2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Kız Allah iyiliğini versin. 11 ay ne demek kız :işsiz:kocan nasıl dayandı. Benim kocam dayanamaz onu gecttim ben dayanamam. :halay:öpün koklayin birbirinizi. Sarılın. Bol bol mercimegi fırına verin soğumasın :KK70:ayy bende burda azgınlikla meşhur oldum. Yakında gelip danisacaklar ne yapalım diye :oha::KK55::KK31:
senin adın cikti artik yoksa kimdene potensiyeller var:)

Merhaba kızlar bizde bugun 2.ay aşımızı yapturdik pazartesi günüde sünnet düşünüyoruz bizim gibi bebekliğinde sünnet dusunen yada yaptiran varmi ?
Ben iki oğlumuda çok küçükken sünnet ettirdim canım. Çok rahat atlattılar , biri kırk günlük diğeri biraz daha büyüktü. Sadece ilk gün birkaç saat ağlamaları oldu , sonrasında gayet rahattık. Lokal anesteziyke yapıldı bizimkiler.

Darısı size , kolayca atlatırsınız inşallah :KK66:

jtaime020626 jtaime020626 kizz gel gel koş valla sevaba girdin:halay:dün okudum baktım mesajlarına ayiptr söylemesi ,bende kandırdım adamı 11 aylık durgunluktan sonra siftahi yaptık:oops:valla evli olduğumu unutmusum kizz
Way way way forum canlanıyo huhhuu... Bak gör şimdi sizin gerginlikler nasık geçecek. Adamlar çıldırdı aylardır , süt dökmüş kedi olmuştur artık :)
denendi onaylandı :KK66:

jtaime020626 jtaime020626 kizz gel gel koş valla sevaba girdin:halay:dün okudum baktım mesajlarına ayiptr söylemesi ,bende kandırdım adamı 11 aylık durgunluktan sonra siftahi yaptık:oops:valla evli olduğumu unutmusum kizz
Yalnız değilmişim, bizde sonunda yaptık dün siftahı :oops:
Eee daha ne kız en azından hazırlık yapmıyorsun. :hamarat:
Öylede hoş olmuyor kuzum ya, pat diye geliyolar. Hele ki kız çok huzursuzsa ağırlamak işkence oluyor.
Geçenlerde bi avm.ye gittik bunalmıştım baya. Tlfn geldi eşimin arkadaşı ve eşi gelceklermiş. Buyrun gelin dedi eşim, ilk defa gelen insanlar tanımıyodum ben. Hoop geri eve döndük. Tam kapıdan girdik çay demlenesiye geliyoruz diye aradı kuzeniyle eşi. Gelen gelene.. Kızda çok fenaydı, ne sustu ne uyudu, bi emiyo bi kusuyo.. Kaos gibiydi.. Ben hazırlığı felan geçtim, en azından önceden söyleseler üst üste stres çekmicem

Kızlar bişey sorcam. 10 gün önce sildikçe pembe kırmızı arası kan geldi wc.de. 2 3 gün sürdü geçti. Çoğalmadı. Bu ara yine adet olcakmış gibi belim ağrıyor, karnımda huzursuz. Ama gelen giden yok. İlk sene düzensiz olur adet bildiğim kadarıyla ama belirti verip adet olmamakta normal mi?

Yalnız değilmişim, bizde sonunda yaptık dün siftahı :oops:

Öylede hoş olmuyor kuzum ya, pat diye geliyolar. Hele ki kız çok huzursuzsa ağırlamak işkence oluyor.
Geçenlerde bi avm.ye gittik bunalmıştım baya. Tlfn geldi eşimin arkadaşı ve eşi gelceklermiş. Buyrun gelin dedi eşim, ilk defa gelen insanlar tanımıyodum ben. Hoop geri eve döndük. Tam kapıdan girdik çay demlenesiye geliyoruz diye aradı kuzeniyle eşi. Gelen gelene.. Kızda çok fenaydı, ne sustu ne uyudu, bi emiyo bi kusuyo.. Kaos gibiydi.. Ben hazırlığı felan geçtim, en azından önceden söyleseler üst üste stres çekmicem
Ayy doğru valla. Ne düşüncesiz insanlar var . En iyisi haber verip gelmek yani. Zaten çocuklar var. Allah'tan benim kız gündüzleri uyuyor o yüzden bugün misafirlerimi iyi agirladim. Çok şükür.. ohh hadi sende siftahı .yapmışsın darısı olmayanlara:KK76:

X