2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Pekmez olarak hangisini kullaniyosunuz ,keçiboynuzu saglikli ama cok mu guclu gelir

Bende ayni sekilde halinin ustune buyuk bo battaniye attim emeklerken yda otururken kendini atinca cani aciyo ona ragmen ,surekli gozum uzerinde bekliyorum sinirlarinin disina cikmasin diye
Ben halı üzerine battaniye oturduğunda ilk kendini attığımda çarpmasın diye ince yastıklardan koyuyorum .kalın eşofmanını giydiriyorum ama içim rahat etmiyor işte .

Pekmezi ne için kullanıyorsunuz ?bizim doktorumuz pekmezi vermedi
Özel bir nedeni yok ama faydalı ya hani, Demir kaynağı, kan yapar, bağışıklığı güçlendirir
vs. Yediklerini çeşitlendiriyorum aklım sıra:)
Pekmez bildigim kadariyla +9 ay. Ama emin degilim. Soguk sikim keciboynuzu pekmezi tercih edebilirsin.
Ben sekizinci ay kontrolünde doktorumuza danıştım öğretmenim zaten danam sekizbucuk ayı geçti

Üzüm ve armut. Biri eşimin memleketinden Biri benim. Organik olduğundan %100 emin olduğum tek şey sanırım

Pekmez bildigim kadariyla +9 ay. Ama emin degilim. Soguk sikim keciboynuzu pekmezi tercih edebilirsin.

Bizim oralarda armut pekmezi olmaz ilk duydugumda cok sasırmıştim sonradan duydum diyelim tek bilmeyn benmisim meger

Yediklerini tatlandirmak icin dusunuyorum bnde cunku hic seker kullanmiyorum kek kurabiyesinede ekenebilir gibi gelmisti

Sizin bebisler benim oglumdan buyuk galiba,biz gunumuzun bitmesine 2gun kala dogmustuk7ay 1hafalik suanda anca tattirabilirim o zmn

Ben halı üzerine battaniye oturduğunda ilk kendini attığımda çarpmasın diye ince yastıklardan koyuyorum .kalın eşofmanını giydiriyorum ama içim rahat etmiyor işte .

Evde misafir yokken tum yastiklarimiz yerde canim ilk baslarda hep cevirdim etrafini ama simdi geziyo emekleyip geri oturuyo cok kısıtlamak istemiyorum oln bana oluyo iste hep yanimdayim yerler parke mi tas mi cok soguk kaliyosa bi kat daha battaniye kullan istersen zaten bikac aya ayaklanirlr diye dusunuyorum

Parke canım yerler .ya benimki emeklemiyor ,her yere yuvarlanarak gidiyor:) şimdi bir halı daha sereyim diyorum .

Biz giris katindayiz. Odalsr parke ama mutfak ve koridor fayans. En cok gectigi yerlere battaniye koydum ama diger yerlere de gidiyor. Kisitlamiyorum hic. Zaten emekledigi icin hizlica her yeri dolasiyor. Bir de ayaga kalkip koltuklari dolasiyor tutunarak. Defalarca dusuyor yere. Yerde dururken bile dustugu oluyor ama bunlardan ders cikariyor. O yuzden cok kisitlamiyorum. Ogrenmenin dogal sureci bu. Daha dayanikli oldugunu dusunuyorum.

Benim kızım 7 ay 20 günlük ama hala emeklemiyor hatta sürünmüyor . Yerde ona yer hazırlıyorum büyük kızım hiç izin vermiyor o da 3 yasında o oynuyor ona fırsat kalmıyor küçükte hiç yüz üstü durmayı sevmiyor hemen sıkılıyor.zaten hiç ek gıda almıyor nerdeyse.agzini açmak mümkün değil malesef.cok yoruyor yemek mevzu zaten alerjisi de var gerçi ablasindan alerji konusunda tecrübeliyim ama yememesi çok zorluyor.bazi arkadaşların bebeklerinin neredeyse yürüyeceğini okuyunca iyice endişelendim benim kızım çok mu tembelt

biraz daha bekle istersen bazı cocuklar ağırdan aliyor benim kızım nerdeyse 8 aylıkken emekllemeye başlamıştı ama oğlum 5. Ayin içindeyken başladı ufak ufak

Hic endiselenme. Kizim 8 aylik oda sürünmiyor. Sadece yuvarlaniyor. Bazi bebekler tembel bizimkiler de oyle. Aman brak nekadsr gec surunse okadsr iyi. Okadar gec peslerinden kosmak.zorunda kalacağız. Yememe konusu ayni dert. Vee benim de kizim 3 yasinda. Iki kucuk cocuk hakketteb cok zor aşırı sabir gerektiriyor. Allah yardimcmiz olsun

Canım, benim oğlan 8 aydan sonra sürünmeye, 12 aydan sonra emeklemeye, 15 aylık da yürümeye başladı. Kızım ise 2 aylıktı yatakta dönmeye başladığı zaman. Şu an 7 ay 1 haftalık, tek kolu üzerinde sürünmeye başladı. Tahminin 1-2 aya sıralamaya başlar.. Bebekten bebeğe değişiyor.

Amiiiiinnn dedi yorgun anne :) Büyük olan 3 gündür ateşli, küçük olan ilk dişini patlattı.. Halimi sen hayal et..

valla benimki 3 4 günde bir yapiyo az yiyoruz biz galiba

Canim daha once yine konusmustuk bebislerin kilosu icin nasil toparlandi mi ek gidayla ,ben ismimi degstrdim bu arada aysnnn di nickim
Benim oglumda hergun yapardi ama artik 2 3 gune sarkiyo karni agriyo oyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…