2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Vee tembel ben hala dogurmadim kızlar Ne sancı ne ağrı hiç bişey yok çok şükür ama bunlar olmadan da olmuyor sanırım bütün hamileliğin boyunca ilk defa su son 3gundur kasiliyorum o kadar . Bugün 13.40ta yeniden randevu var bakalım bişey degiscekmi gorcez . Hem dogumdan hatta alttan muayeneden bile deli gibi korkan ben bir an önce dogum yapmak istiyorum tabi hayırlısıyla

Bende aynıyım. Zerre belirti yok :) Gerçi benim daha 10 günü var senin bitmiş nerdeyse :)))) Ben bile aşırı sabırsızlıkla bekliyorum seni düşünemiyorum

Klmzasin canim niye kalasın dofum sancısı hiçbir ağrıya benzemediği icin farkediliyormus ya ki bence de öyle:) anlarsın zaten. Dualarım seninle

benim kızım da 16 aylık sezeryanla doğdu bun da biz de normal bekliyoruz bi aksilik olmazsa ins
Benim oglum da 15 aylik sezaryen ile dogmustu. Normal dogum istedikce bebek makat geliste hala benim. Kisacasi hayallerim suya dustu. Hayirlisi buymus. Insallah kolayca kucagina alirsin bebisini

En az 2 sene isteniyor. 8 yil bence doktorunuzun istememesiyle alakali. Bir sezaryen hep sezaryen demek degil. Bence istiyorsaniz talep edin doktotunuzdan. Ben 15 ay arayla deneyecektim ama bebegim makat geliste ve kafa 2 hafta onde. Yoksa son ana kadar hep normal dogum konustuk. Sartlar uygunsa vucudumuz her seyi yapabilir.

Benimde 4 ü
Sen ben renksu89 bildiğim üçimüz beraberiz
Evet canım inşallah sen ben renksu89 S Saviorangell 4 Nisan dayız :)

Klmzasin canim niye kalasın dofum sancısı hiçbir ağrıya benzemediği icin farkediliyormus ya ki bence de öyle:) anlarsın zaten. Dualarım seninle
Sadece dikişim için korkuyorum canım bide önceki kayıplarımı biliyorsun ya 4 cm açıklığa kadar sancı çekmedim su kesem geldi diye gittim 4 cm açıklık olduğunu öğrendim şimdi dikiş korkutuyor sadece hayırlısı inşallah kaldı 5 günüm kazasız belasız atlatırım inşallah

ben de bekliyorum , salı günü kontrol var o zamana kadar olmazsa suni sancı verecekler

nurmusa Debra_ oğlumda sizin gibiydim kızlar. Sancı, açılma, kasılma, su, nişan hiç birşey yoktu. 40+3 te muayenede rahim ağzı yumuşamaya başlamış, suyun da azalmış dedi doktor suni sancıyla doğum yaptım. Kolay ve güzel bir doğum oldu. İnşallah sizinkiler de öyle olur :)

Şimdi kızımı merak içinde bekliyorum nasıl olacak diye. Doğum için haftam erken, 36+0'ım henüz. Ama yine de sabırsızlanıyorum şimdiden.

benimde doğum tarihi 4 nisanda kızıma kavuşmak için sabırsızlanıyorum..

İnşallah çok sağol , sizinki de rahat olur inşallah.Benim ilkinde bebeğin suyu geldi 40+3te bakalım bunda ne olacak ,artık heyecanlanıyor insan.Hepimize sağlıkla gelsin yavrularımız...

Hayırlı cumalar kızlar. Sabah karnıma bi ağrı girdi lavaboya gidiyim dedim halbuki yeni çıkmıştım baktım çamaşırım birsz ıslanmış ıakıntı da vardı. Ara ara sancı oluyor ama düzensiz napıyım sizce?

Ben çok korkuyorum bebeğim 4 kiloyu geçerse sanki zor olacak gibi ilk doğum kolaydı 3650 doğdu 36 haftalık tı. Ama bu 4 ü geçerse devlette bilgi vermiyor

Bence dr haber verseniz iyi olur, tabi akıntının miktarına da bağlı her zamanki gibiyse bence sıkıntı yoktur.Kasılmaları takip edersiniz belli aralıklarla oluyorsa,pozisyon değiştirince dahi geçmiyorsa doğum sancısıdır.

Akıntısı olanlaaaaaaaaar
Valla korkuyorum akıntım çok
Kanlı falan değil normal alıntı
Ama geliyo sürekli

Akıntı hep oluyor ama suyu ilk defa gördüm. Miktarı çok fazla değildi. Tekrar gelirse giderim doktora. Şimdilik fazla ağrı sızı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…