2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
maşallah maşallah 1 ay var aramızda seninle hadi bakalım darısı 1 yaşlarına inşallah

aynen canım çok şükür büyüyoruz bazen iş yerinde diyorumki eski halime geri döndüm ama +1 ile ,20 kilo almıştım 10 kilomuda verdim çok şşükür
Ohh ohh ne kalmışki kuzum yaa. Bende kalmadı kilo malum bende 3 çocuk var. Yetişmek haliyle zor kilo kalırdıdaaa yemek zamanı uyanmak en güzel hobisi :):) emekleme falan varmı ? Yürüteçe ne düşünüyosun

emekleme yok daha ama dönüyor sürekli ,yürüteç kullanıyoruz abisinin bir tek onu sakladım 15 gündür halıları falan kaldırdık evin içinde dönüp duruyor

Abiden yürüteç kaldı demişsin ya o yüzden sordu sanırım ben öyle anladım :) araları da baya varmış
bende albeniyle benim bebek arasında ne kadar var diye sordu sanıyorum .valla bir onu mavi almadım Allahdan, olsada farketmezdi onu saklamıştım ,tek çocuk olmasını kafaya koyunca herşeyi verdim

merhaba kızlar nasıl gidiyor
bebeğim 7 aylık oldu, henüz dişimiz yok ama damaklarinda belirgin,gelecek gibi, sizlerde durum nasıl?
buarada sürünerek emeklemeye başladı, bugün mahvoldum pesinde kosmaktan, süpürge dahil yalniz bırakıp bir is yapamiyorum onu bırakıp, sanırım oyun alanı alacağım bu çit gibi olanlardan, kullanan varmı?
bir de şey soracağım, yer temizliği için buharlı mop kullanan varmı, sizce gerekli birşey mi? emeklemeye başladıktan sonra kafamı daha çok kurcalar oldu

Merhaba tatlım. Bizde 2 diş aynı anda çıktı. Ayın 27 sinde 6.ayı bitirdik. Emekleme tam olarak yok geri geri gidiyor benim kız :) buharlı mop ilk bebekte aldım büyük hevesle ama sürekli kullanamadım. Buharlı mop da benm ki fakirin sadece buhar ile temizliyor yeri. Almayı düşünürsen biraz daha pahalı çok güzel makinalar var. Mesela en azndan çıkardığı kiri kendi içine hapsetmeli.

önce geri gitmeyi öğreniyorlar sanırım, bizde de öyle oldu.
makine ben de fakir ı inceledim güzel gelmişti. önerebileceğin marka model varmı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…