2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
B
Kızlar bişey sorcam. 10 gün önce sildikçe pembe kırmızı arası kan geldi wc.de. 2 3 gün sürdü geçti. Çoğalmadı. Bu ara yine adet olcakmış gibi belim ağrıyor, karnımda huzursuz. Ama gelen giden yok. İlk sene düzensiz olur adet bildiğim kadarıyla ama belirti verip adet olmamakta normal mi?
Bende de var canım bugün kırmızı kan geldi şimdi birşey yok.

İnşallah sadece bugünlüktür canım, seninkinin uykuları iyiydi o bari bozulmasın.

Zaten uyusalar şaşıcam, şu saate kadar kaç kere uyandı sayamadım sersem gibiyim ya, halen de uyanık, ıkınmaya başladı bi de.. Tolgshowu hangi kanalda izliyosun
Sendemi ayaktasin ben yatmaliym bugun misafirim.var ya kadinlar gelcek 5 ama.cicuklari onlardan cok

Çok stres yaptım ya asilara kızım oksuruyo hapsuruyo ne yapmalıyım bilemedim birazdan goturucem asiya niye böyle oldu ki o kadar da koruyorum ya ilaç da verilmez suncacik bebeğe:KK43::KK43:(

Çok stres yaptım ya asilara kızım oksuruyo hapsuruyo ne yapmalıyım bilemedim birazdan goturucem asiya niye böyle oldu ki o kadar da koruyorum ya ilaç da verilmez suncacik bebeğe:KK43::KK43:(
doktor da bir bkar canım dinler sirtini gogsunu belki sana öyle gelmistir allah kolaycacik atlatmanizi nasip etsin inşallah bende sizden okuyup korkuyorum asidan 13gun var bizimde

Aranız düzeldi mi cnm :)
Düzeldi sayılır ya konuştuk hamilelik çocuk psikolojimi çok etkiledi sana yaklasamiyorum dedi kendi de kabul etti yani ama iyi olduğumu gördü:)) inşaallah bundan sonra o da daha iyi olur bugün çıkarken öptü mesela bu insanlık için küçük ama benim için coooook büyük bisey,Ay inşaallah böyle devam eder gece de kac kez kalkıp çocuğun gazını çıkarttı salladı uyutmaya çalıştı :halay:

Kız Allah iyiliğini versin. 11 ay ne demek kız :işsiz:kocan nasıl dayandı. Benim kocam dayanamaz onu gecttim ben dayanamam. :halay:öpün koklayin birbirinizi. Sarılın. Bol bol mercimegi fırına verin soğumasın :KK70:ayy bende burda azgınlikla meşhur oldum. Yakında gelip danisacaklar ne yapalım diye :oha::KK55::KK31:
Dusunsene hamile olduğumu öğrendigim gün bitti herşey bebeğim şimdi 71 günlük:))sen yaz arada böyle benkm gibilerr iyi geliyorsun :)) y4zy4qmurum y4zy4qmurum kuzumm ay çok sevindim size de hadi siftahlar bizden bereketleri Allahtan,valla bu ilişkiyi Allah eşler arasında huzuru sağlamak için yaratmış gerçekten bence hepimiz jtaime020626 jtaime020626 gibi bunu değerlendirelim.

jtaime020626 jtaime020626 ben baskalarina dua ettim kendime akil edemedkm ya rabbim onlari kabul etsin inşallah gunahlarim affolmudtut inşallah
Ben hep yavruma dua ettim sağlıklı hayırlı güzel bi ömrü olsun diye,zaten onu gordukten sonra da basiretim bağlandı hemen Optum kokladim ayy ne guzel bi andı ya

Bence normaldir canım sanırım bu süreçte yaşadığımız herşey normal
Kızlar bişey sorcam. 10 gün önce sildikçe pembe kırmızı arası kan geldi wc.de. 2 3 gün sürdü geçti. Çoğalmadı. Bu ara yine adet olcakmış gibi belim ağrıyor, karnımda huzursuz. Ama gelen giden yok. İlk sene düzensiz olur adet bildiğim kadarıyla ama belirti verip adet olmamakta normal mi?

Çok geçmiş olsun canm inşaallah hemencecik geçer doktora göster istersen önce canım gerekirse bi hafta erteleeim asiyi,ikinci ay asisiysa biliyosun biraz skntili ateş vs yapabilir bebeğin de de öksürük varsa tetikleyebilir birbirini bence önce doktora gostermelisin aşıyı yapmadan

kizlar bende kanama hala kesilmedi 38deyim bugun uc gun falan kesildi bugune kadar simdi gene başladı kanim kalmadi damarlarimda ne zaman bitecek yahu birde vajinama pamuk tikilmis gibi bi his var uc gundur böyle bi sey yasayan var mi

3 yaşındaki kizim agir bi boğaz enfeksiyonu geçiriyor ates öksürük ne ararsaniz var dun bebegime de geçti ikisini doktora goturdum binbir zorluk...

