2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Canım burda daha önce birkaç defa konustuk. Hacışerif'ten istedim ve cok memnun kaldım. Fiyat-tat-kalite olarak en uygunu "bence" kendin yap bebek çikolatasını seçtim ama farklı birsürü çeşit var sitelerinde mevcut

Kızlar kendimi hiç iyi hissetimiyorum. Tüm hazırlıklarım bitti. Evde bomboş bebeğimi bekliyorum. Ailemden epey uzaktayım ve arkadaşım komşum vs de yok. Doğumdan korkmaya başladım, tek başıma nasıl doğuracağım diye kaygılanmaya başladım, sıkıldım, yoruldum. Annem doğuma yakın gelirim diyor ama normal doğumun zamanı belli olmuyor malum. Offf ilk doğumum bu. Hem heycan hem stres hem korku... Artık başedemiyorum duygularımla ve hormonlarımla

Peribella kizzzz nerelerdesin gittinmi bugun haberler nasil iyidir insallah
Gittim canım doktora nst güzel çıktı ama ultrasondayken doktorun acil sezeryanı çıktı öncekiler gibi fazla bakamadı haftasıyla uyumlu dedi 2680 olmuş yavrum yatmaya devam sadece çıkışta 1-2 yere beşik baktım o kadar :) hissettiğin baskılar ağrılar sıcak basmaları hepsi normal artık sona geldik dedi 37. Hafta itibariyle ciğerleri gelişmiş kabul ederiz dedi inşallah o haftadan önce gelmeye çalışmaz prenses haftaya çarşamba görüşelim dedi

Selam nisanin guzel anneleriumarim hepimiz sagsaglim aliriz bebislerimizi kucamiza.sizlere bisiy danisicam.ne aldiniz bebislere kiyafet???bende nasipse haziranda dogum yapicam.ne almali nekadar almali kac ay almali bilemiyorum ilk bebegim..bana yardimci olun

Maşallah bir beslenme şeklinin var mı banada söyle bende yapayım
Canim ben sabah eşim ise giderken mutlaka kaşar ekmek yiyip süt içiyorum çünkü öğlen geç kalkiyorumu kızım ac kalsın istemiyorum ha bide muz çok yiyorum gerçekten bunların etkisinin çok olduğunu düşünüyorum . Onun dışında ekstra bişey yapmıyorum ki ben yıllardır vejeteryanim et et turu hiç yemem genetik galiba :))) ama muz ve kadarı bol bol ye :)

Öncelikle sende inşAllah bebeğini sağ salim kucağına alırsın canim benim :) Sana tavsiyem bebeğe çok kıyafet almaman yönünde veya aliyorsan hep büyük alman . Çünkü 0,3 aylık şeyleri pek giyemiyorlar. Hastane için 10lu hastane çıkışı ve 5 li hastane çıkışı 3,4 tane çorap , ağız mendili ,kundak ,pislik kremi ,25 tane bez (sezaryan olacaksa daha fazla da olabilir) ıslak mendil biberon ,emzik 3 tane zibin ,pijama takımı ,oto koltuğu su an aklıma gelen bunlar . Onun dışında ev içinde bol bol zibin takımı alman yönünde maglum kusma falan olup çok kirlenebikiyorlar . Kendin içinde (lohusa takımı , depent veya orkid terlik hastaneden çıkarken ben esorfmanda al cam iç camsiri atlet çorap emzirme sutyeni .. Suanlik aklıma gelen bunlar canim .

Kızlar resmen hepimiz aynı seyleri yasıyoruz suan. 23aylık oglum hastaydı beni cok yordu herseye aglıyo bugün artık beraber agladık yani sinirlerim bosaldı tasıyamıyorum bebegi resmen cok baskısı var tekmeleri hareketleri canımı cok yakıyor resmen bian önce saglıkla gelsin istiyorum artık haftaya randevu var bakalım ins bi 2.5kg falan olmustur en erken ne zaman alabiliyorsanız alın diye yalvarcam dr a

Bugun oglumu okuldan aldiktan sonra ben de agladim arabada ne yalan soyleyeyim.. kizimin o kadar hareketli ve hareketleri o kadar sert ki canim yaniyor.. ogluma yetemiyorum, hic bi ise yetemiyorum.. etrafimda yardim edenim olmasa napardim hic bilmiyorum.

Son duzluge girdik artik, saglik olsun diye dua edip duruyorum.

Masallah cnm cok guzel :) biz bide yata yata her tarafımız tutulmus iki adim atsak dağa tırmanmış gibi hisseeiyoruz:) begenebildinizmi peki beşik

Ayyy kizlar sizi okadar iyi anliyorum ki.... benim de kiz gecen gece ateşlemişti gexeyi acilde gecirmistik her tarafim tutulmustu ağrıyordu. Bide biliosunuz yatarak gectiya hanilelik her tarafim daha bi agriyor kirexlenms gibi hissediyorum. Bende o gun sis gibi ani bi patlama yasamastm. Ama ne olur aglayip üzülmeyin insallah az kaldi... bebislerde bizde sag salimxkurtulcaz insallah eninde sonunda. Sonucta bi süreç bu..

Teşekkürler canım bende seni en insllah biraz kilo alir

Düşünün cocuk ates icinde yaniyor kucagma gelmek istiyordu ve ben onu kucagma alip saramiyordun bile... napalim gececek...

Saol cnm Allah razi olsun.10 takimla 5li cikis setleri yenidoganmi oluyor hep?pijama takimi ve zibin takimlaridami yenidogan olucak???

Aynen çok fenayım bacaklarım ağrıyor 1 saat ayakta kaldım diye :/ yok canım beğenemedim beğendiklerim de beşik alacağına git oda yap dedirtecek fiyatta bu hafta bir kez daha çıkcam dışarıya beşik bakmaya inşallah o zaman güzel içime sinen bişey bulabilirim senin hazır mı canım her şey ? Benim bebeğimin daha ismi bile yok :)

Valla benim kisimdan kalma besigi arabasi her biseyi var. Giysileri teuzwlwei tamamladi nerdeyse. Ufak tefek biberon emzik bez su bu babamiz aliyo.
Buyugumuze genc odasi aldik cunku ikisinin esyalari taşıyordu.

Tavsiyem egwr yerin varsa simdiden oda takimi yapman. Saga sola sikistrmakla bi sure sonra olmuyor. Yani ayri odada uatirmasan bile dolabi sifonyeri dln olsa iyixolur en azindan. Gerci kendi odan genisse sigcaksa hersey biaey diyemem yani cnm :)

Hastane cantalarimizda hazir

Kızlar sizinde sağ tarafta göğüs altında karnınıza batma oluyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…