2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Teşekkürler arkadaşlar cevaplar içiniki küçük çocukla hayat çok zor gercekteb yakınında annen ya da k.valide yoksa hele tek başına çok zor. Acaba yeterince ilgilenemiyorum mu endişesi var o yüzden sizlerden bilgi almak istedim.tekrar çok teşekkürler
biraz daha bekle istersen bazı cocuklar ağırdan aliyor benim kızım nerdeyse 8 aylıkken emekllemeye başlamıştı ama oğlum 5. Ayin içindeyken başladı ufak ufak

Amiiiiinnn dedi yorgun anne :) Büyük olan 3 gündür ateşli, küçük olan ilk dişini patlattı.. Halimi sen hayal et..
Ikisi beraber hasta olunca bin beter oluyor ya... ki biri olunca digerine de illaki bulaşıyor. Ben dua ediyorum allahim cocuklar hasta olmasin allahim bende hasta olmayayim cocuk ev isi hep bana bakiyor. En kolayi eşim. Biri olcaksa sen hasta ol diorum kızıyor :)))
Allah sifa versin szede neyi var büyüğün

Gecen gun biraz soguk almisim. Hasta oluyorum galiba, bana kim bakacak simdi dedim esime. Yemekleri onceden yap yersin sonra diyor. Bu kadar mi yani ( isin sakasi bu. Bakar ama tabi ne kadar bakabilir. Evi cekip cevirmek zor. Hele bebekle. Zaten ise de gidiyor. Neyse insaallah hasya olmayiz

Kızlar gribin bulaşmasına çare yok çünkü semptomlar çıktığında is isten geçmiş oluyormus ilk mikrobu aldığımızda etrafımıza saçmaya başlıyormuşuz zaten. Tek çare iyi beslenmek ve dinlenmek; beslenmeyi halletsek bile dinlenebilmek pek mümkün değil o halde takviye alacağız. D vitaminini ihmal etmeyin, D vitamini dusuklugunde bağışıklık çok zayıflıyor. Hatirlasaniza geçen sene doğru dürüst hasta olmadık çünkü aldığımız vitaminin haddi hesabı yoktu. Bir de sabahları aç karnına limonlu su veya zeytinyağı limon karıştırıp icin günlük c vit ihtiyacını karşılıyor, yağ yakimina da yardım ediyor.
Dikkat edin kendinize yav
Yazan: son bir ayda iki kere hasta olmuş taze anne

Bu arada kilolar ne durumda. Ya brn gebelik oncesine dondum ama yine de memnun degilim. Sezeryan gobegi oleugu gbi kaldi.... daha cok kilo versem gidermi acaba... bugun hafif bi diyete basladim sebze agirliklk bide aksam 6dan sonra bisey yemicem. Kizim zaten adamakilli emmiyor gündüz. Sadece uyku onceleri emio

Hamile kalmadan önceki kilomun da altına düştüm. Baktım sut yok, yaptım diyeti gitti. E zaten ev-is derken oglum uyuyana kadar oturmak mümkün olmuyor. Uyutma seramonimiz de kanguru içinde dansederek en az onbes, ortalama yarim saat onu da spora say. 79 kilo ile Doğuma girdim su an 56,5 kiloyum.
Göbeğim icin korse kullandım ben, iki ayda 14cm inceltti siddetle tavsiye ederim canım.

Hamilelik oncesinin 2 kilo fazlasiyim. 56 kiloyum. Bu arada kizimin ust dislerinin gelmesini bekliyordum. Bugun sok oldum resmen. Alttan 3. Disi cikmis

Benimki de 8 aylık ama sadece yuvarlanıyor

Şu meşhur korseden mi kullandınız ?marka veriliyor mu bilmiyorum hani y...olan ?

