2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kizlar pamuğum persembe günü taburcu olacak insallah, enfeksiyon düşmüş şükürler olsun. Bu gece kuvozde beşinci gecesi. tüm iyi dilek ve dualarınız icin cok teşekkür ederim.
Yarın akşam bir hafta olcak Doğum yapalı, 6.5 kilo verdim. Dikkat ettim de her gün bir kilo veriyorum. Ama bunda bence üzüntüden bir şey yiyememenin etkisi cok büyük porsiyonlarım neredeyse beste bire düştü süt olsun diye zorla yiyorum. Salak gibiyim biraz ağlıyorum biraz gülüyorum Bi acayip ruh hali. Allah hepinize sağlıklı bir şekilde yavrularınızı kucaklarınıza almayi nasip etsin, sağlık olsun yeter ki gerisi hallolur...
Çok şükür Allah bir daha yasatmasin insallah

Kızlar bu gün kendimi çok yordum sancı gidip geliyor yalancı sancı mi acaba

arkadaslar bugün kontrolum vardi 36+3olmam gerekirken yine geriden cikti 4 5 gun gerideydi simdi yaklaşık 1 hafta geride ve bebegimin cinsiyeti erkek olmasina rsgmen kilosu biraz düşük haftasina göre doğum 4 nisan kesinleşti bebek 2.600 3e yetisirmi dedim insallah dedi bu arada yanilma payida olabiliyormus galiba en az 3 dogmasini isterim cunku dogunca zaten 300 400 gr veriyorlar kizim 3.500 civarı dogmustu

Ins cnm ederim yarin ariyacam bakalim dua ettt edinnn neolur
Dualarımız seninle hiç korkma. Burada böyle şeyler normal karşılanıyor. Kafanın iki hafta önden veya geriden gelmesini önemsemiyorlar. Oranın sistemi farklıdır doktorlar herşey yüzde yüz usulüne uygun olsun diye almışlardır kanını. Hiç üzülüp bebeğini de üzme. Oda etkileniyor senden. Sakin ol herşey yolunda gidecek inşallah

Kizlar pamuğum persembe günü taburcu olacak insallah, enfeksiyon düşmüş şükürler olsun. Bu gece kuvozde beşinci gecesi. tüm iyi dilek ve dualarınız icin cok teşekkür ederim.
Yarın akşam bir hafta olcak Doğum yapalı, 6.5 kilo verdim. Dikkat ettim de her gün bir kilo veriyorum. Ama bunda bence üzüntüden bir şey yiyememenin etkisi cok büyük porsiyonlarım neredeyse beste bire düştü süt olsun diye zorla yiyorum. Salak gibiyim biraz ağlıyorum biraz gülüyorum Bi acayip ruh hali. Allah hepinize sağlıklı bir şekilde yavrularınızı kucaklarınıza almayi nasip etsin, sağlık olsun yeter ki gerisi hallolur...
Ooh cok sukur canim senin adina cok sevindim

Kızlar saçım var dua edin lütfen erken daha kendimi bu gün çok yordum

Canim kendini yordugun icin olmustur. Sancin nasil sadece kasilma mi yoksa adet sancisi gibi mi bel agrin var mi?
Önceden doğum yaptigim için biliyorum canım adet sancısı gibi girip girip duruyor yaklaşık 2 saat oldu daha hazırlıkların bile tamm değil dakika sayıyorum işte bazayi felan biraz çektim ondan oldu galiba

Kızlar size bir şey sorucam. Geçen hafta 35+5 'te bebeğim 2950 çıkmıştı. Dr 1 hafta önde gidiyor dedi.
Bu hafta da 36+5 'te 2980 cıktı. Dr haftasıyla uyumlu hale gelmiş dedi. Hiç kilo almamış dr bey dediğimde de artı eksi yanlış ölçüm olabilir dedi ama kafama çok takıldı. Protein kalsiyum vs vs çok dikkat etmeme rağmen niye kg almamış. Çok üzüldüm. :KK43: :KK43: :KK43:
Dediği gibi ölçüm hatası vardır muhtemelen canım üzülme sakın

Nasıl durumun cnm geçmiştir ins. Kendini yorma bukadar bidaha
Hala aralıklarla devam ediyor ne yapim canım doğuma az kalmis odamı temuzleyeyim dedim ama çok ağır iş yaptım baza felan ittim biraz o anda sırtımda sanki bir şey koptu

Hala aralıklarla devam ediyor ne yapim canım doğuma az kalmis odamı temuzleyeyim dedim ama çok ağır iş yaptım baza felan ittim biraz o anda sırtımda sanki bir şey koptu

İçin rahat etmeyecekse bi hastaneye gitsen iyi olur aslinda, nst ye falan bakarlar belki. Artik son zamanlarimiz agir iş yapmayin uzanmayin yukari doğru, egilirken dikkatli olun ve mutlaka cantalar hazir olsun bence. Ben sanki her an doguracakmisim gibi herseyi hazirladim odasini cantasi kiyafetlerini. Evim de hazir acil bisey olursa diye her seyi hazirladim.

Kızlar bende kendimde enerji bulursam buzluğu dolduracağım doğum sonrası kolaylık olsun diye. Bana fikir verebilecek olan var mı? Ne yapayım neler koyayım? Nohut haşlayıp koydum, kavurma ve köfte de koymayı düşünüyorum. Sizce başka neler yapabilirim? Var mı buzluk hazırlığı yapan aranızda??

İçin rahat etmeyecekse bi hastaneye gitsen iyi olur aslinda, nst ye falan bakarlar belki. Artik son zamanlarimiz agir iş yapmayin uzanmayin yukari doğru, egilirken dikkatli olun ve mutlaka cantalar hazir olsun bence. Ben sanki her an doguracakmisim gibi herseyi hazirladim odasini cantasi kiyafetlerini. Evim de hazir acil bisey olursa diye her seyi hazirladim.
Benimde bez felan kaldı iste

Kizlar cok heyecanliyim ben yaa ilk bebegim Allah izin verirse 10 gun sonra dogacak. Gun verdi dr. Sezeryan olucam. Sezeryan dogum yapan arkadaslarin pozitif yorumlarina cok ihtiyacim var. Hem korkuyorum ameliyattan hem inanamiyorum bebegim olacagina. Herhalde kucagima alana kadar inanamicam.

Kızlar bende kendimde enerji bulursam buzluğu dolduracağım doğum sonrası kolaylık olsun diye. Bana fikir verebilecek olan var mı? Ne yapayım neler koyayım? Nohut haşlayıp koydum, kavurma ve köfte de koymayı düşünüyorum. Sizce başka neler yapabilirim? Var mı buzluk hazırlığı yapan aranızda??
Bende sarma kurabiye filan koydum başka ne koymalı fikir istiyorum bende

X