2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Allah sağlıkla kurtarsın canım yavrunun miss kokusunu huzurla içine çek hayırlısıyla

Bende artık doğsun istiyorum.
Tek korkum ya sezeryan olursa...
Sezeryan çok ama çok zor geçmişti benim için..
hayırlısı ile doğursaydık :)

Bende artık doğsun istiyorum.
Tek korkum ya sezeryan olursa...
Sezeryan çok ama çok zor geçmişti benim için..
hayırlısı ile doğursaydık :)

Seni nasıl sezeryan sonrası normal doğum yapacaklar anlamıyorum hemde 13 ay arayla benim 2 doğum arasında 8 yıl vardı yapmadılar bu 3. Bebeğim 2015 eylülde sezeryan oldum yine normal doğum yapacak doktor yok.
Sen hangi şehirdesin riskli değil mi bu kadar arayla

Merhaba Cnm . Benimde 22 şubat 2017 Doğumla 13 aylık bir oğlum var senin gibi ve şimdi 2. Sini bekliyoruz 2-3 haftaya :) ilki normaldi inşallah 2. Side normal olur ..

Allah sağlıkla kurtarsın canım yavrunun miss kokusunu huzurla içine çek hayırlısıyla
Amin canım hepimiz en hayırlı vakitte kavuşalım inşallah yavrularımıza

Canım benimde çıkıyordu ama 30-40 o da düzensizdi doktor önemsemiyordu dün 90 küsur ve 100lerde oldu düzenli bir şekilde ondan sabaha kadar takip edilsin dedi ben 30-40 ken hiçbir şey hissetmiyorum ama 90-100 de sanki belimden kalçama doğru bıçak saplanıyor gibi ama öyle çok şiddetli değil çekilecek bir ağrı

Kızlar sezeryan günü belli olanlara dr catı muayenesi yapıyor mu yine de

Kızlar sezeryan günü belli olanlara dr catı muayenesi yapıyor mu yine de

Anladım cnm benimde düzensiz
Senin tarihinde 4 nisanmı

Kızlar aranızda park beşik alan varmi

Ben enerji patlaması yaşayan tayfadayım :):):) ne ağrım var ne sızım. Tempolu 1 saat yürüdüm bugün. Temizlik yemek yaptım. Hala dimdik ayaktayım
ben tam tersi bitik durumdayım temizlik yaptık eşimle inan yürüyemiyorum bacaklarıma kramplar giriyo

benim kızım da 16 aylık sezeryanla doğdu bun da biz de normal bekliyoruz bi aksilik olmazsa ins

Cnm neden durdurdu ki haftan gayet iyi

yazmışsın cnm simdi gördüm hayırlısı hakkında ins

yazmışsın cnm simdi gördüm hayırlısı hakkında ins
Amin canım zaten benim hissettiğim aman aman bir sancı yoktu onlada yaşardım 1 hafta daha :) ama rahim ağzındaki dikiş her şeyi bozuyor plesanta kanama yapmaya müsait diye ellemiyor hiç inşallah 4 nisanı kanamasız susuz sancısız getiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…