2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sadece sabah kahvaltı edene kadar bulantı yaşayan var mı? Benim sadece öyle oluyor.yani normalde hiç bulantı yok .sadece sabah ilk kalktığımda kahvaltı edene kadar oluyor.
Bizim gelinimiz de öyle hatta bir arkadaşım da aynı senin gibi aslında normali öyleymiş benim gibiler fazla bulantı yaşayanlar , yani normalde hamilelikte bulantı sadece sabah bulantısı şeklinde olmaliymış ama bazı kadınlara hamilelik zor anlar yaşatıyor

benim şu an çok şiddetli bulantım var. Keşke benimde sabah olsaydı tam yemek saati vuruyor mideme

Yesen olmuyor yemesen olmuyor , günler geçmiyor çok zor çok
Hayal ettiğim günler geldi yaşıyorum çok şükür ama kolay değil hele ki dışardan olumsuz yorum gelince daha sinir bozucu...şimdiden böyleysen 9ay ne yapcaksın...:/

Eşim getirdi şimdi canım adı onzyd ilacın günde 1 defa yarım kullanicam şimdi aldım ama bakalım ne zaman tesir edecek daha tesir etmedi ama baktım internetten kadınlara 5dk da tesir etmiş bende tık yok hala
Sen bulantı için mi aldın canım ben balık yağı sandım

Evet aynen canım doğru düzgün sevinemedim bile hamileliğime ne zaman azalmaya başlar acaba

Bnede fenalarsayım yemek yemesemmi herşey kokuyor gerçektn

İnsanlar teselli etmek için 12. haftadan sonra geçecek diyorlar ama daha 4 hafta var diye düşünüp daha kötü oluyorum. Her geçen hafta daha şiddetleniyor sanki. Metpamid dışında bir ilaç önermedi doktorum ve metpamid bana hiç etki etmedi.

Hayal ettiğim günler geldi yaşıyorum çok şükür ama kolay değil hele ki dışardan olumsuz yorum gelince daha sinir bozucu...şimdiden böyleysen 9ay ne yapcaksın...:/
Ay o ne laf öyle hamileliğin her döneminin ayrı endişesi ayrı sıkıntısı var her döneme uygun yaşıyoruz işte , kıyamam ya o şekil acı bir laf mı etmişler sana

Doktor en zor zamanın bu ilk zamanlar olduğunu söylüyor hep ve ben de buna inanmak istiyorum Sana katılıyorum ama herkesin hamileliği kendi tecrübesi ve çok gereksiz yorumlar yapıp insanın enerjisini çekiyorlar.

Kızlar sanırım bu hamileliğimde kursağımda kaldı bugün keseyi gördük bebeğide ama kese olmasıngereken yerde değil doktor kesi yeri gebeliğinden şüpheleniyo yarın üniversite ye gidicem oraya sevk etti sanırım bu bebeğimde gidecek muhtemelen kürtaj olucam çok üzgünüm çook

Evet aynen canım doğru düzgün sevinemedim bile hamileliğime ne zaman azalmaya başlar acaba
Şuan ben rahatım canım birazcık 9 haftaya girdik senin bu zamanlar azalır yemek yanında limon yemeye çalış yemek öncesi su içme daha çok bulantı yapıyor yemekten sonra iç

Metpamide alerjim var benim hamilelikten önce acilde yanlışlıkla bana vermişdiler neler çektim Allah göstermesin bir daha , evet daha da siddetleniyor ve bu yeni aldığım da tesir etmedi daha ne yapayım ben

Hadi inşallah yaa şimdi bir tost yiyeceğim zaten yediğim tek şey bu haftalarda tost. üstüne limonlu su içeyim bakalım.
Evet limonlu su ben çok içtim yemekten sonra iç olur mu aç karnına daha çok bulantı yapıyor bende haşlanmış , fırında patates yemekten bıktım yarın annneme gideceğim umarım gidebilirim 20 dk yol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…