Ikisi beraber hasta olunca gun boyu çok yıprandım resmen cilgina dondum esim de uyudu beni resmen yalniz brakti....yorgunluktan bebegi uyutana kadar anam ağladı o uyuynca benim kiz yatak odasina gelmedi illa çizgi film isleyecem diye 1 saat bekledim uykusuzluk yorgunluk beni bi aglama tutttuuuu kızımla resmen kavgaya tutuştum eline vurdum gözüm bisey görmedi. Simdi okadar kotuyunki ben nasil kiydim allah belami versin nasil vurdum o bembeyaz ele :KK43: ben ki onu kucagma almak icin ne ameliyatlar geçirdim 9ay yatakta yattım simdi nasil kiydim o atesli hasta haliyle :KK43:(( o dünkü ben ben degildim icime sanki farkli bir insan kaçmışti....

Size anlattm. Cunku wuan patlayacak gbiyim ikisini idare edemiyorum yapamiyorum iste baslarda kolay gelmsti ama hastalaninca hemde ikisi mahvoldum resmen. Bugun benimde boğaz şiş .. cok yıprandım cok

Düzeldi sayılır ya konuştuk hamilelik çocuk psikolojimi çok etkiledi sana yaklasamiyorum dedi kendi de kabul etti yani ama iyi olduğumu gördü:)) inşaallah bundan sonra o da daha iyi olur bugün çıkarken öptü mesela bu insanlık için küçük ama benim için coooook büyük bisey,Ay inşaallah böyle devam eder gece de kac kez kalkıp çocuğun gazını çıkarttı salladı uyutmaya çalıştı :halay:
Ohhh maşallah cnm. Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın

3 yaşındaki kizim agir bi boğaz enfeksiyonu geçiriyor ates öksürük ne ararsaniz var dun bebegime de geçti ikisini doktora goturdum binbir zorluk...

Ikisi beraber hasta olunca gun boyu çok yıprandım resmen cilgina dondum esim de uyudu beni resmen yalniz brakti....yorgunluktan bebegi uyutana kadar anam ağladı o uyuynca benim kiz yatak odasina gelmedi illa çizgi film isleyecem diye 1 saat bekledim uykusuzluk yorgunluk beni bi aglama tutttuuuu kızımla resmen kavgaya tutuştum eline vurdum gözüm bisey görmedi. Simdi okadar kotuyunki ben nasil kiydim allah belami versin nasil vurdum o bembeyaz ele :KK43: ben ki onu kucagma almak icin ne ameliyatlar geçirdim 9ay yatakta yattım simdi nasil kiydim o atesli hasta haliyle :KK43:(( o dünkü ben ben degildim icime sanki farkli bir insan kaçmışti....

Size anlattm. Cunku wuan patlayacak gbiyim ikisini idare edemiyorum yapamiyorum iste baslarda kolay gelmsti ama hastalaninca hemde ikisi mahvoldum resmen. Bugun benimde boğaz şiş .. cok yıprandım cok
Canm kolay değil bir çocukla bile sen şkş tane hem de hasta çocukla ilgilenmişsin. Seni çok iyi anlıyorum yalnız olsan evdr eminim daha iyi ilgilenirdin. Ama sen orda cebelleşirken eşinin uyuması seni çileden çıkartmış.
Benim koz da dün erkenden uyudu. Oh dedm ben de uyuyım bu vesileyle. Eşim de oyun oynamaya girdi salona. Tam yattm benm kız mıkır mıkır uyandı. Ve 1,5saat tek başıma cebelleştm. Bir de nasıl ağlıyor sanki etini kopartıyotlar. En son sinirden Allahım diye bağırdım Eminim komşular bile duydu. Sonra da kızıma bağırdım diye bi de ağladm. Bebeğimin gazı varmış çıkınca alttan üstten rahatladı. En son kızım uyudu ama ben sinirden ağlamaya devM ettim. Benm sinirim eşimeydi tabi.
Biraz da kendme.
Eşim çok ilgileniyor bebekle o gazını çıkartıp uyutur. Ama dün öyle yaptı onun da hakkı diye bu sefer sinirlendiğime daha çok sinirlendim..
Kırkımız da yeni çıktı hani lohusalık bitmişti diye de sinirlendim duygysallğıma... Yani demem o ki.. Bunlar olabiliyor kendimizikendimizi yıprattığımzla kalıyoruz.
Rabbim bebeklerine şifa versin. Sen de kendni yıpratma. Sabır çek.
İnşallah bi daha bebişlermzden çıkartmayız sinirimizi. Dua et.

Çok geçmiş olsun canm inşaallah hemencecik geçer doktora göster istersen önce canım gerekirse bi hafta erteleeim asiyi,ikinci ay asisiysa biliyosun biraz skntili ateş vs yapabilir bebeğin de de öksürük varsa tetikleyebilir birbirini bence önce doktora gostermelisin aşıyı yapmadan
Canım gösterdim sıkıntılı olan verem asisiymis onu bir hafta sonra yapacaklar .. halıları yıkamaya gönderdim ev biraz soğudu ondan galiba inşallah geçer

X