2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Icebildi mi bebis ben hala şırınga alamadım
Aslında çok kolay içiyo ama hortumu kaydırdığımdan zorlandım. Birde biberon ters dönüpte dökülürse diye şekilden şekle girdim :) acemilikte var tabi...
Fiyatı çok uygun canım dene sende istersen , medikalden aldık biz. 10 tanesi 10 tl miş.

Aslında çok kolay içiyo ama hortumu kaydırdığımdan zorlandım. Birde biberon ters dönüpte dökülürse diye şekilden şekle girdim :) acemilikte var tabi...
Fiyatı çok uygun canım dene sende istersen , medikalden aldık biz. 10 tanesi 10 tl miş.
Hmm anladım canım. Memeyle birlikte mi veriyorsun peki

Kızlar kırkında bebişleri nasıl yıkıyoruz :) gül yaprakları taş filan duydum da. Sırası filan nasıldır..

Kızlar benim bebiş de büyüme atağı geçiriyor heralde. İki gündür çok huysuz çok ağlıyor. Dün akşam 17:00-23%30arası hiç uyumadı. Emmesi de bölük pörçüktü. Eşim en son puset in içine koydu evde yürüdü öyle uyudu.
Bugün de öğlen 14:00uyandı.yarımşar saat iki defa uyudu sadece onda da derin uyku değil. Şimdi yine pusette gezerken uyudu. Koyduk yatağınA. Henüz derin uykuya geçmedi. Normalde gece ve gündüz güzel uyuyor maşallah. Sadece akşam 18:00den sonra gece 00:00a kadr uyumazdı..
37günlüğüz.atak mıdır, başka belirtisi nasıl?

X