2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Bugunu sag salim atlatayim diye dua edin kizlar :)
Oglani babanneye gonderecegim. Sonra usta gelecek, oglumun yatagini tekrar buyuyen besik haline getirip misafir odasina koyacagim. Misafir odasindaki tek kisilik bazali yatagi oglumun odasina alip, misafir odasini kiza hazirlayacagim. Butun bazalar dolaplar dokulecek..

Evet evet, tum hafta cani cikan ben degilmisim gibi hasta bir bebekle bugun bunlari yapacagim :)

Oyyy çok kolay gelsin

M miumao hadi insallah çabuk atlatir canim cok kotu gerçekten hasta olmalari hele sende hastalanirsan iyice kotu Allah sana guc kuvvet versin bebislerde sifa hemen iyilessinler ve gercekten bugun icin kocaman kolau gelsin bn temizligi bile zor yapiyorum,bi de evimin yaninda insaat var hergun temizlemk lazim

Burnunu temizliyo musun canim serumla oglum haftabasi normalden sicakti yani ateslenmeye yakin surekli hapşuruyodu iki gun temizledim gunde iki uc kere serumla rahatladi ,hic sevmiyo ama burunlari tikaninca nefesleri kapaniyo sanki
temizliyorum cnm hergun ama düşleri de kasiniyo galiba bi kurtulamadı.temizliyorum yine akiyo sanki hic temizlememişim gibi valla

Kizlar ben yine hamileyim galiba. Silik cizgi cikti. Pazartesi kan vericem bakalim.
Hayırlısı olsun canim, olan olmuş boşver iyi tarafından bak beraber büyüteceksin:) dört beş sene sonra tüm sıkıntılar uykusuz geceler bitmiş olacak insallah:)

Ben de kan sulandırıcı kullanıyorum. Pazartesi sezaryanim var. Yarın son ıgnemi vurucam. Pazartesi sabah vurmayacagim . O gün epidural sezeryan olucam. Herhengi bir riskten bahsetmedi dr. Kaldi ki risk herkes için var.
Merhaba bebeğiniz doğmuş sağlıkla buyutun. Araştırma yaparken yorumlarınıza denk geldim ilk aylarınızda kanamadan dolayı dr kan sulandırıcı iğneyi bıraktırmş size sonra tekrar mı başladınız

2. cocuk dusunuyoduk ama bu kadar erken degil. Simdi icimde bir korku var. Ikisine yetemezsem, ihmal olurlarsa diye. Kafam cok karisik.

Hayirlisi olsun canim ,Gonlune gore olani olsun insallah. Ilk bebege ilk kardes senden geldi galiba bazen bende diyorum cok geçmeden buyuseler daha iyi bazende diyorumki tekrar hamilelik dogum sonrasi süreç iyice güçlenmeden hazir degilim ikinciyide dusunuyomussun ne güzel iste :)

Hayırlısı olsun canim, olan olmuş boşver iyi tarafından bak beraber büyüteceksin:) dört beş sene sonra tüm sıkıntılar uykusuz geceler bitmiş olacak insallah:)
Sagol canim. Biraz buyuyunce ise donerim diyodum ama baska cocuk da istiyoduk. Tam ise dönüp tekrar cocuk yapip tekrar basa donecektik. Iyi olcak galiba.
Hayirli olsun. Korunuyor muydunuz. Bende korunurken hamile oldugumu ogrenmstim de. Surpriz olmustu
Sagol canim. Korunuyorduk o gun haric. Bir kereden bir sey olmaz dedik ve oldu. İlk bebegim korunurken oldu benim de.
Dusununce cocuk yapilmiyor ya. Kendiliginden olmasi lazim galiba. Dusununce cesaret edemiyodum ben de. Iyi olur insaallah. Senin de gonlune gore olsun canim.

Çok saol canım, atlattık o işleri de şükür.. Kızım da öksürük hariç fena sayılmaz. Toparlar herhalde bir kaç güne.

Kizlar ben yine hamileyim galiba. Silik cizgi cikti. Pazartesi kan vericem bakalim.
Hayırlısı olsun canım. Endişelerini, düşüncelerini çok iyi anlıyorum. Bu kadar yalın değildi araları ama ben de oğlum 14 aylıkken kızıma hamile kalmıştım. Sürpriz bebekti. Evet zor ama çok da keyifli olacak emin ol.

İlk baslarda tabi biraz düzen oturana kadar ikisine de eşit yetemiyosun ama alışınca bir düzen kuruyorsun endiselenme

Sagolun. Ilk gunun sokunu atlattim biraz. Bayagi da isteklendim. Ikisi birbirine arkadas olur. Cevre bebekli degil. Kizim yalniz kalcak diye korkuyodum zaten hep.

Sagolun. Ilk gunun sokunu atlattim biraz. Bayagi da isteklendim. Ikisi birbirine arkadas olur. Cevre bebekli degil. Kizim yalniz kalcak diye korkuyodum zaten hep.
seyda61 in de dediği gibi ilk günler zor oluyor. Kime neye yetişeceğini şaşırıyor insan ama biraz zamanla su akıp yolunu buluyor. Sen içini ferah tut :)

Allah sagsalim kavusmayi nasip etsin canim.. gittin mi tahlil yapmaya ? Ilk gunlerde yardim edebilcek bikac yakininda barsa kolayca gecer insallah

Kızlar bebeklerini 7. Ay kontrolüne falan götüren oldu mu kaç kilo oldular ben götüremedim meraklaniyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…