2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kizlar 22 martta a101 e bel korsesi geliyor. Normal dogum yapacaklar alabilir. Ben ilk dogumumda suven in korsesini 70liraya almistim bu 17liraya geliyor.

Canim kayinvaliden sende kalsin bi sure. Yani senin orda kalman vicdansizlik gercekten. Esyalarini alip gelsin hem surekli inip cikmasinada gerek kalmaz.
işte anlamiyor cnm ki sadece bir merdiven var aramizda dün sıkıntıdan patlayacaktim icimi dökmeseydim kv aram iyi cok sukur bir sorunumuzda yok ama iste eşim anlamiyor nasil bu kadar vicdansiz olabiliyor

inanki kac kere esimle tartistik dun yine actim konuyu her scisimda daha kirici oluyor ve bebegim icin uzuluyorum

cnm sagolsun ilk dogumumda hem kv hem annem ikiside yardimci olmuslardi bundada olacaklar ama ben ikide bir yukari cikmak zorundayım zaten wc ihtiyaci oluyor yada ikide bir kiyafet değiştirme 2.5 yasindaki kizim yeni dogacsk bebegim butun esyalarim yukarda asagida koltukta yatacam yukarda yatagim durmusken

renksu89 canim arkadaşın da dediği gibi bence de kayinvaliden sende kalsın. Buna ikna etmeye calış. Fakat olay çok sıcak sanki ne desen geri tepecek gibi. Telefonda da seni anladığını dusunmuyorsan kendini ifade eden uzun bir mesaj yaz. Ama mesajında onu da anladığında dair cümleler kur. Yapıcı bir mesaj olsun yani. Biliyorum bu kadar kırgın ve üzgünken zor ama çıkış yolu için en mantıklı bu geliyor. İçini döktün diye de üzülme hepimiz burda içimizi döküyoruz

Cnm yazamadim sukur iki hafta lnce1977 di simdi 2403 olmuss sukur ama busefer de kaxasi ufak cikti kan aldilar benden virus varmi diye haftaya sali prof 1 saat usg de bakacakniss dua edin cok agladik bugun
Canım hiç kendini üzme bebeğini de sıkma. Burda 2 hafta önden 2 hafta geriden normal kabul ediliyor ve doktor üstünde bile durmuyor. Ki zaten sizin genetikdi minyonluk diye hatırlıyorum. Doktorun sadece ihtimallere bırakmak istemiyor sanırım. Allah'ın izniyle her şey yolunda çıkacak merak etme

Tatlim ne guzel.kavuscaksinis. onemli olan enfeksiyonu atlatio olmasi neg güzell.. iyiki erken farkedldi tedavi oldu masllh
Canim esinle uzaksiniz arani bozma duzelmesi.zor olur uzaktan. Ama su sekikde yap bnce. Ilk dogumdan çıkışta yatagi falan kv hazirlasin. Git gercekten idare et iki gun fln. Sonra sizede zahmet oluyor iyi oldum falan bahanesyle evine iner bidaha cikmassin evlerine. Maksat kalmış da ol aman gelmedi demesinler.

beni hicbirsekilde anlamamasi cok üzdü

Desteğe ihtiyacımız olduğu bir dönemdeyiz hem gebelik hem sonrası için zaten lohusa psikoloji çok zor bizim 9 ay yaşadığımızı keşke birgün hissedip birgün yaşasalar gerçekten erkek olup bir anneyi bir kadını anlmaları çok zor

inanki cnm icimi doken uzunca bir msj yazfim ve hicbir kirici kelime kullanmadim sadece sansimi denemek istedim beni anlamasini bekledim ama boş iyiki burasi varda icimde kalmadi icimi döktüm

aynen keske anlasalar zaten birinci hamileligimde 6.ayimda gitti dogumdsn 2ay sonra kizimla yurt disina gittik yanina bu kez hamileligin 3.ayinda gitti aralıkta temelli gelecek cok uzgunum zaten hamileliklerimde yanimda olmadin dogumda yanimda degilsin dogum sonrasi lohusa doneminde ne halde oldugumuzu bjlemez ona rsgmen her istedigi olsun istiyor duygu sömürüsü yapiyor üstüne hoslanmadigim kişileri ornek gosteriyor sana onlar gibi koca lazim degerimi anlaman icin diyor kendini hakli cikarmak için mağdur olan benim kendi duygu somusurusu yapiyor benim onu anlsmami istiyor onunda psikolojisi yerinde degilmis

cnm aklima geldi zaten eşim tutturmus ilk 40 gün diye sonra nerde kalmak istiyorsan orda ksl diyor zaten o yurt disindayken bir hafta evimde nir hafta annemde kaliyorum maksat ailesi torunlarindan uzak kalmasinlar eşit şekilde kaliyorum sma tutturmus ilk 40gün asagida kalacaksın diye

Rabbim eşinin kalbine merhamet duygusu aşılasın

Kızlar size bir şey sorucam. Geçen hafta 35+5 'te bebeğim 2950 çıkmıştı. Dr 1 hafta önde gidiyor dedi.
Bu hafta da 36+5 'te 2980 cıktı. Dr haftasıyla uyumlu hale gelmiş dedi. Hiç kilo almamış dr bey dediğimde de artı eksi yanlış ölçüm olabilir dedi ama kafama çok takıldı. Protein kalsiyum vs vs çok dikkat etmeme rağmen niye kg almamış. Çok üzüldüm.

Cnm bnmkide 36+2de 3kilo cikti. Ama bu son haftalarda bebegin yeri cok dar olduğundan ölçümler yanlis sonuc verebiliyor. Senin muhtemelen ya onceki hafta fazla olctu yada şimdi eksik olcmustur. Haftayla uyumlu oldgu surece dert etme.

Canım bence ölçümlerde sıkıntı oluyor benimde 2 hafta önce öyleydi sadece 1 haftada 5 gr almıştı.sonraki hafta 200 gr falan almıştı.

Ins cnm ederim yarin ariyacam bakalim dua ettt edinnn neolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…