Şu meşhur korseden mi kullandınız ?marka veriliyor mu bilmiyorum hani y...olan ?
Yamuna demek istediniz sanırım? Ben muadilini kullandım instagramdan melek butik ten aldım zaten hepsi Çin’den getirip kendi etiketini yapıştırıyor. Ama ise yariyor tavsiye ederim. Reklam yapmiyom gerçek kullanıcıyım:))

Evet evet yamuna,reklama girer diye yazmayayım dedim :)

Csnim dogumdan hemen sonra mi kullandin da gobek gitti. Yoksa simdi kullansam da ise yarar mi. Bi de kilo mu verdirdi de gobegin o sekilde mi gtti. Ayy nasil oluyor hele anlat da bnde alim yaa. Bu goruntumden cok rahatwz olmaya bsladim

Hamilelik oncesinin 2 kilo fazlasiyim. 56 kiloyum. Bu arada kizimin ust dislerinin gelmesini bekliyordum. Bugun sok oldum resmen. Alttan 3. Disi cikmis
Benim ilk kizimin hic disi yokken kopek.disi çıkmıştı yaaa ustten cok komikti :))) vampir olcak diyodum. Nyse ki ocbuyumeden alttan da ciktilar

Csnim dogumdan hemen sonra mi kullandin da gobek gitti. Yoksa simdi kullansam da ise yarar mi. Bi de kilo mu verdirdi de gobegin o sekilde mi gtti. Ayy nasil oluyor hele anlat da bnde alim yaa. Bu goruntumden cok rahatwz olmaya bsladim
Dr um ilk altı ay korse yasak dedi oğlum altı aylık olduğu gün takmaya başladım. Diyet yaptım, sabahları aç karnına kombucha mntari cayı içtim (umarım doğru yazmışımdır adini) ama bence en büyük etken totomun yatmak hariç yalnızca okulda ders defterini doldururken yatay bir zeminle buluşması
Korse sıkılaştırıyor, toparlıyor. İlk ay dolmadan üçüncü kopcaya geçtim zaten. Şimdi hala takmaya devam ediyorum çünkü kıyafetin altından göbeğin çıkmadığını görmek muhteşem hissettiriyor. Tavsiye ederim arkadasım, al. İse yarayacaktır bence ama diyelim ki yaramadı kıyafet altına giyer sıfır göbekle kendini iyi hissedersin.

Kilolari konusmussunuz kızlar tamamsezeryanda gobek kaliyo diyoar ama peki normal dogum gobegi normal mi bicok kisi zayiflamis olarak goruyo ama bn hala 50lere dusemedim 2aydir ne veriyorum ne aliyorum oylece kaldim 62de dogumdan sonra karnimi pek sarmadim norml dogum olmasina ragmen karnimi sikinca agriyodu ondan mi olduki

Cok guzel vermissin ya masallahhh sevindim adına. Darisi benim basima. Bende aslaaaaa oturmuyorum malum iki cocuk. Sen modelini falan yazarmisin cnm aldığının. Bide bedeni. NAsil ayarlicaz. Sorunca yardmci olurlar herhlde. Fiyatlari 170 falan herhalde

Lateks korse benim aldığım. 9 Çelik balenli, askısız olanından. Ben 160a aldım Eylül’de, şimdi ne kadar bilmiyorum.

Canim daha once yine konusmustuk bebislerin kilosu icin nasil toparlandi mi ek gidayla ,ben ismimi degstrdim bu arada aysnnn di nickim
Benim oglumda hergun yapardi ama artik 2 3 gune sarkiyo karni agriyo oyle olunca
Yok cnm ayni benimki iştahlı değil ek gıda da öyle iştahlı iştahlı verileni giyim değil günde bi kere çorba veya sebze yemeği bide meyve bide kahvaltıda azcik peynir azcik bebe bisküvi falan yumurta hic sevmedi pankek yaptım onu da yemedi öyle yani öyle kabul ettim ben yapıları öyle heralde öyle tombis tombis değil olsa olsa su anda 8200 falandır tam 7 buçuk aylık su an

Kilolar konuşmuşsunuz benimde su an 2 3 kilo fazlam var ama göbek bildiğiniz hamur gibi ilk doğumum sezeryandi hemen eski kiloma dönmüştüm ve göbeğim boyle değildi sıkıydı ikinci normal doğum oldu eski kiloma az kaldı ama göbeğin sıkılamaya ve toparlanmaya ihtiyacı var spor sart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…