2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Senin fikrin mi kontrole mi gittin canım sen. İyileşmiştir herslde yaa 36 gün olmuş.
Canm taharetlenirken elime geliyor ordan biliyorum Geçen kocaman bir ip çıktı solucan kadr çok korktum :)
onceden vermek aklima gelmedi iste benim hatam oldu bilseydim boyle olacagini verirdim . 3. aşı ne aşısı canim bize gelecek ay aşı yok dediler
Canm bebek nasl oldu?
Benim akıntı da devam ediyor ama kokulu değil bir de çok azaldı. 40ım çıkmadı benm daha. Doktor demişti ki akıntın kokulu mu? Enfeksiyon belirtisi cnm. Bence sen bebekle ve yanında birisi ile dr a git. Hemen 5dakkada kontrol olursun bebeğinden de ayrılmamış olursun. Antibiyotiğe başlayabilirler..Var mı imkanın?
Rota asisi ne oluyor ne zaman yapiliyor canm
Ağır geçen ishale karşı yapılıyormş cnm. Ya 2.ve 4.ayda, ya da 3.ve 5.ayda. Tercih senin oluyor. 2kez yapılıomş.

Gelldi ama agzinda tutmak zornoldu basaramadim cok A Albeni7
Yaaa bende başaramıyorum.
Bantlamayı denicem bidaha sefere. Sen bantladınmı göğsüne , direkmmi verdn bebeğin ağzına. Bizdeki katater 6 numarymış , 5 bulamamış eşim. Ama o bile biberondan çok daha yavaş veriyo sütü o açıdan beğendim ben. Yoksa benim kız 90 cc üç dört dk da bitiriyor . Tabi beğenmez memeyi

Benimki de kapkara ya :) ben de 57yim. 5 kilo verirsem eski ben olıcam da benim basenler büyüdü yaaa zaten vardı iyice basen kadın oldum :)
Maalesef benimde basenler vardı şimdi iyice kenarlardan fis
Benim kızda öyle çok fena , azcik zaman bulsam yatıyorum yada yemek yiyorum

Yok bantlamadim bantlaesak gider mi acaba

Canım kataterle nasıl veriyorsun mamayı şırınga mi kullanıyorsun

kızlar bende gene hafif kanamaya döndü ara ara da sari akinti var koku da vardi hep ben normal diye düşündüm enfeksiyon olup olmadigi idrar testiyle mi anlasiliyo doktor muayene ile mi anliyo haftaya gidicemde idrarla ose gitmeden test yaptirayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…