2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada benim bebek ana kucağından mutfakta yerde uzanırken kendisi yere düştü fayansa tomografi çektirdim hiçbir bulgu yoktu. Sonucu cikmwdi daha çok sukur kanaması yok. Dua.edin kızlar inşallah egg de haftaya randevu verildi. Bundan sonra düşerse adlı.vaka dedi nörolog. Durmadan ağlıyorum psikolojiniz de kötü sizin iyi değilsiniz tedavi alıyor kudunuz dedi yaa
Benimki de z2 kere düşüyor gibi oldu son anda tuttuk birinde eşim birinde ben o günden beri asla kemerini takmadan oturtmuyoruz artık büyüdüler ya çok hareketlendiler. Canım eğer tek bakıyorsan bebeğine bence çok doğal bu kadar yorulman ben eşim haftanın yarısı evden çalışmasına rağmen çok zorlanıyorum. Bütün gün tek bakmak çok zor. Gerçekleştirdiğimiz performans gerçekten insanüstü o yüzden sakın kendini kötü hissetme.

İnerken ve kalkarken emziriyorum gidişte inerken tam emmedi basınçtan dolayı inanılmaz çığlık çığlığa ağladı son 5 dk sı emince sıkıntı olmuyo
Yaaa onu oyalıcsk oyuncak olsun da veremedim ama çok kusuyo diye oyuncağı mahvetmemesi için☹️
Emzik vermiştim ben hep

X