saatte netlesirdi tabii imkanin var mi bilmiyorum. Su an uyumaya calis Ya Kadir esmasini oku insallah bi yanlislik vardir üzülme lutfen
Aslında fırsatm vardı ama okdr kötü oldm ki ayaklarım tutmuyo başım dönüyo gitmek istemedm sabaha randevu aldım hayırlı haberlerle dönerim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…