2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kız ben de mi sıkıntı var salça tuz yasak degıl mı herkes bisi diyo delıolcam

Anaa kız neler olmuş geçen ben mutfaktaydim oda ana kucağında bir an çözdüm kemeri sonra unuttum arkamı döndüm cat dedi yere düştü e ağladı sonra baktım bir yeri kizarik felan değil dr felan götürmedim sizin ilk bebek mi ondan ehvamlaniyorsundur canım
Evet yaşayan ilk. Çok korumak lazım benimde aynı şekilde oldu ama saniyelik hersey

Kızlar benım bebiş 5 ay 5 günlük. 2 saatte bir 5-6 dk emip bırakıyor. 2 saat önceden de asla veremiyorum istemiyor yeter mi bu emin olamıyorum. Bu zamana kadar dhaa uzun emiyordu 8-9 dk kadar, kilo alımı da normaldi hep.
Benimkide öyle. On sütü alıp enerji devam keratalar

Evet yaşayan ilk. Çok korumak lazım benimde aynı şekilde oldu ama saniyelik hersey
Canım evladının canı için korkmak nedir iyi bilirim ilk oğlumda çok ehvamliydim. 4 aylikti koltuktan düşmüştü annemgilde ay bir aglamistim hemen medicalparka götürdük eşimle orda bize dediler ki bunlar şimdi elastik oluyor kemikleri birsey olmaz hadi eve götür uyutma 4,5 saat kusma baygınlık hali olursa ozaman getirirsin demişlerdi şimdi ise gülüyorum o hallerime sakin olmaya çalış hastane hastane gezdirincede oralarda çok mikrop var sağlam cocuk hasta olmasın.

X