2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Herkes ayakttsmi yojsa tek bizmiyiz
y4zy4qmurum y4zy4qmurum yapamam edemem dedim burda iki gun cekmeme ragmen sukur Rabbimde ysnindaxdi atlattik dogumu 1 aylik olduk bile
Allah yardım ediyor, darda koymuyor şükür canım. Korku kaygı oluyor illaki ama sonunda mucizen kucağına geliyor mis gibi kokusuyla:) şükür bugünümüze..
Kızlar yardımmm :KK43: kızım bugün 3. Gün kakasını yapamadı zorlanıyor. Normalde gece azda olsa uyurdu yada gün içinde kucakta uyuyup yatağına koyunca azda olsa uyurdu. 2 gündür gram uyumadı, sadece memede ve kucakta uyuyor. Ateşi yok acaba zoru ne. Huyu suyu değişti. Kırkımız yeni çıktı. Ikınıp o zoruna yüzünü gözünü çizdi hep, birde çizince canı yanıp ağlıyor. Tırnakları da kısa ama yoluyor suratını :KK43: humana çayı aldı eşim dün kimyonlu, gaz içinmiş. Ne yapsam bilemedim. Hasta değildir değil mi :KK43:
Canım büyüme atağında olabilir mi? Ben çok zorlandığında derecenin ucunu zeytinyağına batırıp uyarıyodum poposunu, ilk üç ay dr.umuz önermişti zorda kalınca. Dene istersen, varsa gazıda atar en azından. Ben kimyon içirdiğimde fayda ediyodu ama artık etmiyo içirmiyorum. Rezene denedim ilk denediğimde fayda ediyor sadece. O yüzden herşeyi bıraktım, olacağı varsa ne yaparsam yapayım oluyo.

Allah yardım ediyor, darda koymuyor şükür canım. Korku kaygı oluyor illaki ama sonunda mucizen kucağına geliyor mis gibi kokusuyla:) şükür bugünümüze..

Canım büyüme atağında olabilir mi? Ben çok zorlandığında derecenin ucunu zeytinyağına batırıp uyarıyodum poposunu, ilk üç ay dr.umuz önermişti zorda kalınca. Dene istersen, varsa gazıda atar en azından. Ben kimyon içirdiğimde fayda ediyodu ama artık etmiyo içirmiyorum. Rezene denedim ilk denediğimde fayda ediyor sadece. O yüzden herşeyi bıraktım, olacağı varsa ne yaparsam yapayım oluyo.
Sorma uykusuzluk, onun ağlamasına da çok üzüldüm ve en kötüsü ne derdi var, ne yapmalıyımı bilememek. İnşallah geçicidir

Doğuramayanlarda bugün diye cümleye başlardık ya :) ayyy çok şükür bu günlerimize :)
Daha dün gibi dimi ya :) hamileliği öğrenir öğrenmez bu topiğe koşuşum, kalp atışları, cinsiyeti, taramaları, kontrolleri derkenn uçup gitmiş zaman:)
Allah acılarını göstermesin, bizleride başlarından eksit etmesin inşallah :)

S sarihperi senin kanallar ne durumda kuzum. Denedn mi söylediklermi
ters emzirmeyi denedim canım masaj yaptim iste biraz daha iyi gibi sagiyorum her gun bugunde sagicam bakalım ne kadar gelcek boyle uclari acıyor ama döküm nca

ben galacton diye bi damlaya basladim.kizlar birde hunnap still tea kizimda yuzunde kırmızı puturcukler cikiyo bu ikisinden mi qcabaacaba oncedende vardi ama kafasinda daha cok simdi yüzünde

Merhaba kızlar bizde bugun 2.ay aşımızı yapturdik pazartesi günüde sünnet düşünüyoruz bizim gibi bebekliğinde sünnet dusunen yada yaptiran varmi ?

jtaime020626 jtaime020626 kizz gel gel koş valla sevaba girdin:halay:dün okudum baktım mesajlarına ayiptr söylemesi ,bende kandırdım adamı 11 aylık durgunluktan sonra siftahi yaptık:oops:valla evli olduğumu unutmusum kizz
Kız Allah iyiliğini versin. 11 ay ne demek kız :işsiz:kocan nasıl dayandı. Benim kocam dayanamaz onu gecttim ben dayanamam. :halay:öpün koklayin birbirinizi. Sarılın. Bol bol mercimegi fırına verin soğumasın :KK70:ayy bende burda azgınlikla meşhur oldum. Yakında gelip danisacaklar ne yapalım diye :oha::KK55::KK31:

X