2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada size sormayı unuttum doktor folbiol 1tane fazla dedi 2gunde 1 yarm iç dedi yeterliymis saşırdım siz ne iciyisunz ve nekadr solermisnz
bna diyetisyenim başlatmıştı folbiol 5mg içiyorum hergün bi tane ama sanrım kadın doğum drum elimdeki bitince değiştirtecek.bittimi diye soruyor sürekli

10 yıldır nub teorısı arastırması yapıyorum epey tecrübe edındım insAllah gurbet teyzeleri olarak drdan önce cınsıyetlerını söylerim 12+ dan sonra guzel cekılmıs ultrason resimleri yeterli
Nub teorisi die biseyi ilk kez duydum 12. Haftadan sonra ilk resmini sana yollicam ozaman

hayırlı olsun cnm inş hepimiz sağ salim alırız kucaklarımaza

Ben de aynı durumdayım maalesef ve iki üç gündür yediklerimi çıkarıyorum

Kizlar yazdıklarınıza göz attim .Kanamasi olanlara sifa diliyorum insallah bundan sonrasi guzel olur .Kese ve kalp atisi haberini alanlari tebrik ederim .Benim de yarin randevum var kese icin 5+2 olcaz ustten gorunmezse vajinal kabul etcem insallah gorunur dua edin .Daha kvalidemlere soylemedik eger yarin keseyi görürsek gidip surpriz yapcaz insallah ve bana en buyuk öğretmenler gunu hediyesi olacak

Bebegın cinsel oganına bakıp tahmın edılır acılı ıse erkek düz ıse kız insAllah bütün topıktekı arkadaslara kendım dahıl yorum ve tahmın yaparım
İnşallah canım Allah izin verirse 12. Haftaya gelirsek hemen buraya Atıcam yorum bekliyorum dün erkek dedi arkadaş bakalım

Ben kalp atışını duyduktan sonra 3 hafta sonra yine gel dediler. sanırım gelişimini takip ediyorlar bende çok bilmiyorum.
sonsuzzz
Bende kalp atışını duyalı 2 hafta oldu zaten 2 hafta sonra gel demişti, pazartesi doktordayım inşallah.

Ne güzel canım maşallah size, gözün aydın

önceki mesajları kaçırmışım bende merak ettim ne testi acaba? Bende de ikiz gebelik vardı ya ondan üstüme alındım.

Arkadaşlar mide bulantılarınız için ilaç kullanıyor musunuz hiç? Bana Dr emedur yazmıştı hiç tesir etmedi bu sefer başka bir ilaç yazdı ama adını unuttum eşim akşama alıp getirecek inşallah, bakalım bu nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…