2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
sadece anne sutu alan bebekler de 4 5 gun kala yapmamasi normalmis canim benimkinde birde bagirsak tembelligi varmis ondan boyle evet kilosu fazla bizimkinin 65 gunlukken 6.400 gr di. ama aile yapisina gore degisiyor iste her bebek bir degildir kilolu bebekte saglikli demek degildir . oyuzden takma kilosunu

Cevapladığın için sağol canm maşallah bebişine, kuzular sağlıklı olsunda başka hiç bişey önemli değil. ilk bebek olunca insan herşeyde acaba bizde bi sorun mu var diye düşünüyo ama bebek mutlu huzurluysa rahat olmak lazım sanırım

aynen oyle canim bebisler mutlu huzurluysa bizden mutlusuda yok :)

kizlar gaz sancili opan bebeklerinizde birden aglama krizi memedeyken memeyi reddetme bol hickirik hatta hapsuruk var mi ve de kakasi ishal gibi mi benim bebegimde bu belirtiler var ha birde kusma emdikten sonra agzindakini çıkarıyor ayaklarini da cekiyor ikiniyor falan doktor laktoz intoleransi demisti ama verdigi danlalari kullanmak istemiyorum cok fazla cunku ve mamaya da esim asiri karşı bende acikcasi sadece çocuğum iyi olsun istiyorum su ana kadar sadece anne sytu aldi cok az mama vermek zorunda kaldim hani asafi yukari sizinkilerde de bu belirtiler varsa hic kullanmamayi düşünüyorum ve dun deli gibi emip hic uyukazken bugun paso uyuyup gidimla emiyo

bebek arabasi soran arkadas bence hiic alma ama avmye falan gideceksen mecbur aliniyo tabi ben yoyko travel aldim daha evden hc cikarmadim ama kocaman yani

bugun 35 gunluguz ve ben lohusa depresyonunun dibini yasiyorum cok mutsuzum böyle rezil hissesiyorum kendimi anlatacak kelime bulamiyorum...

Perşembe günü yakin arkadaslarim bebek gormeye gelcekler ama iptal edicem sanirim aslında cok saglam htiyacim var ama bebek ogleden sonra cok agliyor kendimde guc falan bulmuyorum hazirlik temizlikte cok zor olcak

O da doğru sanırım ben mama da verdiğimden emzirme araları uzuyor. Haklısın

Ben gece kaka yapmazsa hiç açmıyorum. Gnde bizimde 4-5 bez sıklığımız...
Acaba hemen mi drğiştiriyosunuz kakayı tam bitirmeden ondan dolayımı dört kez kaka yapıyo ki.
Ben kaka yapmaya başladığını farkkettiğimde hemen değiştirmiyorum ıkındığını görünce gerçi zaten benim kız bir kez vrya iki kez kaka yapıyo günde.

Çünkü grce altını açınca uykusu da açılıuo benim kızın. Valla kızlar akıllı olur diye kendimi kandırıyomuşum :) iki oğlndan sonra benimki hepten cadı çıktı.

Benmkide ayni canm hc Boyle bisey demedi doktor cocuk gazli normal dedi

Nunayi bende begendim dun satici biraz kafami karistirdi ya bide tam yayis pozisyonu yokmus on bariyeri yokmus o sikinti olusturdumu

Sutu yutuyor sonra memede bogusuyor tutmak istemiyor tutuyor birakiyor yani o yuzden ne yapacagimi sasiriyorum

Ben de çok dikkat ediyorum yediklerime rezene kimyon nane çayları vs yok yine aynı bu diyetle sütün kalitesi de düşecek yiyecek bir şey bulamıyorum resmen ya. Evet aynı model galiba ama benimki tam yatıyordu canım fermuarların ikisini de açarak.

Nunayi bende begendim dun satici biraz kafami karistirdi ya bide tam yayis pozisyonu yokmus on bariyeri yokmus o sikinti olusturdumu
Benimki tam yatıyor ya fermuarların ikisini de açarak 4sene önce almıştık değiştirdiler mi acaba anlamadım. Evet ön bariyer yok ama biz eksikliğini pek hissetmedik benim için sürüş kolaylığı yer kaplamaması daha önemli oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…