2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Kizlar herkese selam. Ben mayis annesiyim. Bebegim 4 ay 3 haftalik. Sizlere sorum olucak. Bebegim hala nesnelere uzanmiyor. Surekli ellerini baglayim ellerini agzina sokma derdinde. Parmaklarina dokundurunca tutuyor ama o da kavrama refleksi gibi. Bubara taktim kafaya. Sizelr yeni yasadiniz bubsurecleri. Yorumlarinizi bekliyorum. Sizin bebekler ne zmn uzandi cingiraklara falan
Canım daha yeni ueni uzanıcak yatır eline bir bez al yukarıdan sallandır ilgisini çekmeye başlar o merak etme yapar :) uykusu ii heralde kafana bunu taktığında göre canım :)

Canım daha yeni ueni uzanıcak yatır eline bir bez al yukarıdan sallandır ilgisini çekmeye başlar o merak etme yapar :) uykusu ii heralde kafana bunu taktığında göre canım :)
Biz anneler takcak bisey buluyoruz illaki degil mi :). Uykusu gece 1 defa kalkiyor idare ediyoruz. Gece 11 gibi uyuyor. Sabah 7de kalkiyor

Kizlar herkese selam. Ben mayis annesiyim. Bebegim 4 ay 3 haftalik. Sizlere sorum olucak. Bebegim hala nesnelere uzanmiyor. Surekli ellerini baglayim ellerini agzina sokma derdinde. Parmaklarina dokundurunca tutuyor ama o da kavrama refleksi gibi. Bubara taktim kafaya. Sizelr yeni yasadiniz bubsurecleri. Yorumlarinizi bekliyorum. Sizin bebekler ne zmn uzandi cingiraklara falan
ben tam hatırlamıyorum zamanı ama tutmaya başladığı 5 ay civarıydı sanırım bizimde

Aynen öyle canım oh güzelmiş gece bir uyanması sabah 7de kalkması sadece çekebilirsen Birazxerken uyursa ohh valla var mı bir sırrın bizim uykular fena
Valla bu duzeni kizim kendi kurdu aslinda. Sizin duzeniniz nasil. Gece neden cok sık kalkiyo acaba. Ben ilk 2 ay geceleri kendim saat kurup uyaniyodum o ac kalip hic uyanmiyodu. Belki o yuzden oyle alisti bilmiyorum

Kızlar nasılsınız ben sise birşey sorucam benim.panik at atagim var ve bu iyice ilerledi kalp çarpıntısı migde bulantısı vücudunda kasılmalara hastaneye kaldırılıyor bende durup dururken oluyor Dr um ilaç kullanmak gerektiğini söyledi ama sütten bebeğe geçer dedi yarim ölçülerle iç dedi ben emzirmek istiyorum digince ve ilacı içince 2saat emzirme dedi ama guvenemedim ve ilaç icmedim çocuğuna illa geçer diye ama aklıma birşey geldi gece bitek icsem ilacı gece her kalktığında devam sütü versem hic kullanmadim bu zamana kadar ama öyle yapsam sabahtan goguslerimi sagip o sütleri atsam sonra emzirsem olur mu ki acaba hala ilacın etkisi devam mo eder ki guvenemiyorim simdi boyle olunca ne yapmalıyım bilmiyorum akil verin ne olur
Kuzum nasılsın özledim ben senii şuan bebeğine daha iyi bakmak için ilacını kullan . Devam sütünü gece vermeyi denesen ilacı akşam alıp

Selamm :KK37:evet bi boşluk oluştu görüşemedik. Nasılsınız nasıl gidiyor kuzucuk nasıl? Ek gıda vs başladınız mı?
iyiyiz cnm başladım kızımda iyi çok şükür 9 aya giricez inşallah ,valla ben yediğim herşeyden azar azar veriyorum ona özel bişey yapmıyorum ekstra ,hani çorbayı 3 sebzeden yap rondodan geçir vs vs yapmıyorum acı olmayan baharatsız yaptığımız herşeyi yiyor.sen nasılsın senin ufaklık ne alemde?

iyiyiz cnm başladım kızımda iyi çok şükür 9 aya giricez inşallah ,valla ben yediğim herşeyden azar azar veriyorum ona özel bişey yapmıyorum ekstra ,hani çorbayı 3 sebzeden yap rondodan geçir vs vs yapmıyorum acı olmayan baharatsız yaptığımız herşeyi yiyor.sen nasılsın senin ufaklık ne alemde?
Oyyy maşaallah siz o kadar büyükmüydünüz yaa kocaman olmuş prenses. Erken gelmişti rağmen :)
Bizde başladık tadımlar bitti gibi. Bazı şeyleri 3 gün yapmadım zaten alerjik besinler dışında . Allah yoluna büyüyor :):):) 3. Çocuk olunca

Oyy maşallah sizee:) bende aynı, 1 aydır kendi yemeklerimizden azar azar yedirdim, gaz ve alerji yapabilecekler haricinde. Bugün 7.ayımız doldu. Artık gazdan yana sorun olmaz heralde diye düşünüyorum, o yüzden alerjik yiyecekler dışındakilerden de vermeye başlıcam bakalım.

Oyyy maşaallah siz o kadar büyükmüydünüz yaa kocaman olmuş prenses. Erken gelmişti rağmen :)
Bizde başladık tadımlar bitti gibi. Bazı şeyleri 3 gün yapmadım zaten alerjik besinler dışında . Allah yoluna büyüyor :):):) 3. Çocuk olunca
aynen canım çok şükür büyüyoruz bazen iş yerinde diyorumki eski halime geri döndüm ama +1 ile ,20 kilo almıştım 10 kilomuda verdim çok şşükür

X