2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar ben de sabah lavabodan çıktıktan sonra bir anda çamaşırımı ıslatacak kadar akıntım oldu. Geceden beridir de belim çok ağrıyor. Tekrar gelirse diye bekledim var ama su gibi değil akıntı gibi. Ama belim çok ağrıyor. Ne yapsam bilemedim

Kızlar sezeryan günü belli olanlara dr catı muayenesi yapıyor mu yine de
cnm benim 2.sezeryamim olacak 4nisan cok şükür bu sezeryan olacagi için hic cati muayenesi olmadi zaten carsamba günü direk ameliyathaneye sabah 7 7.30 gibi hastanede olacam saat 12 1gibi kucağında olur dedi yani o gun muayene yokmuş bir ona sasirdim bari ultrasonda baksaydi bebisime

Hayırlı cumalar. Bu ikinci gebeliğim kızımda bir sınava girmiştim çok terledim sanmıştım ama suyum sızmış biraz meğer 3cm açıklık varmış hiçbir şey hissetmemiştim hem de. Hastaneye gidince suni sancı verdiler. Sende de böyle bir durum olabilir mi acaba belki akşama doğru sancıların düzenli olur.

cnm doktorunu ara bence

Kızlar nolur bana bir yardım. Dün 2.defa çatı muayenesi oldum. Doktorum yine lekelenme olabilir korkma dedi. Fakat dün gece hafif bir bel ve kasık ağrısı sonrası birazcık kahverengi akıntı geldi. Sonra gece boyu her tuvalete gittiğimde sildikçe artarak gelmeye devam etti. Sabah ise bir parmak boyunda sümüksü bir kahverengi akıntı dolu dolu geldi. Doktorum sancı yoksa önemli değil dedi. Ama sonra hafiften akıntı kırmızıya döndü. Ve sonra olmadı. Bu sefer sanki bu gerçekten nişan gibi geldi bana. Kasılmam yok. Bel ağrısı yok. Ne yapayım kızlar üff içim içime sığmıyor.

Kızlar aranızda park beşik alan varmi
evet cnm benim kizim 2.5 yasinda hala park yataginda yatiyor gecen sene esimin yaninda yurt disindaydim ordada park yatak almistim iyiki getirmişim bu bebegide park yatakta yatiracam yurt disindan getirdigim ebati daha küçük o yuzden yeni bebege kullanacam burdakide kraft calipso zaten kizim 4 yasina kadar rahat sigar diye dusunuyorum

Canım anlattıkların nişana benziyor ama nişan geldikten çok sonra da sancılar başlayabiliyor. Doktorun o yüzden sancı yoksa önemli değil demiştir. Benim arkadaşımın nişandan 14-15 saat sonra başladı sancıları, daha da geç başlayabiliyor. Sen sancı durumunu takip etmeye devam et.

Bu sabah ben de aynı durumla karşılaştım. Bel ve kasık ağrılarım günlerdir var o yüzden çok önemsemiyorum ama yataktan kalktığımda bir an birşeyler indi resmen. Yatakta oturuyordum o sırada. Baktım çamaşırımdan çarşafa da geçmiş ıslaklık ama nemli gibi. Lavaboya gittim, çamaşırım ıslak ama akıntı da var. O yüzden durmadım üstünde. Tekrarı da olmadı daha.

Ay evet bende aynı duyguları yaşıyorum su an . keşke o kadarobeklemesem diyorum bekledikce daha çok stres oluyorum malesef alttan muayene olmadım bu zamana kadar bugün isticem bakalım

Nişanın gelmiş doğumun başlayacağına işaret sancı hissedersen gidersin canım

ben de bekliyorum , salı günü kontrol var o zamana kadar olmazsa suni sancı verecekler
Yaa gel bir sarilalim :))) inatçı çıktı benim kız benimde bugün kontrol bakalım ne diyecekler senin cinsiyet ne acaba? Bide ozelemi gidiyorsun ben devlete gidiyorum kesin 42yeni kadar beklemek isterler

Canim suni sanciyla mi Kolay oldu :0 ben çok korkuyorum suniden amamkacisim yok gibi

Canim suni sanciyla mi Kolay oldu :0 ben çok korkuyorum suniden amamkacisim yok gibi
Yani şöyle söliyim, 11 gibi serum bağlandı, akşam üstü 5te doğurmuştum.. Özellikle ilk doğum için hızlı bir oldu dedi doktorum :) 4cm açılana kadar sancı vardı tabi ki, sonrasında epidural aldım. Daha da hızlandı doğumum. 3.ıkınmada da oğlum geldi zaten. Geri dönüp baktığımda doğuma dair zor ve travmatik hiç bir anım yok, o yüzden kolay ve rahat diyorum :)

Bende civilden aldım.ama.daha açmadım doğumdan geldiğim gün açmayı düşünüyorum saniyede açılıyor zaten

Allah nasip eder de bu sıkıntı sorun olmazsa ben de epidural normal doğum düşünüyorum canım. Ama çok da plan yapmak istemiyorum o an en sağlıklısı neyse doktorum o yönde yönlendirme yapacak. Sadece tek çekincem 4cm e kadar sancıyı tolera edebilir miyim ve doğum esnasında nasıl doğru şekilde ıkınıcam.. kafamda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…