2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar oglumun saclarına. Erkek bebeklerı olanlar sız kestınız mı ne yapacagız bu saclara kıyacak mıyız😁
Kesme sakın aşırı tatlı masallah 😍 çok seviyorum ben küçük erkek çocuklarının saçlarını bağlıyorlar ya🤣 alinin saçları aşırı kıvırcık olduğu için o kadar kısa görünüyor ki böyle gözükmesi için iki sene falan beklicem sanırım 😂😂

Eklentiler

• IMG_3869.jpeg
    IMG_3869.jpeg
    236,4 KB · Görüntüleme: 14
Kesme sakın aşırı tatlı masallah 😍 çok seviyorum ben küçük erkek çocuklarının saçlarını bağlıyorlar ya🤣 alinin saçları aşırı kıvırcık olduğu için o kadar kısa görünüyor ki böyle gözükmesi için iki sene falan beklicem sanırım 😂😂
Ama Alının sacları bır uzasın harıka olur ya. Yıgıtın sacları banyo sonrası duzlesınce daha uzun gozukuyor. Ben de cok sevıyorum uzun sac ya erkek trası hıc sevmıyorum ama cevre basladı sımdıden😀

Evet benim de denemem lazım bakalım duracak mı. Evimin etrafında çok var spor salonu. Alya varken zorlanmak istemiyorum biraz yürümeye başlasın rahat edeceğm ondan sonra başlarım. Böyle çok zorlanacakmışım gibi geliyor. Evde bile yoruyor beni. Gölgem gibi. Paçama yapışık geziyor. Kucak istiyor hep. Senin oğluşun seni anlıyordur hep önden gidiyordu maşallah 🧿 Alya beni pek anlamıyor daha algıları tam açılmadı.Yavaş yavaş anlamaya başlıyor. Biraz daha sıkıyorum dişimi 🥹
Hersey daha güzel olacak 🌸

Ama durusu gorunusu kıbar o da onemlı 😁ıyı yapıyor bıraz cazgırlık ıyıdır😂
Çok şükür canım peşime yapışmasa öyle yaramazlığı ağlama krizleri falan yok istediği bişi olması o an tepki gösteriyor anlık unutuyor sonra başka şeyle oyalayınva. Ama bazen kavga ediyoruz resmen 😀

X