2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kızlar tüp bebek tefavi sürecinde bir ara folidoce vermişlerdi bir ara folibol ikisinide almıştık folidoceyi kullanıyodum tamda bugün bitmiş folibolu kullanim madem diodum şimdi değişik yorumlar gördüm napdam bilemedim haftaya çarşamba kontrol var sorarım ama ogünr kadar napsam bilemedm

Bana doktor sanırım O harfiyle başlayan bir şey dedi yazıyorum ama adını unuttum , medpamid bende nefes darlığı yapıyor bogulacak gibi oluyorum , geçenlerde de emedur yazmıştı o zaten hiiic tesir etmedi ama doktor başka bir hastasına yazmış onda tamamen geçirmiş bulantıyı , bakalım bu yeni ilaç ne yapacak o kadar bıktım ki günler de geçmiyor bir kurtulsak bulantidan da hamilelgimizin tadını cikarsak İnşallah

Bende ptesi sorucam omega için malum balık tüketemiyorum takviye alsam olur mu diye
Canim bi tanidigim hamile kalmadan once amway omega 3 kullaniyordu gebeligini ogrenince hemen dr a danıştı ayni sekilde devam et sen onu kullanmasan ben yine omega yazcaktim demis cok onemli beyin gelisimi icin mutlaka sor

Bende folidoce alıyorum b vitamini var aynı zamanda içinde. Folbiol için doktor arkdaşımda iki günde bir al demişti bana

Doktorum günlük 400 mcg yeterli demişti folik asit için. Folbiol ise 5 mg. İkisini kıyaslayınca çok fark var. Folidoce 400 mcg folik asit ek olarak 2 mcg B12 vitamini içeriyor. Sizlerde doktorunuza danışın derim hanımlar.

Oceans marka olabilir mi dünyada en güvenilir balık yağı epha ve dhea yüksek balık jelatinli

Canim bi tanidigim hamile kalmadan once amway omega 3 kullaniyordu gebeligini ogrenince hemen dr a danıştı ayni sekilde devam et sen onu kullanmasan ben yine omega yazcaktim demis cok onemli beyin gelisimi icin mutlaka sor
Anladım canım ben şeker için aldığım ilacın yanında hep omega 3 kullandım hamile kalıncaya kadar o kadar ilaç kullandım ki hamile kalınca iki ilaç kaldı kullandığım biri tiroid diğeri folikasit bakalım ptesi ne diyecek tamam derse kullandığım oceans devam ederim

Herkes ayri bir sey soyler burada. Doktorunuza sorun folik asit ihtiyacimi karsilamak icin ne kullanayim diye. Benim arkadasim kadin dogumcu. Gebe kaldigimi soyler söylemez folbiola baska. Yüksek doz alman lazim dedi. Baktim 5 mg dedim guldu yuksek doz oluyor o o mg baska sey dedi aldim.

Siz de sorun doktorunuza en kotu aile hekimine sorun. Dun hemsire bile kaydimi alir alma folbiole baslayalim dedi. Dedim 10 kasimdan beri kullaniyorum. Surpriz gebelik olmasa biz 3 ay onceden baslatiyoruz gebe kalmak isteyenlere dedi.

Evet canım değerine baktır yüksek değilse kullan tabii ilk üç ay düşük olmaması gerekiyor bı de senin ikiz gebelik sonuçta senin daha çok ihtiyacın var folik asite

Bende folbiol kullanıyorum. Folik yüksekliğinin vücuda zararı olmadığını ve idrar ile atıldığını okumuştum. Ne zararı varmış peki paylaşır mısın?
Canım yeni çalışmalara göre otizmle ilgisi varmış benim doktoruma göre de bı sıkıntı yok ama neden değerim zaten çok yüksekken tekrar tekrar alayım vücuduma. Değerim normal çıksaydı ben de kullanmaya devam edecektim.

Canım aynen öyle bizim ihtiyacımız olan 400 mcg folbiolde ise bunun cook üstünde bir miktar. Çoğu doktor önemsemiyor ama ben her şeyin fazlasının zarar olduğunu düşünüyorum ister kanitlansin ister kanitlanmasin.

Oceans marka olabilir mi dünyada en güvenilir balık yağı epha ve dhea yüksek balık jelatinli
Eşim getirdi şimdi canım adı onzyd ilacın günde 1 defa yarım kullanicam şimdi aldım ama bakalım ne zaman tesir edecek daha tesir etmedi ama baktım internetten kadınlara 5dk da tesir etmiş bende tık yok hala

Kızlar sadece sabah kahvaltı edene kadar bulantı yaşayan var mı? Benim sadece öyle oluyor.yani normalde hiç bulantı yok .sadece sabah ilk kalktığımda kahvaltı edene kadar oluyor.

Ben sabah bulantim başlamadan icersem etkili oluyor ancak sonra icersem hiç etkili olmuyor canım. Belki sende de öyle olur
Benim de aklıma geldi şimdi acaba sabah içersem tesir eder mi ama benim 24 saat bulanıyor gece bile uykudan uyansam bulantim oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…