2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım daha yeni ueni uzanıcak yatır eline bir bez al yukarıdan sallandır ilgisini çekmeye başlar o merak etme yapar :) uykusu ii heralde kafana bunu taktığında göre canım :)

Canım daha yeni ueni uzanıcak yatır eline bir bez al yukarıdan sallandır ilgisini çekmeye başlar o merak etme yapar :) uykusu ii heralde kafana bunu taktığında göre canım :)
Biz anneler takcak bisey buluyoruz illaki degil mi :). Uykusu gece 1 defa kalkiyor idare ediyoruz. Gece 11 gibi uyuyor. Sabah 7de kalkiyor

Biz anneler takcak bisey buluyoruz illaki degil mi :). Uykusu gece 1 defa kalkiyor idare ediyoruz. Gece 11 gibi uyuyor. Sabah 7de kalkiyor
Aynen öyle canım oh güzelmiş gece bir uyanması sabah 7de kalkması sadece çekebilirsen Birazxerken uyursa ohh valla var mı bir sırrın bizim uykular fena

ben tam hatırlamıyorum zamanı ama tutmaya başladığı 5 ay civarıydı sanırım bizimde

Aynen öyle canım oh güzelmiş gece bir uyanması sabah 7de kalkması sadece çekebilirsen Birazxerken uyursa ohh valla var mı bir sırrın bizim uykular fena
Valla bu duzeni kizim kendi kurdu aslinda. Sizin duzeniniz nasil. Gece neden cok sık kalkiyo acaba. Ben ilk 2 ay geceleri kendim saat kurup uyaniyodum o ac kalip hic uyanmiyodu. Belki o yuzden oyle alisti bilmiyorum

Kuzum nasılsın özledim ben senii şuan bebeğine daha iyi bakmak için ilacını kullan . Devam sütünü gece vermeyi denesen ilacı akşam alıp

Selamm evet bi boşluk oluştu görüşemedik. Nasılsınız nasıl gidiyor kuzucuk nasıl? Ek gıda vs başladınız mı?
iyiyiz cnm başladım kızımda iyi çok şükür 9 aya giricez inşallah ,valla ben yediğim herşeyden azar azar veriyorum ona özel bişey yapmıyorum ekstra ,hani çorbayı 3 sebzeden yap rondodan geçir vs vs yapmıyorum acı olmayan baharatsız yaptığımız herşeyi yiyor.sen nasılsın senin ufaklık ne alemde?

Oyyy maşaallah siz o kadar büyükmüydünüz yaa kocaman olmuş prenses. Erken gelmişti rağmen :)
Bizde başladık tadımlar bitti gibi. Bazı şeyleri 3 gün yapmadım zaten alerjik besinler dışında . Allah yoluna büyüyor :):):) 3. Çocuk olunca

Oyy maşallah sizee:) bende aynı, 1 aydır kendi yemeklerimizden azar azar yedirdim, gaz ve alerji yapabilecekler haricinde. Bugün 7.ayımız doldu. Artık gazdan yana sorun olmaz heralde diye düşünüyorum, o yüzden alerjik yiyecekler dışındakilerden de vermeye başlıcam bakalım.

aynen canım çok şükür büyüyoruz bazen iş yerinde diyorumki eski halime geri döndüm ama +1 ile ,20 kilo almıştım 10 kilomuda verdim çok şşükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…