2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar çoğunuzun sezeryan tarihi 4 nisan. Doğa takvimine göre feryad-ı andelip yani bülbüllerin öteceği güne denk geliyor :) Yaaaa ne tatlı bi tarih. Minik bülbüllerinizin sesini duyacaksınız Benim bakalım hangi gün doğacak kücük kuşum

Benimde 4 nisan nasipse
Ne güzelmiş
Paylaştığın için teşekkür ederim

Kizlar dogum yaptm ben şuan daha uyuşuk oldgum icin cok mutluyum :))

Kizim cok saglikli dunyalar bnm. Oldu.

Suyum sizmisti 4 bucuk cm aciklik vardi.

Kurtulduk sonuc olarak
Alah analı babalı büyütsün canım :) Darısı başımıza :) Normal doğum mu yaptın? Müsait olduğun zaman doğum hikayeni bekliyoruz :)

Kurtulduk sonuc olarak
Ne kadar güzel bir haber sezeryanla doğum yaptın yoksa normal mi bebeğin durumu nasil

Kurtulduk sonuc olarak
Hoşgeldi prensesin :) hayırlı olsun canım Allah analı babalı ablalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah çok ağrın olmadan toparlayacaksın canım

Merhaba Nisa’n anneleri,
Keyifler nasıl? Enerji patlaması yaşayan var mı?

Yada sürekli uyku isteyen ama ağrılardan,düşünmekten uyuyamayanlar?
Benim bel ağrısı göbek alttan baskı felan yani vücut komple işkence çekiyor
Doğumlara çok az kaldı ya çantalar hazır mı

Ben enerji patlaması yaşayan tayfadayım :):):) ne ağrım var ne sızım. Tempolu 1 saat yürüdüm bugün. Temizlik yemek yaptım. Hala dimdik ayaktayım

Ben enerji patlaması yaşayan tayfadayım :):):) ne ağrım var ne sızım. Tempolu 1 saat yürüdüm bugün. Temizlik yemek yaptım. Hala dimdik ayaktayım
Yaaa ne güzel. Bende bugün hariç geçen 3 gün aşırı enerji vardı. Toptan temizlik felan yaptım bugğn felç gibi yataktayım
Doğurmak istiyorum artık ya.
Normal yapacak arkadaşlar var mı?
Benim oğlum 13 aylık sezeryan oldu.
Normal Doğum olarak ilerliyoruz aksilik çıkmazsa tabi bende bir korku bir telaş

Ben dün kontrole gittim kızlar düzenli sancım çıktı hatta 90 küsurlarda bir kere 100e vurdu doktor yatış istedi sürekli serumlar iğneler haplar sancı dursun diye saat başı nst çok şükür sabahki nst ler temiz olunca ilaç verdi çıkardı sancın olunca gel dedi ama ne yazıkki anlamıyorum yani çektiğim ağrı doğum sancısı gibi değil inşallah doğuma geç kalmam

Ben normal düşünüyorum canım. Ama hayırlısı ne ise o olsun tabi.. bugün kontrolüm vardı. Doktorum sadece 2.defa çatı muayenesi yaptı hiç ultrason ile bakmadı. Bebeğimin boyu kilosu geçen haftadan beri ne oldu hiç bilmiyorum

Canım geçmiş olsun da neden sancıyı durdurmaya çalıştılar? Seninle günlerimiz çok yakın. Benim doktorum geçen hafta artık gelmeye kalkarsa durdurmaz, seni doğurturuz dedi. Ki okuduğum kadarıyla senin bebişin kilosu maşallah iyi

Benim normal gibi görünüyor bi aksilik çıkmazsa. Valla ben de doğsun istiyorum cok sabırsızım ama maşallah ne gelen vaaar ne gideeen Geçen nst'de azcık sancım cıktı cok sevindim ama sonrası yine fıssss

Canım sezeryan olacak ya bide dikişim var diye sancı iyi değil benim için dikişi alsa plesaanta sıkıntı kanama yapabilir doktor kanama yapmadan sancısız alayım sezeryana istiyor eğer ilaçlarla durmasaydı sancı alacaktı bu sabah doğuma ama durunca beklesin çarşambaya kadar dedi tabi sancın olursa bekleme gel dedi ama inşallah anlayabilirim sancımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…