2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Arkadaslar bugun adet sancısı gibi agrı var belimde. Ama kasılma falan yok. Ya da dalga falan gelmiyor. Sadece belimde ağrı. Ne dersiniz dogum yakın mı?

F Fudili o kadar güzel yazmışsın ki doğum öncesi sözlerinden güç buldum. Tam da endişelerimin ve korkularımın arttığı bu dönemlerde... Yavrunla mutlu anların daim olsun inşallah

Kimse yokmu cnm annen falann senin sezaryandi demeee carsambayaa ne kaldi bizimde son randavuu

Cnm o batmaa varya vajinada benudee aglatioo saniorumkiii yirtilioooo baski edio kafasiylaaa ondan

Ayni seyi dusunuyorum. Oglum bensiz nasil uyuyacak gece. Ben hemen sesine uyaniyorum. Beni arayacak mi? Ben onsuz nasil uyuyacagim? Allah boyle ayriliktan baskasini yasatmasin tabiki. Bu acidan bakinca sorun etmiyorum.
Ben bir aydır babasıyla uyumaya alıstırdım babası yatırıyor geceleri görev onda :) ben hastanedeyken de ilk gece ikisi validemde kalcaklar sabah kahvaltılarını ypıp yanımıza hastaneye gelcekler fotograf falan cekeriz sonra aksama dogruda eve gecicez zaten. Ben sanslıyım 2yasında oglum ama babanneye annaneye amcaya asırı düskün beni cok aramaz iki güncük zaten insallah bizde program böyle bakalım insallah hersey hayalimizdeki gibi olur ya

Neguzel bak
Kimler hastanede fotorafci tuttu youtubeda göruoruz ya dogum hatirasi yazsaniz neler var taa sezaryan odaya kadar giriooo resimci kimler istedi

Neguzel bak
Kimler hastanede fotorafci tuttu youtubeda göruoruz ya dogum hatirasi yazsaniz neler var taa sezaryan odaya kadar giriooo resimci kimler istedi

Ben ozel olarak tutmadim pek gerek gormuyorum acikcasi ama hastanenin dogum paketi icerisinde fotografci, anneye kuafor hizmeti, lohusa serbeti gibi hizmetler var pakete dahil yani.

Kimse yokmu cnm annen falann senin sezaryandi demeee carsambayaa ne kaldi bizimde son randavuu
cnm gorumcemde kalacak
annem hastanede yanimda kalacak kaynanamda kalir heralde ama eve gonderirim kaynanamı kızım büyük halasina cok düşkün o yuzden o halasina birakmayi düşündüm

benim esim yurt disinda cnm esim burda olsa aklim hic kalmazdi zaten babasına dedim sen sürekli görüntülü ara ablani kizimla konus

amin cok guzel yazmissin

Kızlar dünden beri aşağıda feci şekilde batmalar oluyor resmen bağırtıyor beni canım çok acıyor.böyle olan varmı aranızda?
Ben varım canım
Hatta geçen yazdım batması olan varmı die
Her zmana ddeğil ama arada oluyor resmen çıkacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…