2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Ben daha önce benetto marka üç tekerli kullandım aldığımız günden beri iki kez garantiye gitti lanet okutuyodu artık bana. Memnun kalmadık , sonra yeni bebekte gelince diğer oğlanda küçük olduğundan babyhope arkalı önlü ikz bebek arabası aldık :) memnunum ondan sürüşü kolay .
Sadece biraz uzun :) senin tek bebekse işine yaramaz da fikr olsun diye söyledim. E Elifaselimm

Bendeki sorun sütümün azlığı değilmiş kzlar , sizin bebeklerde de varsa belki sizin göğüslerde de aynı durum vardır.
Ebenin yanında emzirdim zaten geliyor sütüm farkındaydım ama ben bebek biberona alıştı ondan beni istemiyor diyordum.
Sütüm tazyikli geliyo ve benim kız baş edemiyo yutamıyo hızlı olduğundan ağlmaya başlıyo , kafasını öne doğru ittriyodu meğer bundanmış.
Nasıl yavaşlatıcam ben bu sütü yaa. Pompayla sağmakta tazyiki artırırmış. Şaşırdım kaldım. Sar başa biberon

canim emzirmeden önce sütünü biraz sağıp sonra emzirmeyi denesen boylelikle tazdikli gelmez ben oyle yapiyorum

Ayni beni anlatiyosun canim gaz gelince memede bile bogusuuor bende acaba sut yok mu diye endiseye daha cok kapiliyirum mamaya daha cok dusuyorum
bebeğinin sütü yuttuğunu hissetmiyor musun canım ben hissediyorum süt gelmediğindeyse boş boş çekiyor belli oluyor ama o boş çekmelerinden sonra da birden göğsüm sızlıyor süt iniyor ve tekrar yutmaya başlıyor yetiyordur bence öyle düşünme. Bebek arabası da sormuşsun ben ebebekte bulunan nuna pep markayı kullandım ilk kızımda travel almıştım beraber şimdi ikinci kızımda da kullanacağım hala taş gibi çok memnunum sürüşünden çok rahat.

emzirmeden önce biraz sağıp tazyikli kısmı alabilirsin canım ve kaç saat arayla emziriyorsun uzunsa ara süt çok birikiyordur.

Gözlerimi zor açıyorum yorgunluktan. Bu kız nasıl uyuyacak ya ne zaman düzelecekler..
Ayy kader arkadaşım burda misin . gel bu kahve içelim kız. Valla ağlanacak halime gülüyorum gerçekten baba oğullar yatıyor bende salonda kızla TV karşısinda oturuyoruz. Ne olacak böyle bende bilmiyorum.

Ayni ayni emzirmeye korkar oldum zinco kullaniorz biraz o rahatlatiyo bi doktruna sor istersen

Yatarak emzir ozman direk gtmio sut bogazina

Ilk cocugum cnim arabalar baya pahaliymis ya kullanisli bisey araiyorum rahat acilip kapansin tasiasi koay olsun

Cok sevindim canim ee nasil yapacagin konusunda bi fikir vermediler mi

Ayni ayni emzirmeye korkar oldum zinco kullaniorz biraz o rahatlatiyo bi doktruna sor istersen
Biogaia vermişti canım iki haftayı geçti kullanalı çok etkisini görmedim sanki zaten bebekten bebeğe değişiyor etkileri deneyip bulmak lazım hangisinin iyi geldiğini

Ayni beni anlatiyosun canim gaz gelince memede bile bogusuuor bende acaba sut yok mu diye endiseye daha cok kapiliyirum mamaya daha cok dusuyorum
Kizlar siz diyet yapiomusunuz. Yanixdiyet derken gaz yapan seyler yiyormusunuz. Ben mesela resmen diyette gbiyim. En ufak gaz yapan seyleri bile cikardim hayatimdan ... cig sebze meyve baklagiller.Sut yogurt ayran... sogan bulgur mercimek. Bunlar yok hayatımda ve bebegim rahatti. Ayrica sbah aksam.kimyon iciyordum gazi rahat cikiodu. Bende bu cocuk rahatsiz degil zaten dedim bos bulundum dun bi kase mercimek corba ictim. Yavrum uyuyamadi gece boyu kivrandi sancidan. Demekki yedigimiz cok etkiliyor. Brn yine yememeye devam edicem valla napaym o aci cekmesindense ben yemem....
Cnm bizde nuna kulllaniyoruz ilk kizimdan kalma. Gercekten tas gbi. Ama iki noktadan memnun değilim. Birincisi tam olarak yatış pozisyona gelmiyor kizim hic uzanamamisti icinde.... ikincisi onunde bebegin tutacagi pastik yok. Cocuk buyuynce kemer pek istemio önü dd bombos tutacak yeri yok. Yoksa saglamlgi harika. Sizinde ayni model herhlde

Ayy kader arkadaşım burda misin . gel bu kahve içelim kız. Valla ağlanacak halime gülüyorum gerçekten baba oğullar yatıyor bende salonda kızla TV karşısinda oturuyoruz. Ne olacak böyle bende bilmiyorum.
Al benden de o kadar canım ya. Ben bi de yatak odasındayım, herkes uyurken daha çok uykum geliyor. Salonda kardesim yatıyor. Gidip tv.de açamıyorum. Artık sallaya sallaya zorla uyuttum 2.40da.. Sen kaçta uyutabildin? 3.aya girdik ya belki düzelir ya.

Kızlar bez değiştirme sıklığı konuşulmuş ama benim oğlan günde 4 defa kaka yapıyor mecbur sık değiştiriyorum sizinkiler nasıl benimki çok mu kaka yapıyo ki? Bide gece uyandığında da yapıyo ben altını temizliyorum kakayla sabaha kadar bekletilir mi?? İlk bebeğim pek bilmiyorum

0
Yani ben diyet yapmiyorum ama dikkat ediyorum bi keresinde mercimek kofte yedim ustune cig sogan yedim kizda gaz olmadi amanyemed9gim gun oluyor yani ben cozemedim
Bende nuanayi begeniyorum ama dedigin noktada haklisin bide biraz tuzlu oluyor

Bende iyle sik degisuorum ama azaltmaya baslamak lazim gece hic acmiyirum

masallah bebişine keşke benimkide okdar yapabilse ıkına ıkına bir hal oluyor benimki kakasini yapacagi zaman oda 2gunde bir
gece kakasini yaparsa mutlaka degistir pişik olur benimki yapmadigi icin degistirmiyorum yapsa bende degistiririm

Bende 2günde bir diye okuyunca bizde sorun var galiba diye düşündüm çünkü hatırladığım kadarıyla senin bebiş çok güzel kilo alıyodu. Biz ilk ay sarılık olduk kilo kaybımız vardı şuan 9haftalık 5kilo civarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…