2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kizlar bu hamileligimde cok sinirlendirdiler cok agladim. Diyorlar ki bebek de bu nedenle cok aglayip cok huysuzlasacak. Sizce dogru mu? Inaniyor musunuz bu tarz seylere?

Kizlar bu hamileligimde cok sinirlendirdiler cok agladim. Diyorlar ki bebek de bu nedenle cok aglayip cok huysuzlasacak. Sizce dogru mu? Inaniyor musunuz bu tarz seylere?
Canım bana da çok tembihlediler hamilelikte ne kadar stressiz rahat huzurlu olursan bebeğin de öyle olur diye. Tabi o pek elde olmuyor ama elden geldiğince kendimi kontrol etmeye çalıştım. Bilmiyorum bebis nasıl olacak. Fakat yeni anne olan arkadaslarım kesinlikle doğruluk payı olduğunu söylüyorlar

İllaki etkileniyordur annenin ruhsal halinden ama okadar keskin şeyler olacağını sanmam. Kendinizi hiç sıkmayın üzmeyin. Bebeğinizin keyfini çıkarın :)

Ayy cnm hic akraba yokmu senin yada esinin. Anne kayinvalide abla fln

Ablam gelicem diyor ama 1 yasinda kızı var ve calisiyor aynı zamanda gelmek istiyor ama ben evde cocuklara bakarim diyor.hem ayni şehirde de değiliz babamlar da gelecek annemle ama annem sara hastasi bu yüzden yanımda kalmasi pek mümkün degil ya nöbet geçirme ihtimaline karşı o da kalamaz. Zaten en büyük endişem ya sancım yada suyum gelir de erken doğum olması gerekirse böyle bir durumda acil planım yok

Canım gelisim geriligi sadece kiloyla ilgili degil. Benim bebegin de kilosu gerideen geliyor. Doktorum baş ve boy uzunlugu haftasiyla uyumlu diye gelisim geriligi diyemeyiz dedi. Doppler e de kendi ultrason cihazinda bakti sorun yok dedi.

Canım senin durumun benimkinden de zormuş. Benim de başımda kimse yok. Annem çalışıyor. Doğumun normal olacak günü belli değil izin alıp gelecek ama ne zaman? Ben de devlette doğum yapacağım eşimi alırlar diye düşünüyorum ama gündüz olursa onun da mutlaka işe gitmesi gerek. Enazından benim kücük cocuğum yok ilk doğumum olacak. Tek gitsem bile eşim en fazla üç dört saat sonra yanımda olur. Allah yardımcımız olsun insallah. En çok senin yardımcın olsun

Komşunuz falan da mı yok Rabbim yardım etsin

Herkez düşmüş kendi derdine umrunda değil kimsenin halini hatrını soran yok insanın eltim var yakında oturuyor cuma doğum yaparsan ben kalırım diyorda o da keyfine düşkün son anda yan çizecek gibi duruyor hem benim elimde değil ki Rabbim ne yazdıysa o

Çok sağol iyi dileklerin için 2 kişilik odalar olmasa tek kişilik oda verebilseler eşim kalır çocuklarda evde bir şekilde idare edilir babamlar 1.5 saatlik uzaklikta benim sıkıntım hastanede nasıl olacak rabbim büyük ona sığındım

Vallah benim içinde pek güzel geçtiği söylenemez 10 yaşında oğlum küçük ergen tavirlarinda 2.5 yaşındaki oğlum zaten apayri problem gerginlik stres bol miktarda rabbim yeni doğacak bebeğime sükunet versin inşallah

Canım evet benim gittiğim hastanede de odalar iki kişilik. Ben daha evvel iki defa kürtaj olmuştum ve hastanede yatmıştım ikinci kürtajımda bir gece. O zaman eşimi aldılar yanıma ama tabiki oda boştu. İlk kürtajımda da yanımda kaldı çıkana kadar oda doluydu ama gündüzdü ve başımda kimse yoktu ondan başka. İnsallah yine oda boş olur veya anlayış gösterilir diye umuyorum. Senin çocuklara birileri baksa tek kalman çok sıkıntı olmaz gibi aslında. Tecrübelisin de zaten :) Ben tecrübesiz halimle, ilk doğumumda tek kalırsam hastanede naparım bilmiyorum Keşke normal doğumun da günü belli olsa. Kısmet artık

Canim bence gözünü karart birinden rica et Komsu olur kuzen olur teyze yenge olur. hepi topu bir bilemedin iki gece kalacaklar sana yazık yavruya yazık. Eve geçince ağır usul halledersin kendi islerini ama hastanede olmaz öyle bir de devlet diyorsun özel olsa bile zor.

Kizlar pamuğum persembe günü taburcu olacak insallah, enfeksiyon düşmüş şükürler olsun. Bu gece kuvozde beşinci gecesi. tüm iyi dilek ve dualarınız icin cok teşekkür ederim.
Yarın akşam bir hafta olcak Doğum yapalı, 6.5 kilo verdim. Dikkat ettim de her gün bir kilo veriyorum. Ama bunda bence üzüntüden bir şey yiyememenin etkisi cok büyük porsiyonlarım neredeyse beste bire düştü süt olsun diye zorla yiyorum. Salak gibiyim biraz ağlıyorum biraz gülüyorum Bi acayip ruh hali. Allah hepinize sağlıklı bir şekilde yavrularınızı kucaklarınıza almayi nasip etsin, sağlık olsun yeter ki gerisi hallolur...

ohhh binlerce kez şükürler olsun cnm cok sevindim pamuğuna kavuşuyorsun saglikla buyut insallah bu arada insallah sütün gelmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…